© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. Derimod Sipariş İptali

Derimod Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
845 1
derimod sipariş iptali

Derimod Sipariş İptali

Derimod sipariş iptali yapılıp yapılamayacağı sıklıkla araştırılmaktadır. Online olarak yapılan alışverişlerde kimi zaman sipariş iptali yapılması gerekebiliyor. Böyle durumlarda kişiler nasıl bir yol izleyeceğini merak ediyor. Sorunsuz bir şekilde sipariş iptali yapmak için hangi adımları izleyeceğinizi öğrenerek işlemlere başlayabilirsiniz. Böylelikle oldukça kolay bir şekilde sipariş iptali işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Derimod markasının hizmete başlaması 1974 yılında olmuştur. Yurtdışında moda çekimi yapan ilk Türk deri markası olarak ön plana çıkmaktadır. Firmanın satışa sunduğu ürünler de şüphesiz her zaman orijinaldir. Bu yüzden kaliteli ürün satın almak isteyen kişilerin ilk tercihleri şüphesiz Derimod olmaktadır. Online alışveriş ile de birçok kişinin ihtiyacını kolay bir şekilde karşılamasını sağlamaktadır.

Sipariş İptali Adımları

Derimod mağazalarında kadınlar için; ayakkabı, ceket ve aksesuar bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra erkekler içinse aynı şekilde ayakkabı, ceket ve aksesuar bulmak mümkündür. Bu ürünleri satın almak da oldukça kolaydır. Derimod markasının Türkiye’nin birçok yerinde mağazası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra internet üzerinden sipariş vererek dilediğiniz yerde ürünlere sahip olabilirsiniz.

Derimod firmasına ait olan web sitesinden online olarak alışveriş yaptıysanız ve sipariş iptali yapmak istiyorsanız gerekli adımları takip etmelisiniz. Derimod sipariş iptali adımları:

 • Derimod sitesine giriniz.
 • Sağ üst kısımda bulunan ‘sipariş takip’ kısmına tıklayınız.
 • Kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapınız.
 • Siparişinizin yanında bulunan ‘siparişi iptal et’ butonuna tıklayınız.
 • Üye olmadan sipariş verdiyseniz yine ‘sipariş takip’ kısmına giriniz.
 • Sipariş numaranızı yazınız.
 • Aktif siparişinizi görebilirsiniz. Buradan ‘siparişi iptal et’ kısmına tıklayınız.

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde kolay bir şekilde sipariş iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

derimod sipariş iptali

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Derimod kurulduğu günden bugüne kendisini geliştirmeye devam etmiş bir firmadır. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden her geçen gün hedef kitlesini genişletmektedir. Üstelik ilerleyen bu süreçte mağaza sayısını da arttırmaktadır. Şüphesiz deri konusunda akıllara ilk gelen markalar arasında Derimod bulunuyor. Bu durumun en büyük nedenlerinden birisi elbette müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır.

Derimod sipariş iptali işlemi için site üzerinden bahsedilen adımların yapılabileceği gibi aynı zamanda müşteri hizmetleriyle de iletişime geçilebilir. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek sipariş iptali talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak uygun olması halinde sipariş iptali işleminiz gerçekleştirilecektir. 0850 288 4 288 numarasını hafta içi 09.00- 20.00 saatleri arasında arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sipariş İptali Derimod

Derimod sipariş iptali adımları takip edildiği takdirde kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Sipariş iptaliniz tamamlandıktan sonraysa en fazla 7 iş günü içinde ödeme iadeleriniz gerçekleşecektir. Sipariş iptali yapamamanız halinde ürünler elinize ulaştıktan sonra ürün iadesi adımlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Derimod sipariş iptalinde olduğu gibi iade adımlarında da işlemler çok kolay bir şekilde ilerlemektedir. Sipariş iptali ve iadesi işlemlerinde sorun yaşanmadan tamamlanabilmektedir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Gülpınar - -

  Derimodda sipariş iptal seçeneği yok maalesef

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir