© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Civil Sipariş İptali

Civil Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
969 0
civil sipariş iptali

Civil Sipariş İptali

Civil sipariş iptali yapılıp yapılamayacağı çok sık araştırılan bir konudur. Civil mağazası ilk olarak 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul olan firma kurulduğu ilk dönemde 0-14 yaş arası çocuklara hitap etmişti. Gelişen dönemdeyse kadınlara yönelik ihtiyaçlar da pazara çıkarılmaya başlanmıştır. Hamilelik döneminde kadınların ihtiyaç duyduğu birçok ürünü Civil mağazalarında bulması mümkün hale geliyor.

Son dönemlerde internet alışverişleri çok yaygınlaşmıştır. Birçok firma da internet satışına başlayarak hedef kitlesini genişletmektedir. Civil markası da bunlardan birisidir. Şu an Türkiye genelinde 80 mağazası bulunan firmanın yurtdışında da 15 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Ancak bulunduğu yerde Civil olmayan kişiler de online olarak alışveriş yapabilmektedir.

civil sipariş iptali

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Civil web sitesi üzerinden sipariş vermek isteyen kişilerin öncelikle üyelik oluşturması gerekmektedir. Daha sonra gerek çocuk ihtiyaçları gerekse kadın ihtiyaçları kısımlarından diledikleri ürünü sepete ekleyebilir. Sonraki adım olaraksa ödeme işlemi yapılması gerekiyor. Ödeme işleminizi yaptıktan sonra sipariş adımlarınız tamamlanmış olacaktır.

Civil markasından online olarak sipariş verdiyseniz ve verdiğiniz siparişten çeşitli nedenlerden dolayı vazgeçtiyseniz sipariş iptali yapmanız mümkündür. Civil sipariş iptali adımları:

  • Civil web sitesine giriniz.
  • Üyelik bilgilerinizi yazarak sisteme giriş yapınız.
  • Daha sonraysa ‘sipariş takibi’ kısmına giriniz.
  • Aktif siparişlerinizi görebileceğiniz bu sayfada ‘siparişi iptal et’ butonuna tıklayınız.

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde sipariş iptalinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetler ile Sipariş İptali

Civil siparişinizi iptal etmek istiyorsanız bu işlemi web sitesi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak firma kullanıcıları için farklı bir yol daha sunmaktadır. Sipariş iptali yapmak için bu yolu tercih edebileceğiniz gibi web sitesi üzerinden işlem yaparken sorun yaşadığınız takdirde de tercih edebilirsiniz.

444 123 1 telefon numarasını arayarak Civil müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın yetkilileriyle sağlayacak olduğunuz görüşme sırasında yaşadığınız sorunlara kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. Sipariş iptali yapacak olursanız da sipariş numaranız sizden istenecektir. Bu yüzden sipariş numaranıza ulaşabileceğiniz bir şekilde görüşmeyi sağlamaya başlamanız sizin için kolaylık olacaktır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Civil Sipariş İptali

Civil mağazalarında doğuma hazırlık yaparken ihtiyaç duyacağınız bütün ürünleri bulmanız mümkün olacaktır. Farklı farklı mağazalara bakmanıza gerek kalmadan tek bir yerden alışverişinizi tamamlamanız mümkün olacaktır. Üstelik Civil markasının online alışveriş imkanı sunması da kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede tek bir site üzerinden ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Online olarak yapılan alışverişlerde sipariş iptali yapılması gerekebiliyor. Civil sipariş iptali işlemini yapmanız gerekiyorsa bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için ürününüzün henüz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Kargoya verilen ürünler için sipariş iptali işlemi yapmak mümkün olmayacaktır. Bunun yerine ürün elinize ulaştıktan sonra iade adımlarını takip edebilirsiniz. Kısa süre içinde işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

 

 

Civil İletişim Hattı

Cumhuriyet Mahallesi Cihan Sokak No:20   Çayırova – Kocaeli
444 123 1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir