© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Randevu İptali
  4. »
  5. Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1644 0
Ermeni Hastanesi Randevu İptali

Ermeni Hastanesi Randevu İptali

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali konusu da bu yüzden oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Çünkü hastane oldukça tercih edilen hastanelerden biridir.

Sağlıklı yaşam için düzenli kontrollerin yaptırılması gerekir. Bunun yanı sıra rahatsızlanan kişiler ve acil durumlarda hemen hastanelere başvurulur. Bu yüzden gidilebilecek hastaneler en iyi şekilde araştırılır. En iyi hekimlerin çalıştığı hastaneler her zaman daha çok tercih sebebi olmaktadır

Hastaneler insan hayatının vazgeçilmez parçalarıdır. Hastanelerde daha iyi hizmet verebilmek adına randevu sistemi uygulanmaktadır. Kişiler hastaneye gitmeden bir süre önce diledikleri doktordan uygun buldukları gün ve saate randevu alabilirler. Kimi zaman bir süre önce alınan randevuların iptal edilmesi gerekmektedir.

 

Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali Hakkında

 Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu alma işlemi oldukça kolaydır.  Bu hastaneden randevu aldıktan sonra iptal etmek isterseniz bunu kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz. Ama öncesinde hastane hakkında kısa bir bilgi edinelim.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi II. Mahmut fermanı ile 1832 yılında kurulmuştur. Yapım çalışmalarının tamamlanması ile birlikte 1834 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Zeytinburnu’nda bulunmaktadır. Tarihi çok eskilere dayanan bu hastane, kişiler tarafından oldukça tercih edilen bir hastanedir. Osmanlı zamanında kurulan bu hastane Ermeni cemaat tarafından kurulmuştur.

Çok tercih edilen bir hastane olduğu için de randevu iptali konusu merak edilmektedir. Hastanenin web sitesine girerek orada bulunan e-randevu sekmesine girmeniz gerekmektedir. Orada gerekli bilgileri doldurarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Dilerseniz 0850 811 5052 numaralı telefon ile hastaneyi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali

 Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır

Hastaneden randevu aldıktan sonra acil bir işinizin çıkma durumunda, gitmekten vazgeçtiğinizde ya da başka bir sebep fark nedeni ile  Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali işlemini gerçekleştirme imkânınız bulunuyor. Bu işlem oldukça kolaydır.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali için en önemli noktalardan biri randevu talebinin oluşturulacağı zamandır. Randevu günü gelene kadar istediğiniz zaman randevunuzu kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Ancak randevu günü geldiğinde Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali yapma şansınız yoktur, sistem kabul etmemektedir.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali için en çok tercih edilen yollardan biri hastanenin web sitesidir. Randevu alırken e-randevu sistemine girildiği gibi aynı şekilde sisteme giriş yapılmalıdır. Sisteme giriş yapıldığı zaman saat kaçta, hangi tarihte, hangi bölüm ve doktorda randevu olduğu görülecektir. Buradan randevu iptal et seçeneğine tıklayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi randevu iptali işlemini yapabileceğiniz bir diğer yol ise hastane ile iletişime geçmek olacaktır. Hastaneyi arayarak randevunuzu iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Böylelikle iptal işleminizin talebinizi almış olacaklardır. Randevunuzu iptal edecek vaktiniz yok ise aynı adımları takip ederek sizin yerinize bir yakınınız randevu iptalinizi kolaylıkla yapabilir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir