© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Boyner Sipariş İptali

Boyner Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1329 0
boyner sipariş iptali

Boyner Sipariş İptali

Boyner sipariş iptali konusunda merak edilen birçok nokta bulunuyor. Boyner; gıda ve elektronik dışında ihtiyaç duyulan birçok ürünün satışını yapmaktadır. Üstelik Boyner’de en çok tercih edilen markaları bulmak mümkündür. Giyim, ayakkabı ve çanta gibi ürün seçenekleri Boyner’de bulunabiliyor. Boyner Türk şirkettir. 1981 yılında kurulmuş ancak 2013 yılında tam anlamıyla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Boyner, 78 şube açmasının yanı sıra YKM’yi de satın alarak alanını oldukça genişletmiştir. Alışveriş merkezilerinde bulunan Boyner aynı zamanda online satış konusunda da kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir firmadır. Boyner uygulamasıyla ya da web sitesi üzerinden online olarak alışveriş yapmak mümkündür. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için öncelikle siteye üye olmak gerekmektedir.

boyner siparişi iade etme

Boyner Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Boyner firmasından satın alabileceğiniz birçok ürün bulunuyor. Online alışverişlerde kişiler bazen yanlışlık yapabiliyor. Böyle durumlarda ise sipariş iptali yapmaları gerekebiliyor. Siz de Boyner’den alışveriş yaptıysanız ve siparişinizi iptal etmeniz gereken bir durumla karşı karşıyaysanız gerekli işlemleri sırasıyla yaparak sipariş iptalinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş iptali için firmanın mail adresine iletinizi göndererek sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için [email protected] e-posta adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Siparişinizi iptal etmek için elbette tek yol mail göndermek değildir. Diğer bir seçenek ise firmanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmektir. (0212) 444 29 67 telefon numarasını arayarak sipariş iptali yapmak istediğinizi söylemelisiniz. Gerekli bilgiler sizden alınarak işleminiz gerçekleştirilecektir.

Hangi Durumlarda Sipariş İptali Yapılamaz?

Müşterilerine iade ve sipariş iptali konusunda oldukça hassas davranan bir firma olan Boyner’in elbette bazı kuralları bulunuyor. Ancak bu kurallar hemen hemen birçok firmada söz konusu olan konulardır. Genel olarak bakıldığında Boyner’de sipariş iptali yapmak da oldukça kolaydır.

boyner sipariş iptali

Sipariş iptali yapabilmeniz için ürünlerinizin henüz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Siparişiniz kargoya verildiyse bu durumda sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır. Farklı bir yol olarak ürün iade adımlarını takip etmeniz gerekecektir. Ürün iadesi içinde en geç 7 gün içinde gerekli işlemlerin yapılması gerekmektedir. Kişinin eline ulaşan ürünü geri göndermesi ürün iadesi olarak değerlendirilmektedir.

Sipariş İptali Ödeme İadesi

Online alışverişlerin yapıldığı birçok platformda ödemeler kartla yapılmaktadır. Bu yüzden sipariş iptali ya da ürün iadesi gibi durumlarda ödemelerin ne zaman iade edileceği müşteriler tarafından merak edilmektedir. Boyner alışverişlerinde sipariş iptali yapan çoğu kişinin de en çok araştırdığı konulardan birisi ödeme iadesinin nasıl olduğuyla ilgilidir.

Boyner sipariş iptali işleminizi gerçekleştirdikten sonra firma tarafından 24 saat içinde ödeme iadesi gerçekleştirilmektedir. Ödemenizin ne zaman hesabınıza geçeceği ise bankaya göre farklılık göstermektedir. En geç 7 iş günü içinde hesabınıza geçmiş olması gerekmektedir. Aksi bir durumla karşılaşırsanız bankanızla iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Ödeme iadeniz siparişi verirken kullandığınız banka kartınıza yatırılacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir