© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Avon Üyelik İptal Etme

Avon Üyelik İptal Etme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1693 2
Avon Üyelik İptal Etme

Avon Üyelik İptal Etme

 

Avon üyelik İptal etme , Konusunda bir çok yorumda bahsedilsin diye yorumlar gelmeye başlanmıştır. Avon firması kataloglar ile kişilere çeşitli ürün seçenekleri sunmaktadır. Birçok kişi Avon firmasından alışveriş yapmaktadır. Birçok kişi ise Avon ile gelir elde etmektedir. Avon üyeliğinizi gerçekleştirerek satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ancak kişilerin merak ettiği konulardan birisi üyeliği bulunan kişilerin Avon üyelik iptal etme gibi bir şansı olup olmadığıdır

Avon’a üye olmak için öncelikle kişinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Aynı zamanda üye olacak kişilerin Türkiye sınırlarında yaşıyor olması gerekmektedir. Kişilerden üyelik sırasında kimlik numarası istenmektedir. Bu şartlar yerine getirildiği takdirde kolaylık bir şekilde Avon üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avon Üyelik İptal Etme

Üyeliği İptal Etmek Mümkün mü?

 

Avon üyeliğini gerçekleştiren kişiler yavaş yavaş satış yapmaya başlayabilir. Ancak üyeler kimi zaman satış yapma konusunda zorlanabilmektedir. Bu durumda ise en çok tavsiye edilen yöntem, kişilerin kullandığı ürünleri tanıtması olmaktadır. Bireyler kullandıkları ürünlerin satışını daha kolay bir şekilde yapabilmektedir. Kimi zaman ise satış konusunda sorun yaşandığı için birçok kişi Avon üyeliğini iptal etmek isteyebiliyor.

Satış konusunda zorluk yaşayan ya da satış yapmaya vakit ayıramayan kişiler üyeliklerini iptal etmek isteyebilir. Böyle durumlarda üyelik iptali yapılması mümkün olmaktadır. Avon üyeliği olan kişiler yalnızca kendi ihtiyaçlarını da alabilirler. Ancak aktif kullanmayan kişiler üyeliklerini kolay bir şekilde iptal edebilmektedir.

 

Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

 

Avon üyelik iptali yapmak isteyen kişiler nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Yaşadığınız bazı sorunlardan dolayı üyelik iptali yapmak istiyor iseniz şube ile iletişime geçerek sorunlarınızı çözebilirsiniz. Avon üyelik iptali yapmak için birkaç yol bulunmaktadır. Bu yollardan dilediğinizi tercih ederek üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik iptali için herhangi bir işlem yapmak istemiyor iseniz 3 kampanya dönemi boyunca sipariş vermemeniz gerekmektedir. Bu dönem içinde sipariş vermez iseniz üyeliğiniz sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilecektir. Ancak üyeliğinizi en kısa süre içinde iptal etmek istiyor iseniz bölge temsilcisi ile iletişime geçerek bu işlemi yapabilirsiniz. Temsilci ile görüşme sağladığınız takdirde çok kısa bir süre içinde üyeliğiniz iptal olacaktır.

 

Faks İle Üyelik İptali

 

Avon üyeliğinizi iptal etmek için tercih edebileceğiniz yollardan birisi faks seçeneğidir. Kurallar dâhilinde bir dilekçe yazmanız gerekmektedir. Bu dilekçe içinde mutlaka temsilci numaranızı yazmanız gerekmektedir. Dilerseniz neden üyelik iptali yapmak istediğinizi dilekçeye yazabilirsiniz. Dilekçenin sağ alt kısmına isim- soy isim, tarih yazarak imzanızı atıp dilekçe yazma işleminizi bitirebilirsiniz.avon üyelik iptali 2022

Üyelik iptali için yazmış olduğunuz dilekçenizi 0212 473 12 12 numarasına faks yolu ile iletebilirsiniz. Faksınızı gönderdikten sonra 2-3 gün içinde Avon üyelik iptal etme başvurunuzun talebi alınarak işleme konulacaktır. Kısa bir süre içinde üyeliğiniz tamamen iptal olacaktır. Avon üyeliğinizi iptal etmeye karar verdi iseniz bahsedilen yollardan istediğinizi tercih ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. Kadriye - -

  Uyelik kayd olmaya calistigim avon uyeligimi yenilemek icin onceki kaydimi iptal etmek istiyorum

 2. Begum - -

  Üye olduğum avona üyeliğinin iptalini istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir