© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İptal ve İadeler
  4. »
  5. Yalıspor Sipariş İptali

Yalıspor Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
694 0
yalıspor sipariş iptali

YalıSpor Sipariş İptali

YalıSpor sipariş iptali işlemi diğer firmalara göre biraz daha uğraştırıcı görülebiliyor. Ancak yine de gerekli işlemler yapıldığı takdirde sipariş iptali yapmanız mümkün olacaktır. Yalı Spor 1989 yılında kurulmuştur. Firmanın merkezi Karşıyaka olarak kurulmuştur. Ancak zaman içinde mağaza sadece Karşıyaka ile kısıtlı kalmamıştır. Türkiye’nin birçok yerinde mağazası bulunmaktadır.

Yalı Spor ilk mağazasını İzmir’de açarak kişilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Tekirdağ, Aydın, Muğla, Eskişehir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere toplamda 26 mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalara her geçen gün yenisi eklenmektedir. Ancak bulunduğu yerde Yalı Spor mağazası olmayan ya da uzak olan kişiler için de online sipariş imkanı sunulmaktadır. Böylelikle Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Yalı Spor mağazalarında spor giyimle ilgili birçok ürünü bulmak mümkündür. Giyim ve ayakkabı seçenekleri oldukça fazladır. Üstelik en çok tercih edilen markaların ürünlerini de bir arada bulma kolaylığı vardır. Bunun yanı sıra bir de online alışveriş imkanı olunca kişiler daha kolay bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

Satın aldığınız ürünü iptal etmek istiyorsanız bununla ilgili elbette sipariş iptali yapabilirsiniz. Ancak site içine girerek belirli adımları izleyip anında sipariş iptali yapmak mümkün değildir. Siparişlerim kısmında ‘siparişi iptal et’ seçeneği karşınıza çıkmayacaktır. Sipariş iptali yapmak istiyorsanız daha farklı yollar izlemeniz gerekecektir. Birkaç farklı yol bulunuyor. Dilediğinizi tercih ederek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

yalıspor iade

İletişim Formuyla Sipariş İptali

Yalı Spor mağazalarından online sipariş verdiyseniz öncelikle tercih edebileceğiniz yol form doldurmak olabilir. Yalı Spor web sitesi içinde bulunan iletişim kısmından form doldurabilirsiniz. İsim-soyisim, e-posta adresi, telefon numarası istenen formdaki bilgileri doldurmanız gerekir. Daha sonra mesaj kısmında sipariş iptali yapmak istediğiniz yazabilirsiniz.

Yalı Spor ile iletişime geçmek isterseniz uygun saate dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmanın yetkilileri bu konuda hafta içi 08.15 saatleriyle 17.15 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında iletişime geçerseniz size kısa süre içinde dönüş yapılacaktır. Böylelikle sipariş iptali işleminizi kısa süre içinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Sipariş İptali

Yalı Spor mağazalarından online olarak alışveriş yaptıysanız ve sipariş iptali yapmak istiyorsanız form doldurmak dışında başka seçenekler de bulunuyor. 0850 222 77 59 telefon numarası üzerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz. İrtibat kurduktan sonra sipariş iptali yapmak istediğinizi söyleyiniz. Daha sonra sizden gerekli bilgiler istenecektir. Bu bilgiler doğrultusunda sipariş iptali işleminiz gerçekleştirilecektir.

yalıspor iletisim

Yalıspor sipariş iptali yapmak için tercih edebileceğiniz son bir seçenek daha var. Dilerseniz firmaya mail gönderebilirsiniz. [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Alıcı kısmında maili yazınız. Konu kısmına sipariş iptali yazınız. Mesaj kısmında siparişinizi iptal etmek istediğinizi ve nedenini belirtiniz. Yetkililer tarafından mailiniz alınıp incelendikten sonra işleminizle ilgili size geri dönüş yapılacaktır.

yalıspor sipariş iptali

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir