© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. Getir Sipariş İptali

Getir Sipariş İptali

admin admin - - 7 dk okuma süresi
716 0
sipariş iptali getir

Getir Nedir

Getir Sipariş İptali sağlamak artık çok kolay. Sizler için araştırıp en kolay şekilde iptal etmenizi sağlayacağız konumuzda detaylarını okumalısınız.  Getir, Türkiye merkezli bir online market ve hızlı teslimat platformudur. Getir uygulamasını kullanarak, insanlar evlerine, iş yerlerine veya herhangi bir yerde bulundukları konuma en hızlı şekilde ihtiyaç duydukları ürünleri sipariş edebilirler.

Getir’in sunduğu ürünler arasında temel gıda malzemeleri, atıştırmalıklar, içecekler, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve daha pek çok ürün yer almaktadır. Getir, müşterilerin siparişlerini 10 dakika içinde teslim etme iddiasıyla hizmet vermektedir ve son zamanlarda diğer ülkelerde de hizmet vermeye başlamıştır.

Getir sipariş iptal etme nedenleri

 1. Ürünün stokta olmaması veya teslim edilemeyecek durumda olması.
 2. Müşterinin siparişi yanlışlıkla veya istemeden vermesi.
 3. Teslimat adresindeki bir hatadan dolayı siparişin teslim edilemeyecek durumda olması.
 4. Siparişin teslimat süresinin müşteri için uygun olmaması.
 5. Müşterinin siparişi değiştirerek yeniden vermek istemesi.
 6. Ödeme sorunları, örneğin kredi kartı reddedilmesi veya ödemenin işlenememesi gibi.
 7. İptal politikalarına uygun olarak belirlenen bir iptal tarihinin geçilmiş olması.

Veya şunlar olabilir ;

 • Sipariş verdiğiniz adreste bulunmama
 • Yanlış sipariş verme
 • Siparişin gecikmesi

Yanlış Sipariş Verme

Eğer yanlış bir sipariş verdiyseniz, Getir uygulaması veya web sitesi üzerinden siparişinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için sipariş geçmişi bölümüne giderek ilgili siparişin detaylarına tıklayın ve “İptal Et” butonuna basın. Ancak, eğer siparişiniz hazırlandı ve kurye yola çıktıysa iptal etme seçeneği olmayabilir. Bu durumda, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir ve gerekli adımları atabilirsiniz.

sipariş iptali getir

Getir Sipariş Gecikmesi

Eğer Getir siparişiniz geciktiyse, öncelikle uygulama veya web sitesi üzerinden sipariş durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin hazırlanması veya kuryenin yolda olması nedeniyle bir gecikme yaşanmış olabilir.

Eğer siparişinizin durumu hakkında bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Getir’in müşteri hizmetleri ekibi, sorunuzu çözmek ve siparişinizin durumu hakkında size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Ayrıca, Getir siparişlerinin teslimat süresi genellikle kısa olduğu için, yoğun dönemlerde (örneğin özel günlerde veya hava koşullarının kötü olduğu zamanlarda) yaşanabilecek gecikmeler normal olabilir. Ancak, bu durumda bile, Getir müşteri hizmetleri ekibi size en iyi şekilde yardımcı olmak için çaba gösterecektir.

 

Getir Sipariş İptali

 

Getir sipariş iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak tüm firmalarda olduğu gibi Getir firmasında da bazı iptal koşulları bulunuyor. Bu iptal koşullarının karşılanması ile sorunsuz bir şekilde sipariş iptali yapılabilmektedir. Günümüzde birçok kişi market ve yemek alışverişi için Getir’i tercih ediyor. Ancak zaman zaman sipariş iptali yapılması gerekebiliyor.

2015 yılında hizmete başlayan Getir, müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir firmadır. Ancak kimi zaman yanlış sipariş verilebiliyor ya da aniden bir yere gidilmesi gerekebiliyor. Bunlara benzer birçok farklı sebebe bağlı olarak sipariş iptali yapılması gerekmektedir. Sipariş iptali için gerekli şartların taşınması durumunda iptal işlemi ile ilgili adımları takip ederek iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

sipariş iptali getir

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

 

Getir firması online alışverişler için kullanılan en gözde uygulamaların başında geliyor. Hal böyle olunca uygulama ile ilgili birçok konu merak edilerek araştırılabiliyor. Siz de Getir’den sipariş verdiyseniz son dakika bu siparişi iptal etmeniz gerekebilir. Bu yüzden iptal işlemini nasıl yapacağınız hakkında bilgi edinmek faydalı olacaktır.

Siparişinizi verdikten sonra çeşitli sebeplere bağlı olarak iptal işlemi gerçekleştirmeniz gerekebilir. Getir, bu konuda müşterilerine herhangi bir zorluk çıkarmamaktadır. Sipariş iptali için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size güvenlik açısından birkaç soru sorulacaktır. Bu görüşmenin sonunda ise sipariş iptali işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

Sipariş İptali Müşteri Hizmetleri

 

Getir sipariş iptali için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. +908505325050 telefon numarasını arayarak kolay bir şekilde müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sipariş iptali yapacak olan kişilere ne sebeple bu işlemi yapacak oldukları sorulmaktadır. Bu soruya geçerli bir cevap verilmesi gerekmektedir. Aksi halde sipariş iptalinin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır.

Getir firması genellikle sipariş iptali konusunda sorun çıkarmamaktadır. Ancak keyfi olarak sipariş iptali yapılması da mümkün değildir. Siparişinizi yanlış verdiğinizi fark etti iseniz ya da son dakika bir işiniz çıktı ve bulunduğunuz yerden ayrılmak zorunda kaldı iseniz hemen müşteri hizmetlerini arayarak sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

getir sipariş iptali

Sipariş İptali Ödeme İadesi

 

Getir online satış platformu üzerinden alışveriş yaptıktan sonra siparişinizi iptal ettiyseniz kısa süre içinde ödeme iadeniz hesabınıza yatırılacaktır. Firma bu konuda sorun çıkarmadan oldukça kısa bir sürede işlemleri gerçekleştirmektedir. Getir firması sipariş iptalinden sonra ödemenizi anında kartınıza yansıtmaktadır. Ancak bankadan bankaya değişmek ile birlikte 1-8 gün arasında hesabınızda görebilirsiniz.

Getir sipariş iptali adımlarınızı kolay bir şekilde atarak kısa süre içinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. En fazla 8 gün içinde de ödemenizi hesabınızda görmeniz mümkün olacaktır. Getir uygulaması üzerinden birçok farklı sipariş verilebildiği için kullanıcı kitlesi oldukça geniştir. Kullanıcı kitlesinin geniş olmasından dolayı ise sipariş iptali yapmak isteyen kişiler bir hayli fazla olabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir