© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Randevu İptali
 4. »
 5. Medipol Randevu İptali

Medipol Randevu İptali

admin admin - - 7 dk okuma süresi
942 0
Medipol Randevu İptali

Medipol Hastanesi Ne Zaman Kuruldu

Hastaneler her zaman ihtiyaç duyulan kurumlardır. Bu kurumlara günde yüzlerce kişi başvurmaktadır. Hastaneye giderek sıra beklemek yerine ise çoğu zaman randevu alarak hastaneye gidilmektedir. Hem uzun süre beklememek adına hem işlerin daha çabuk yapılması adına randevu sistemi oldukça tercih edilen bir sistemdir. Hem hasta açısından hem hastane ve hastanede çalışanlar açısından da işleri oldukça kolaylaştırmaktadır.

Medipol Hastanesi 1997 yılında Fahrettin Koca tarafından kurulmuştur. Medipol Hastanesinin bulunduğu yerler:

 • Bağcılar ( Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi)
 • Esenler ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Çamlıca ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Vatan ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Fındıkzade ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Koşuyolu ( İstanbul Medipol Hastanesi)
 • Sefaköy ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Pendik ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Unkapanı ( Medipol Üniversitesi Hastanesi)
 • Bahçelievler ( Özel Nisa Hastanesi)

Farklı yerlerde bulunan Medipol Hastanesi çok sık tercih edilen hastanelerden biridir. Çok tercih edilen bir hastane olduğu içinde çok fazla randevu alınmaktadır. Randevu alan kişi sayısının çok olması demek iptal ettirme ihtimalinin de yüksek olduğu anlamına gelmektedir.

Medipol Hastanesi çok sık tercih edilen hastanelerden biri olduğu içinde Medipol randevu iptal etme konusu da oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Hastaneye gidecek olan kişilerin nasıl randevu iptali yapacakları hakkında bilgi sahibi olması oldukça önemli bir konudur.

Medipol Randevu Alma

Medilpol hastanesinden randevu almak gerçekten çok kolay  günümüz teknoloji çağı ile birlikte  hasta ve hasta yakınlarının işlerini dahada kolaylaştırmak amacıyla hem internet üzerinden hemde telefon ile arayarak kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Aşağıda bıraktığım internet sitesinde medipol’un randevu alma sayfası gelecektir.

Radenvu Almak İçin Tıkla

 • Sayfaya giriş yapıyoruz Açılan ekranda sizden bazı bilgiler isteyecektir.
 • DOKTOR ADI, HASTANE ya da TIBBİ BİRİM ARA

 • HASTANE ve TIBBİ BİRİM SEÇ

Hastane yada tıbbi biriç seçerek Randevu al Butonuna basarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Medipol hastanesi Tüm branşlarda 7/24 saat hizmet vermektedir.

 

 

Medipol Randevu İptali Nasıl Yapılır

Medipol randevu iptali bazı durumlarda gerekebilir. Kişinin şikayetleri geçmiş olduğunda ya da gidemeyecek şekilde başka bir işi olması gerektiğinde Medipol randevu iptali nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Randevu iptali yapılmadan üst üste hastaneye gitmeme durumu birkaç tekrardan sonra kişiye randevu alamama durumu yaratabiliyor.

Aynı zamanda gidemeyecek olunmasına rağmen randevu iptali yapılmaması ile randevuya ihtiyaç duyan kişilerin önü kesilmiş olabiliyor. Medipol randevu iptali işlemi için, randevunuzu eğer hastaneye giderek aldı iseniz aynı şekilde hastaneye giderek danışmada bulunan kişilerle iletişime geçmelisiniz. TC kimlik numaranızı vermeniz gerekmektedir. Böylelikle Medipol randevu iptal işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Medipol Randevu İptali

Telefon ile Medipol Randevu İptali

Telefon ile randevu iptal etme seçeneğini tercih etmek için yalnızca telefondan almış olmanıza gerek yoktur. Hastaneye giderek aldığınız randevuları da telefon ile kolaylıkla iptal etmeniz mümkün olacaktır. Telefon ile Medipol randevu iptali adımları:

 • 444 70 44 numarası aranmalıdır.
 • Telefonla görüşmekte olduğunuz müşteri temsilcisine randevu iptali yapmak istediğinizi söylemelisiniz.
 • TC kimlik numarası, ad-soyad bilgileri verilmelidir.
 • Görüşmekte olduğunuz müşteri temsilcisi, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Medipol randevu iptali işleminizi kısa sürede gerçekleştirecektir.

İnternetten Medipol Randevu İptali

 • Medipol web sitesine girilmelidir.
 • Üye girişinden randevu alırken girdiğiniz e-posta adresi ve şifre girilmelidir.
 • Randevularım sekmesine girilerek aktif görünen randevu karşısında bulunan randevu iptali yazan yere tıklanmalıdır.

Bu adımların takibi ile birkaç dakika da randevu iptali işlemi yapılabilir.

 

İnternetten Medipol Randevu İptali Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden https://online.medipol.com.tr/uyelik/uye-giris adresinden giriş yapabilirsiniz.

Ekrana gelen hücrelere İnternet Çalış’ta toplantı ile bağlantılı olarak sistemde kayıtlı kullanıcının şifresini ve e-posta adresini girin.

Sayfanın altındaki “oturum aç” kutusuna tıklayın.

Yeni ekranda “Randevularım” sekmesine tıklayın.

Bu bağlamda, etkin toplantı ve son çevrimiçi toplantı görüntülenir.

Randevu bilgilerinin yanındaki seçeneklerde “Randevuyu iptal et” butonuna tıklayın.

Son ekranda işlem onaylanarak iptal işlemi tamamlanır.

 

Medipol Hastanesi Hasta Yorumları 

 

-Türkiye’de adını duyurmayı başaran hastanelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Teknik donanım, hastaların uzman doktorlarda en iyi şekilde tedavi edilmesini sağlar. Bu nedenle Medipol Hastanesi en popüler hastanelerden biridir. Her geçen gün sektörde adını daha çok duyurmayı başarmıştır. Ayrıca hastaların online randevu sistemi üzerinden randevu almalarını kolaylaştırır.
-Hangi bölüm, hangi doktor, ne zaman gibi tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz başvuru ekranına siz de katılabilirsiniz. Sizin için kesinlikle en uygun olduğunu söyleyebileceğimiz zamanda randevu almaya başlarsınız. Yatıştan sonra hastaneye gelememe gibi durumlar ortaya çıkabilir.
-Bu gibi durumlarda derhal Medipol Hastanesi randevularını iptal etmeye başlamalısınız. Böylece randevu gününüzde Medipol Hastanesi’ne gitmek zorunda kalmazsınız.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir