© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. Banabi Sipariş İptali

Banabi Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1157 0
Banabi Sipariş İptali

Banabi Sipariş İptali

 

Banabi sipariş iptali konusunda kişiler nasıl adım atacağını merak etmektedir. Yemeksepeti Banabi uygulaması ile bulunduğunuz yerden sipariş vererek hemen alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Banabi ile bütün market alışverişlerinizi online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kimi zaman kişiler alışveriş için markete gitmek istemeyebiliyor ya da bazı rahatsızlıklardan dolayı gidilemeyebiliyor. Böyle durumlarda ise Banabi kişiler için büyük bir imkan sunuyor.

Banabi siparişlerinizde ister online ödeme isterseniz kapıda ödeme yapabiliyorsunuz. Kapıda ödeme özelliği de kişilerin Banabi uygulamasını tercih etmesine katkı sağlıyor. Ancak kimi zaman yanlış sipariş verilebiliyor ya da kişilerin acil olarak bulundukları yerden ayrılması gerekebiliyor. Böyle durumlarda ise sipariş iptali yapılması gerekmektedir.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Banabi uygulaması şu an; İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Edirne, Trabzon, Eskişehir ve Kocaeli illerinde hizmet vermektedir. Banabi sipariş iptali adımları:

 • Yemeksepeti web sitesine ya da uygulamasına giriş yapınız.
 • Hesabınız açık değil ise kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.
 • Ana menüde sipariş geçmişi bulunuyor.
 • Sipariş geçmişi kısmına giriniz.
 • Siparişiniz henüz teslim edilmemiş olacaktır.
 • Siparişinizin üzerine geliniz.
 • Bu kısımda siparişi iptal et butonuna tıklayınız.
 • Sipariş iptali ile ilgili sorun yaşadığınız takdirde canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Bahsedilen adımları sırası ile takip ederek kısa süre içinde sorun yaşamadan sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorun yaşadığınız takdirde yardım kısmından destek alabilirsiniz.

Banabi Sipariş İptali

Sipariş İptali Ödeme İadesi

Banabi sitesi üzerinden alışveriş yapan kişiler sipariş iptali yapmak istedikleri zaman ödeme iadesi konusunu merak etmektedir. Kapıda ödeme seçeneğini tercih eden kişilerde böyle bir problem ile karşılaşılmamaktadır. Ancak online ödeme yapan kişiler bu konuyu oldukça merak etmektedir. Çağrı merkezi ile yapacak olduğunuz görüşme sonrasında ödemeleriniz kısa süre içinde hesaplarınıza aktarılacaktır.

Ödemelerin iadesi site üzerinden hemen yapılsa dahi hesabınıza yansıma süresi bankaya göre farklılık göstermektedir. Daha sonra diler iseniz yeniden site üzerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra kuryeleri canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylelikle siparişinizi ne zaman elinize ulaşacağını öğrenmeniz daha kolay olacaktır.

Sipariş İptali Hakkında

Banabi uygulaması sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Siparişinizi iptal etmek yerine dilerseniz ürün çıkartabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerden yalnızca birkaç tanesini iptal etmek için yukarıda bahsedilen adımlar ile benzer yollar izlemeniz gerekmektedir. Uygulama ya da site üzerinden canlı destek ile bağlantıya geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişime geçerek de ürün iptali ile ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz.

Banabi uygulaması hizmet verdiği şehirlerde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde birçok kişi alışverişinizi online olarak yapmaktadır. Banabi uygulaması da online alışveriş için güzel bir olanak sağlamaktadır. Ancak beklenmeyen durumlar meydana gelebiliyor. Böyle durumlarda kişiler nasıl Banabi sipariş iptali işlemi yapacağını ve ödeme iadesinin ne zaman olacağını merak ediyor. Yukarıda belirtilen adımları takip ederek kolaylıkla iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir