© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. H&M Sipariş İptali

H&M Sipariş İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1302 0
H&M Sipariş İptali

H&M Sipariş İptal Etme

 

H&M sipariş iptali online sipariş yaparken bilinmesi gereken konulardan birisi haline geldi. H&M İsveç merkezli bir giyim markasıdır. Ülkemizde oldukça ilgi görmektedir. Son zamanlarda online alışveriş oldukça revaçta. Birbirinden kaliteli mağazalar arasında en çok ilgi görenlerden birisi ise H&M markasıdır. Web sitesine girerek kolaylıkla alışveriş yapmak mümkün oluyor.

H&M markasının bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi ise kaliteli ürünleri satışa sunmasının yanı sıra kolay iade ve değişim işlemleri yapmasından kaynaklıdır. Çünkü firma öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyor. Bu yüzden alışveriş konusunda sağladığı kolaylığı aynı şekilde iade ve değişim işlemlerinde de sağlamaktadır. Elbette bu işlemlerin belirli şartları bulunuyor.

H&M Sipariş İptali

Hangi Durumlarda H&M Sipariş İptali Yapılır?

 

H&M sipariş iptali yapmak için bazı şartların uygun olması gerekmektedir. Firma, geçerli bir sebep olduğu takdirde sipariş iptali işleminin yapılmasını uygun görmektedir. Peki, nedir bu durumlar? H&M sipariş iptali nedenleri:

 • Beden konusunda sorun yaşanması
 • Ürünün beklenildiği gibi çıkmaması
 • Ürünün herhangi bir yerinde defo olması
 • Yıkama sonra renk değişikliği
 • Yanlış ürün gönderilmesi
 • Ürünü kullanmadığınız takdirde fikriniz değişti ise
 • Eksik ürün gönderimi

Bahsedilen durumlarda kolaylık ile sipariş iptali yapılabilmektedir. İade formlarında iade kodları bulunmaktadır. Yapacak olduğunuz iade işlemi ile ilgili olan kodu bu kısımdan bulabilirsiniz. Gerekli şartlar sağlanıyor ise iptal işlemi adımları takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

 

H&M markasından alışveriş yapan ve siparişini iptal etmek isteyen kişiler bu işlemi nasıl yapacaklarını merak etmektedir. Düşünüldüğü kadar zor olmadığı için kısa süre içinde işlemler gerçekleşmektedir. Siparişinizi yeni verdiyseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ancak mesai saatleri için aramaya özen gösteriniz.

Ürün elinize ulaştı ise https://www2.hm.com/content/dam/Customer-Service/returns-note/Return_Form_TR.pdf linkine tıklayarak formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra ürünü kargoya veriniz. Kargonun içine doldurmuş olduğunuz formu koymayı unutmayınız. Kargoya verir iken ise firmaya ait olan 384 057 850 kodu yazmalısınız. Bu adımları sırası ile izleyerek sipariş iptal işleminizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sipariş İptali Ödeme İadesi

 

H&M mağazasından internet üzerinden satın almış olduğunuz ürünü iptal ettikten sonra belirli bir süre içinde ödemeniz hesabınıza geri aktarılacaktır. Sipariş iptalinizi yaptıktan sonra 14 gün içinde ödemeniz iade edilecektir. Kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan alışverişlerde ödemeler alışverişi yapmış olduğunuz karta aktarılacaktır.

H&M sipariş sürecinde hediye kartı kullandı iseniz iptal ettiğiniz takdirde yeni bir hediye kart tanımlanacaktır. Böylelikle ödeme iadesi konusunda sorun yaşamadan süreci tamamlamış olabilirsiniz. Ürünlerde değişim bulunmamaktadır. Ancak H&M sipariş iptali ile kolay bir şekilde ürün iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise; internet alışverişi ile satın aldığınız ürünü fiziksel mağazalara giderek iade etmeniz mümkün olmamaktadır.

 

HM Müşteri Hizmetleri İletişim

bir çok H&M  müşterileri  ulaşmak için bir numara ararken bulamıyorlar. sizler için sipariş iptali yanı sıra  H&M ‘ye ulaşabileceğiniz numarasını ve hangi saatlerde ne zaman açık hepsini aşağıda sizlere yazdık.

AÇILIŞ-KAPANIŞ SAATLERI
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 21: 00
Cumartesi – Pazar: 09:00 – 17: 00
Resmi Tatiller: 09:00 – 17:00


BIZI ARAYIN
0850 390 29 00

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir