© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. WowApp Hesap Silme

WowApp Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
983 0
wowapp hesap silme

WowApp Hesap iptali

 

WowApp hesap silme hakkında birçok araştırma yapılıyor. WowApp son dönemlerde ne kadar adı sıklıkla duyulan bir platform olsa da oldukça yenidir. 2015 yılında kurulan WowApp yeni kullanmaya başlayan kişilere bir hayli karışık gelmektedir. Ancak zamanla kullanmaya alışıldığı için oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

WowApp; Whatsapp, Skype benzeri bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama üzerinden mesajlaşmanın yanı sıra sesli konuşmada sağlanabiliyor. Bu platformu diğer uygulamalardan ayıran en büyük özellikse kazanç elde edilmesidir.

Uygulamaların sağlayıcıları değil, kullanıcıları da aynı şekilde kazanç elde edebiliyor. Üstelik kazanç elde etmek için ekstra bir işlem yapılmasına gerek duyulmuyor. Günlük olarak yaptığınız mesajlaşmaları yapmanız yeterli oluyor.wowapp hesap silme

WowApp Hesap Silme Mümkün Mü?

WowApp her ne kadar avantajlı bir uygulama olsa da kimi zaman karışık geldiği için kişiler kullanmayı tercih etmeyebiliyor. Merak edilerek kullanılmaya başlanan uygulamada öncelikle üyelik oluşturulması gerekmektedir. Daha sonra kişiler uygulamayı kullanmaktan vazgeçtikleri zaman ise bu hesaplarını silip silemeyeceklerini merak etmektedir. Bu konu hakkında birçok yorum bulunuyor.

WowApp hesap silme için yapılması gereken bir seçenek bulunuyor. Ancak kişiler bu seçenek üzerinden işlem yapmayı deneseler de genellikle geri dönüş olmadığı için hesaplarını kapatmaları mümkün olmuyor. Elbette gerekli adımları takip ederek hesap silme işlemini denemekte fayda olacaktır. Aksi halde profilinizi kullanılmaz hale getirerek boşta bırakmanız gerekecektir.

WowApp Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

WowApp hesabınızı kapatmak istiyorsanız bunu mail yolu ile yapmanız gerekmektedir. WowApp hesap silme adımları:

 • Uygulamaya üye olurken kullandığınız e-posta adresinize giriş yapınız.
 • Yeni ileti oluşturma seçeneğine tıklayınız.
 • Kullanıcı kısmına firmaya ait olan ‘support@wowapp.com’ mail adresini yazınız.
 • Konu kısmına ise ‘WowApp Account Delete’ başlığını yazınız.
 • ‘Please permanently delete my WowApp account and all my information’ mesaj kısmına bu mesajı yazmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra ise gönder seçeneğine tıklayarak iletiyi firmaya ulaştırabilirsiniz.

Firma yabancı olduğu için iletinin İngilizce olarak yazılması gerekmektedir. Aksi halde yetkili kişilerle iletişim kurmak mümkün olmayacaktır. Gerekli adımları izleyerek kısa süre içinde iletiyi oluşturarak üyelik iptali için gerekli işlemi yapmış olabilirsiniz.

wowapp hesap nasıl silinir

WowApp Üyelik İptali

WowApp hesabınızı silerken yazmış olduğunuz mesaja mutlaka kullanıcı adınızı ve iletişim adresinizi yazmalısınız. Firma yetkilileri hesabınız ile ilgili inceleme yapmak için bu bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Çok fazla tercih edilen bir uygulama olmasına karşın platformda yetkililer ile yapılacak iletişimlerde kopukluk olmaktadır. Birçok kişi bu sorundan dolayı uygulamayı kullanmayı bırakmak isteyebiliyor.

WowApp hesap silme adımını yukarıda bahsedildiği şekilde adım adım takip ederek kısa süre içinde hesap iptali işleminiz için talepte bulunabilirsiniz. Hesap iptali için mail ile iletişime geçmek dışında başka herhangi bir yol bulunmamaktadır. Bu yüzden hesabınızı iptal etmek istiyorsanız yapabileceğiniz tek işlem firmaya hesabınızı silmek istediğinizi anlatan bir mail atmak olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir