© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. D&R Sipariş İptali

D&R Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
920 0
D&R Sipariş İptali

D&R Sipariş İptali

D&R sipariş iptali işlemin nasıl yapılacağı hangi adımların izlenmesi gerektiği birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Online olarak yapılan alışverişlerde kimi zaman ürün iadesi kimi zamansa sipariş iptali yapmak gerekebiliyor. Bu yüzden bu işlemlerin nasıl yapılacağını bilmek alışveriş sevenlerin işini kolaylaştıracaktır. Siz de sipariş iptali yapmak istiyorsanız gerekli olan adımları öğrenecek kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

D&R Sipariş İptali

D&R firması 1996 yılında kurulmuştur. İsmiyse kurucularından gelmiştir. Doğan Holding ve Raks firmaları tarafından ortak olarak kurulmuştur. Firma kitaplarıyla ön plana çıksa dahi içinde kırtasiyeye dair bütün ürünleri, dergi ve oyunları bulmak mümkündür. Bu yüzden birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. D&R mağazalarında birçok kişi aradığı ürünleri bulabilmektedir.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

D&R mağazaları birçok il ve ilçede bulunmaktadır. Ancak kimi zaman kişiler bu mağazalara ulaşım sağlamakta problem yaşayabiliyor. Bunun yanı sıra gidecek vakit bulunamayabiliyor. Böyle durumlardaysa online alışveriş kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Web sitesi üzerinden ya da uygulamadan üyelik işlemlerinizi gerçekleştirerek sipariş oluşturabilirsiniz.

D&R web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişten vazgeçtiyseniz ürün henüz kargoya verilmeden sipariş iptali yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken siteye girerek üyeliğinizi açmak olacaktır. Daha sonra; siparişlerim>iletişim>bize ulaşın> sipariş iptali adımlarını takip etmeniz gerekmektedir. Sipariş iptali kısmından gerekli formu doldurarak firmaya göndermeniz gerekmektedir. Sipariş iptalinizle ilgili doldurmuş olduğunuz form kısa süre içinde yetkililer tarafından incelenerek talebiniz işleme alınacaktır.

D&R Sipariş takip

Sipariş İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

D&R sipariş iptali yapmak isteyen kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Ayrıca sipariş iptali yapmak isteyen kişiler bu konuda birçok sorunun cevabını da merak etmektedir. Verdiğiniz siparişlerden yalnızca birini ya da birkaçını iptal etmek istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ürününüz kargoya verildiyse sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır. Ancak sevkiyat iptali talebi oluşturabilirsiniz. Böylelikle siparişiniz dağıtıma çıkmadan iade edilecektir. Bunun yanı sıra yapabileceğiniz bir diğer seçenekse ürün iadesidir. Ürün elinize ulaştıktan sonra ürünü size getiren kargo aracılığı ile ürünü firmaya geri gönderebilirsiniz. Ürün iadesi yapmak için gerekli olan süreyi aşmamaya dikkat etmelisiniz.

D&R Sipariş verme

Sipariş İptali D&R

D&R mağazalarından online olarak yapılan alışverişlerde ödeme iadesiyle ilgili sorular merak edilmektedir. Ödeme esnasında hediye kartı kullandıysanız ve sipariş iptali yaptıysanız hediye kartından ödenen tutar size iade edilecektir. Ödemenizi havale olarak yapmayı tercih ettiyseniz ve henüz havale yapmadıysanız sipariş iptali sırasında herhangi bir problem yaşanmayacaktır.

D&R uygulaması ya da web sitesi üzerinden size tanımlanan bir hediye çeki varsa ve siparişinizi iptal ettiyseniz firmayla iletişim bölümden irtibata geçerek bunu söyleyebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hediye çekinizle harcadığınız meblağ hesabınıza geri aktarılacaktır. D&R sipariş iptali işlemi sonrasında ödeme iadeleriniz kısa süre içinde hesabınıza aktarılacaktır. Bu yüzden sipariş iptali işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir