© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Gardrops Hesap Silme

Gardrops Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1326 0
Gardrops Hesap iptali

Gardrops Hesap Silme

 

Gardrops hesap silme işlemi yapmak isteyen kişiler bu işlemi kolay bir şekilde yapabilmektedir. Gardrops uygulaması son dönemlerde hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği uygulamalar arasında yer alıyor. Çünkü kişiler bu uygulama sayesinde kullanmadıkları eşyalarını satabiliyor ya da takas yapabiliyor. Böylelikle yeni eşyalara daha uygun fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

Gardrops uygulaması hem alışveriş yapmak için hem de satış yapmak için kullanılabilmektedir. Uygulama yerli bir uygulamadır ve kurucusu ise Ertuğrul Özpolat’tır. Bu yüzden kullanıcılar daha güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilmektedir. Uygulama içinden ürün almak, ürün satmak ya da ürünleri takas etmek için üye olunması gerekmektedir. Kişiler ilerleyen süreçlerde dilerse üyelik iptali yapabilmektedir.

Gardrops Hesap Silme

Bilgisayar Üzerinden Gardrops Hesap Silme

 

Web üzerinden hesap silinip silinemeyeceği kişilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Çünkü ilk kez Gardrops hesabını kapatacak olan kişiler bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebiliyor. Web üzerinden hesap silme adımları:

 • Bilgisayarınızda bulunan Gardrops uygulamasına giriş yapınız.
 • Hesabınız açık değil ise öncelikle kullanıcı bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapınız.
 • Profilinize girerek bu kısımdan canlı destek seçeneğine tıklayınız.
 • Ayarlar> hesap ayarları şeklinde seçenekler sırası ile takip edilmelidir.
 • Bu noktada hesabımı nasıl silerim sekmesine tıklanmalıdır.
 • Karşınıza çıkan metni okuyup hesabınızı neden kapattığınızı belirterek gönderebilirsiniz.

Takip ettiğiniz bu işlemlerden sonra hesabınız sorunsuz bir şekilde kapatılacaktır.

Mobil Üzerinden Gardrops Hesap Silme

 

Mobil üzerinden hesap silme işlemi de en az bilgisayar üzerinden olduğu kadar kolay bir şekilde yapılmaktadır. Mobil üzerinden Gardrops hesap silme adımları:

 • Gardrops profilinize giriş yapınız.
 • Daha sonra ‘ayarlarım’ kısmına giriniz.
 • ‘Hesap ayarları’ seçeneği seçilerek işleme devam edilir.
 • ‘Hesabımı nasıl silerim?’ > ‘Gardrops ekibine sor’ seçeneklerini takip ediniz.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada hesabınızı neden silmek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Mobil üzerinden izleyecek olduğunuz hesap silme adımları sayesinde kısa süre içinde işlemleriniz tamamlanacaktır. Başka herhangi bir yol denemenize gerek kalmadan belirtilen adımları takip ederek yalnızca birkaç dakika içinde Gardrops hesap iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gardrops Hesap iptali

Gardrops Hesap İptali

 

Gardrops uygulaması günümüzde en sık tercih edilen alışveriş uygulamaları arasında yer alıyor. Her ne kadar kişiler kullanmadıkları ürünleri satışa sunuyor olsa da yeni ürünler satışa sunuluyor. Çünkü ürünler satışa sunulmadan önce onaydan geçiyor. Onaylanmayan ürünlerin ise satışa sunulması mümkün olmuyor. Kimi zaman kişiler etiketli ürünler dahi satışa sunabiliyor.

Gardrops hesap silme işlemi kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ancak hesap silme işleminizi yapmadan önce iyi karar vermelisiniz. Çünkü daha sonra uygulama üzerinden alışveriş yapmak ister iseniz yeniden üyelik oluşturmanız gerekecektir. Hesabınızı tamamen kapattığınız takdirde yeniden giriş yapmanız mümkün olmayacaktır. Ancak hesabınızı kapatma konusunda kararlı iseniz bahsedilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Gardrops İletişim bilgisi

Gardrops müşteri hizmetlerine ulaşmanızı  sağlayacak bilgiyi sizler için araştırdık.  tüm bilgileri ve desteği alabileceğiniz mail adresi aşağıda’dır.

 

Tüm Bilgi ve Destek Talepleriniz için : [email protected]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir