© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. Kitapseç Sipariş İptali

Kitapseç Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1328 3
sipariş iptali kitapsec

Kitapseç Sipariş İptal Etme

 

Kitapseç sipariş iptali konusunda kişilerin akıllarına takılan bazı sorular olabiliyor. Kitap okumayı seven birçok kişi güvenilir bir site üzerinden kitap alışverişi yapmak istiyor. Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerde birçok ürün seçeneği ile ilgili siteler arttığı gibi kitap alışveriş siteleri de artış gösterdi. Bu sitelerden birisi de Kitapseç sitesidir.

Kitapseç sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, firma kullanıcılara birçok kolaylık sağlıyor. Böylelikle kitap satın alacak olan kişiler kolay bir şekilde kitap siparişlerini verebiliyor. Ancak site içinden alışveriş yapan kişilerin merak ettiği bir diğer soru ise sipariş iptalinin nasıl ve hangi koşullarda yapıldığı ile ilgilidir. Her firmada olduğu gibi elbette Kitapseç firmasında da sipariş iptali için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir.

sipariş iptali kitapsec

Kitap İade Koşulları

Kitapseç firmasından yapmış olduğunuz alışverişlerde iptal için bazı iade koşulları bulunuyor. Siparişinizi iade etmek istiyor iseniz satın aldığınız günden itibaren 7 gün içinde iade işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu süre 7 günü aştıktan sonra iade işleminin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Müşteri temsilcisi ile görüşme sağladığınız takdirde yönlendirilecek olduğunuz kargo firması aracılığı ile iade işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak iade işleminde dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Kırtasiye malzemelerinde ve teknolojik ürünlerde maalesef ürün iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Ürünleriniz iadeye gittikten sonra yıpranmış ya da kullanılmış olur ise firma bu ürünleri size geri göndererek iade ödemesi yapmamaktadır.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Kitapseç sitesini devamlı olarak alışveriş için kullanıyor olabilirsiniz ya da ilk kez bu site üzerinden alışveriş yapacak olabilirsiniz. Site her ne kadar birçok kitap seven kişi tarafından tercih edilse dahi zaman zaman çeşitli sebeplere bağlı olarak sipariş iptal işlemi yapılmak istenebiliyor. İade işlemi her ne kadar kolay ise iptal işlemi de aynı şekilde kolaylık ile yapılabilmektedir.

Kitapseç sayfasına girerek online girişinizi yapınız. Daha sonra ise ‘siparişlerim’ sayfasına giriş yapınız. Girmiş olduğunuz sayfada karşınıza siparişleriniz çıkacaktır. Siparişiniz hala aktif ise bu kısımdan siparişinizin yan kısmında bulunan ‘siparişimi iptal et’ butonuna tıklayarak iptal işleminiz kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş İptali Ödeme İadesi

Kitapseç sipariş iptali yaptıktan sonra kişiler ödemelerini ne zaman ve nasıl geri alacaklarını merak etmektedir. Firma iade ve sipariş iptali konusunda sorun çıkarmadığı gibi ödeme iadesi konusunda da herhangi bir problem çıkarmadan kısa süre içinde ödemelerinizi iade etmektedir.

kitapseç sipariş iptali

Kitapseç sitesinden sipariş verir iken ödeme türünüzü kapıda ödeme şeklinde seçmedi iseniz ve kart ile ödeme yaptı iseniz nasıl iade alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Kart ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz iptal olduktan sonra 7 gün içinde ödemeleriniz hesabınıza iade edilmektedir. Bu süre ise bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Ancak müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylelikle Kitapseç sipariş iptali işleminizi kısa sürede yapabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

3 Yorum

 1. Melisa sonsuz - -

  10950997 nolu siparişimi iptal etmek istiyorum lütfen iptal etmek istiyorum lütfen iptal edermisiniz.

 2. Vedat savaş - -

  11094723 bolu siparişimi iptal etmek istiyorum

 3. Birol - -

  Ben iptal ettirmek istiyorum karşı tarava mejaş larım gitmiyor verdikleri adresler gözükmüyor numaraları gözükmüyor bu niçin iptal edirmek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir