© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilet İptali
  4. »
  5. Süha Turizm Bilet İptal Etme

Süha Turizm Bilet İptal Etme

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1556 0
süha turizm bilet iptali

Süha Turizm Bilet İptal Etme

Şehirlerarası yolculukta kişilerin sıklıkla tercih ettiği yolculuk aracı otobüslerdir. Süha Turizm bulunan il ve ilçelerde bu turizm firması oldukça tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Bu yüzden bilet iptal etme konusu oldukça merak edilen konulardan birisidir.

Süha Turizm

Süha Turizm 2007 yılından beri Kayseri merkezli olarak Gaziantep, Kemer, Konya, İnegöl, Fatsa, Aydın, Bilecik, İstanbul, Antalya, Balıkesir, Hatay, Osmaniye, Mersin, Ordu, Dalaman, Erdemli, Niğde illerinin ve ilçelerinin bulunduğu birçok yerde hizmet vermektedir. Seyahat planınız yapıldıktan sonra Süha Turizm ile yolculuk yapmaya karar verdiyseniz Süha turizm acenteleri, mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden gideceğiniz tarih için bilet satın alabilirsiniz.

Süha Turizm 90’dan fazla olan en iyi otobüsleri ile hizmet sunmaktadır. Yolculuk esnasında yolculara ikramlar yapılmaktadır. Bir süre önce alınan biletler, yolculuk zamanı gelinceye kadar iptal edilmek istenebilir, böyle bir duruma mecbur kalınabilir. Süha Turizm bilet iptal etme imkânı bulunmaktadır. Bilet iptali şartları bulunduğu süre kolaylıkla iptal işlemi gerçekleşebilir.

 Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Kişilerin bir süre önce seyahat planlaması yaparak erken bilet almaları durumunda zamanla gelişen olay ve durumlardan dolayı seyahatlerinin iptal edilmesi gerekebilir. Bu durumda biletler daha önce alındığı için de bilet iptal işlemi yapılması gerekmektedir. Süha Turizm bilet iptal işlemi yapılması için de bazı şartların sağlanması gerekmektedir.

Süha Turizm bilet iptal etme işleminde en önemli noktalardan biri bilet iptal talebinin seyahat gününden en geç 1 gün önce yapılması gerekmektedir. Seyahat tarihinde yapılan iptal talepleri kabul edilmemektedir. Kişiler Süha Turizm bileti satın aldıklarında üzerinde PNR kodu bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan bilet satın alma işlemlerinde de internet üzerinden biletinizi görüntülediğinizde PNR kodunu görmeniz mümkün olacaktır. Süha Turizm bilet iptali PNR kodu ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

süha turizm bilet iptali

Süha Turizm bilet iptali işlemini çeşitli yollar ile yapabilirsiniz:

Süha Turizm Online İşlemler Bilet İptali: Seyahat tarihiden en geç bir gün öncesine kadar Süha Turizm’in web sitesine girerek online işlemler kısmına girmeniz gerekmektedir. Orada gerekli bilgileri girdikten sonra kolaylıkla bilet iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Süha Turizm Müşteri Hizmetleri ile Bilet İptali: Süha Turizm bilet iptali işlemini kolaylıkla gerçekleştirme yollarından bir diğeri ise çağrı merkezi ile iletişime geçmektir. 0850 250 38 38 telefon numarasını arayarak ya da bulunduğunuz il-ilçenin Süha Turizm şubesini arayarak bilet iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Süha Turizm Acenteler ile Bilet İptali: Biletinizi eğer acenteden satın aldıysanız, satın aldığınız şekilde acenteye giderek oradakiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylelikle bilet iptal işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Süha Turizm Mobil Uygulama ile Bilet İptali: Süha Turizm mobil uygulaması ile mobil uygulama üzerinden ya da online işlemlerden alınan biletler kolaylıkla iptal edilebilir.

Süha Turizm Rezervasyon İptali

Bilet iptal etmek artık çok kolay yapmanız gereken şey PNR kodu ve Ad Soyad veya telefon numarası ile iptalini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

suha turizim bilet iptali

 

Süha Turizm İletişim

Adres: Osman Kavuncu Cad. DSI Yanı Yeni Sanayi Girişi No:220 Kayseri/TÜRKİYE

Çağrı Merkezi: 0850 250 3838

Mail Adresi: suha@suha.com.tr

Süha Turizm İletişim Formu

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir