© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Banka
 4. »
 5. Enpara Hesap İptali

Enpara Hesap İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1292 0
Enpara Hesap İptali

Enpara Hesap İptali

Enpara hesap iptali kullanıcıları tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Enpara 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulmuştur. Şubesi olmadan tüm işlemlerin dijital ortamdan yürütüldüğü bir sistemdir. Enpara bankacılığının bulunan bazı avantajları vardır. Enpara avantajları:

 • Enpara müşterisi olmak için, şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemleri internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Enpara müşterisi olduğunuz zaman bütün işlemleri mobil bankacılık ile internet üzerinden yapma şansınız bulunmaktadır.
 • Müşteri olduktan sonra isimsiz banka kartınız oluyor ve bununla birlikte tüm işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra isimli bir kart talep eder iseniz 4-5 gün içinde elinize ulaşıyor.
 • Enpara bankacılığının şubesi bulunmadığı için şube masrafları da bulunmuyor. Bunun için giderleri fazla olmuyor. Bu durumda müşterilerinden havale-EFT gönderimlerinde kesinti yapmıyor.
 • Enpara ile 100.000 TL’ye kadar EFT yapma imkânınız bulunuyor.
 • Faiz oranı olarak diğer bankalara kıyasla daha fazla kazanmanızı sağlıyor.
 • Online olarak döviz alım-satım yapabilirsiniz. Bu alım satımda herhangi bir ücret kesintisi olmamaktadır.

Enpara Hesap İptali Nasıl Yapılır

Enpara kullanan birçok kişi şu an bu dijital bankacılıktan oldukça memnun. Ancak kimi zaman kişiler çeşitli sebeplere bağlı olarak Enpara hesap iptali yapmak isteyebilir. Enpara hesabını kapatmak isteyen kişiler bu işlemi nasıl yapacağını araştırmaya başlıyor. Hesap kapatmak aklında olan kişilerin bu işlemi mutlaka bilmesi gerekmektedir. Bu hesap iptali oldukça kolay bir işlemdir.

Enpara dijital bankacılık sisteminin çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri şüphesiz EFT-havale işlemlerinde ve döviz alımlarında kesinti yapılmamasıdır. Çünkü bu durum çoğu bankada müşteriler tarafından hoşnut olunmayan bir durumdur. Ancak Enpara üzerinden yapılan bu işlemlerde böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Enpara kullanıcıları oldukça memnun bu uygulamalardan. Ancak kişisel sebeplerden dolayı hesap iptali yapmak istenebiliyor.

Enpara Hesap İptali

Telefon ile Hesap İptali

Günümüzde bankalar olmazsa olmaz kurumlardır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital bankacılık da artmaya başlamıştır. Dijital bankacılık olarak en çok tercih edilenlerden biri şüphesiz Enpara bankacılığıdır. Enpara dijital bir platform olduğu için şubeye gitmek gibi bir durum da söz konusu değildir. Enpara hesaplarının iptali için başvurulacak yollardan biri telefon numarası ile aramaktır. 0850 222 3663 telefon numarası ile Enpara çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aradığınız zaman Enpara hesabınızı kapatmak istediğinizi söylemelisiniz. Daha sonra sizden gerekli bilgiler alınarak işleminiz yapılmaya başlanacaktır.

Online Olarak  Hesap İptali

Enpara hesap iptali için bir diğer yol ise online işlemlerdir. Enpara online işlemleri kullanan kişilerin çağrı merkezini aramasına gerek kalmamaktadır. Kişiler kısa bir sürede içinde online işlemler üzerinden hesap kapatma işlemlerini tamamlayabilirler. Telefonunuz üzerinden Enpara online işlemler uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Online işlemler menüsü üzerinden Enpara hesap iptali işleminizi yapabilirsiniz. Enpara hesap iptali işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Yalnızca birkaç dakika içinde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir