© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Missy üyelik iptali

Missy üyelik iptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1231 0
Missy üyelik iptali

Missy Üyelik İptali

Missy üyelik iptali nasıl yapılacağı, Missy hesabını kapatmak isteyen kişilerin çok fazla araştırdığı bir konudur. Teknoloji geliştikçe kişiler, internet üzerinden arkadaş edinmeye daha fazla başlıyor. Arkadaş edinmek isteyen kişilerin başvurduğu birçok platform var. Son zamanlarda çok fazla kullanılmaya başlayan arkadaş edinme platformlarından Missy bunlardan biridir.

Evde canı sıkılan ya da yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevresini genişletmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu bir platformdur. Kişiler buradan hem normal arkadaş edinebiliyor hem de hayatının aşkını bulabiliyor. İnternet üzerinden olduğu için kişiler yalnızca yakınında bulunan kişiler ile değil farklı şehirden arkadaşlarda edinebiliyor. Bu platformu kolaylıkla kullanabilmek için ise Google Play üzerinden indirerek üyelik oluşturulması yeterli olmaktadır.

Üyelik İptali Yapılabilir mi?

Her geçen gün internet üzerinden arkadaş edinen kişi sayısı artmaktadır. Ancak kişiler Missy üyeliğini yaptıktan bir süre sonra uygulamadan sıkılarak ya da istediği arkadaşlığı bulduğu için artık kullanmak istemeyebiliyor. Durum böyle olunca da yalnızca uygulamayı silmek çözüm olmuyor. Çünkü uygulama silinse dahi profil görünmeye devam ediyor. Missy uygulamasını artık kullanmak istemeyen kişilerin Missy üyelik iptali hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Missy üye olunmadan kullanılan bir platform değildir. Durum böyle olunca da kişiler uygulamayı kullanmamaya karar verdiklerinde üyeliklerini silmek istiyor. Çünkü aksi halde profil aktif olarak görülmeye devam edecek. Missy üyelik iptali yapmak isteyen kişilerin adımları takip ederek kolaylıkla üyelik iptali yapmaları mümkündür.

Missy üyelik iptali

Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Missy üyelik iptali yapmak isteyen kişiler için bu işlem oldukça kolaydır. Gerekli adımları takip ederek kısa süre içinde üyeliğinizi silebilirsiniz.

  • Google Play’a giriniz
  • Google hesabınızı açınız
  • Google hesabınızı açtıktan sonra abonelikler bölümüne girmeniz gerekmektedir
  • Abonelikler bölümünde bulunan Missy uygulamasını bularak yönet demeniz gerekmektedir
  • Yönet seçeneğinde bulunan aboneliği iptal et butonuna tıklayarak kolaylıkla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hesabınızı bu şekilde silebilirsiniz. Bu adımları takip ederek yaptığınız takdirde uygulamada adınıza bir hesap bulunmayacaktır. Üyelik oluşturduktan sonra hesabınızı ne kadar uzun süre kullanmış olursanız olun ya istediğiniz kadar aktif kullanmış olun, adımlar takip edildiği takdirde üyelik iptali işlemi kolaylıkla yapılacaktır.

Hesabınızı sildiğiniz zaman yeniden aynı hesabı aktif hale getirmeniz mümkün değildir. Dilerseniz daha sonra yeniden hesap açmanız mümkün. Ancak yeniden hesap açmak istiyor iseniz daha önceki hesabınızı açarken kullandığınız mail adresinizi kullanmanız mümkün olmayacaktır. Missy üyelik iptali için başvurduğunuz zaman eğer o ayın ödemesini yaptı iseniz, ödeme günü dolana kadar uygulamayı kullanmaya devam etmeniz mümkündür. Gelecek ay sizden ödeme alınmayarak hesabınız kapanmış olacaktır. Missy üyelik iptali yapmak isteyen kişilerin düşünerek karar vermesinde fayda olacaktır. Çünkü aynı hesabın bir daha aktifleşmesi mümkün değildir. Yeniden kullanmak isteyen kişilerin sıfırdan hesap açmaları gerekecektir. Üyelik iptali yapmak isteyen kişiler için ise iptal yolu oldukça kolaydır. Yalnızca birkaç dakika içinde tamamlanabilecek bir işlemdir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir