© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rezervasyon İptali
  4. »
  5. Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali

Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1562 0
Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali

Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali Hangi Durumlarda Yapılır

Rezervasyon iptali etme durumları müşterilerin rezervasyonunuzu aracın işleme konulardan önce 48 saat önceden yetkili firmayı atayarak rezervasyon iptali yapabilirsiniz.Yolcu360 araç kiralama adresidir. Güvenilir bir site olan Yolcu360 internet sitesi sayesinde kiralamak istediğiniz aracı hızlı ve uygun bir şekilde kiralama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Araba kiralamak isteyen kişiler tarafından çok sık bir şekilde kullanılan bu site pek çok müşterinin güvenini kazanmıştır. Araç kiralamak isteyen müşteriler Yolcu360 internet sitesine girerek araç kiralayabilirler. Araç kiralandıktan sonra araç kiralamayı iptal etmek, Yolcu360 rezervasyon iptali gibi işlemleri 48 saat içerisinde yapılabilir.

Yolcu360 firmasını arayarak rezervasyon iptalini yapabilirsiniz. Aracın kullanıma çıkarılmadan yani kiralanan aracın işleme konulmadan rezervasyon iptali yapılması gerekir.  Aksi durumda yapılan rezervasyon iptaliniz geçersiz sayılır. Belirli sebepler veya özel durumlardan dolayı araç kiralamanızı yapamayacak yani iptal edecekseniz ise Yolcu360 araç rezervasyon iptali gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Yolcu360 iptal işlemlerini firmanın kendi internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Yolcu360 sitesi üzerinde kiraladığınız aracın iptali yapılabilir.Yolcu360 iptal işlemleri aracınız işleme konulmadan önce yapılması daha uygun olacaktır. Yolcu360 rezervasyon iptali nasıl yapılır sorusuna gelecek olursak aracın rezervasyonunu yapmış veya rezervasyonunuzu onaylamış olsanız dahi kiralamış olduğunuz aracı kesin olarak kiralamış olarak sayılmıyorsunuz. Ancak aracın depozitosunu yatırdıysanız aracı kesin olarak kiralamış olursunuz.

Yolcu360 rezervasyon iptali nereden yapılır? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. İnternet sitesinde yer alan numaralardan veya firmanın sitesinden de aracınızın iptalini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali

Yolcu360 Rezervasyon İptali Edilebilir mi ?

Bu sorunun cevabı birçok araç kiralayan kişinin kafasını karıştıran bir sorudur.  Rezervasyon yaptığınız aracın iptalini gerçekleştirmeniz oldukça basittir. Rezervasyon iptali gerçekleştirmek için 48 saat içerisinde yapmanız gerekir. Aracın işleme geçmeden önce iptali yapılırsa başarılı bir şekilde iptaliniz onaylanmış olur. İnternet sitesinde de kolaylıkla yapabileceğiniz iptali aynı zamanda yetkili numaraları da arayarak iptali gerçekleştirmiş olursunuz.

Aracı almadan 6 saat öncesine kadar rezervasyon iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir gerekçeniz olduğu sürece ve aracınızın iptal saati dolmadan iptalinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Müşterilerin Yolcu360 rezervasyon iptali için uyması gereken bazı kurallar da vardır. Satış ya da kullanım sözleşmesi içerisinde belirtilen şartlar olmadığı sürece yani sözleşme imzaladıktan sonra yapılan iptal işlemleri için rezervasyon iptali mümkün değildir. Rezervasyon işlemleri öncesinde müşterilerin sözleşmeyi iyice okuyup o şekilde imzaları gerekmektedir.

Yolcu360 iptali için aracın işleme konulmadan rezervasyon  iptal işlemi yapılması daha doğru olacaktır. İptal sürecini yani aracın rezervasyon için iptal süresinin firma 48 saat olarak belirlemiştir. Bu zaman dilimi içerisinde yapılan iptal işlemleri kabul edilir ve kiralamış olduğunuz aracınızın iptali başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

48 saate az zaman kalan dilimlerde yapılan iptaller kabul edilmemektedir. Rezervasyon iptalleri için de bizzat yetkili firmanın telefon numarasından arama yapmak gerekir. Online olarak yapılan bazı iptal işlemleri kabul edilmemektedir. Firmayı arayarak yapılan ve 48 saatin geçmediği zaman dilimi içinde yapılan rezervasyon iptalleri başarılı şekilde gerçekleşir. Yolcu360 rezervasyon iptal etme şartları ise belirli kurallar dahilinde yapılır.

İptal etmek için belirlediğiniz durumdan sonra firmayı arayarak yetkili kişilerle görüşme sağlandıktan sonra iptaliniz yapılmış olur. Belirlenen süre olan 48 saat içerisinde yapılan iptal talepleri daha hızlı dönüş sağlamaktadır. İptal işleminiz için uygun olan şartları göz önünde bulundurularak firma yetkileri ile görüşme yapıldıktan sonra rezerve ettiğiniz aracın iptali yapılmış olur. Yetkili firmanın belirlediği numarayı arayarak ve firmanın belirlemiş olduğu iptal etme kurallarını göz önünde bulundurarak belirlenen numaralardan iptal işleminiz yapılır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir