© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1274 0
Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir?

 

Whatsapp Web nasıl iptal edilir sorusuna yanıt arayan kişiler bir hayli fazla. Günümüzde en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma aracı olarak kullanılan Whatsapp her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. İlk başlarda yalnızca akıllı telefonlarda kullanılabilen Whatsapp artık bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Üstelik bilgisayar kullanıma da en az telefonlar kadar kolay.

Whatsapp Web ile anlık mesajlaşma yapabileceğiniz gibi fotoğraf, video, ses, belge gibi birçok paylaşım yapmanız mümkün oluyor. Whatsapp Web girişi yapabilmeniz için Whatsapp hesabınızın açık olduğu akıllı telefonunuzun yanınızda olması gerekiyor. İki cihaz arasında bağlantı kurularak kolay bir şekilde Whatsapp Web girişinizi tamamlayabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra da çıkışınızı yapabilirsiniz.

whatsapp web iptali

Whatsapp Web’den Nasıl Çıkış Yapılır?

 

Whatsapp Web açtığınız zaman işiniz bittikten sonra kapatmak istiyorsanız Whatsapp Web iptali yapmanız gerekmektedir. Whatsapp Web iptali yapılması elbette mümkündür. Bu işlemi isterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz Whatsapp hesabınızın açık olduğu akıllı telefonunuz üzerinden kısa süre içinde yapabilirsiniz. Whatsapp web iptali yapmak yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır.

Whatsapp Web telefon ve bilgisayarın bağlantılı olması sonucunda kullanıma açılmaktadır. Akıllı telefonunuz yanınızda değilse bilgisayar ya da tablet üzerinden Whatsapp Web açmanız mümkün olmayacaktır. Açma işlemi gerçekleştikten sonra ister telefon isterseniz de bilgisayar üzerinden çıkışınızı yapabilirsiniz. Whatsapp Web girişi yapmak için iki cihazda da internet bağlantısı olduğundan emin olunuz.

Whatsapp Web İptali Adımları Nelerdir?

 

Whatsapp Web iptali adımları:

 • Whatsapp Web iptalinizi hem telefonunuzdan hem de giriş yaptığınız bilgisayar üzerinden yapmanız mümkün oluyor.
 • Telefonunuzdan Whatsapp uygulamasını açınız.
 • Daha sonra sohbetler kısmına giriniz.
 • Bu bölümdeyse diğer seçenekler kısmına giriş yapınız.
 • Diğer seçeneklerde bulunan Whatsapp Web’e giriniz.
 • Alt kısımda hangi cihazda açık olduğunu görmeniz mümkün olacaktır.
 • Üzerine tıklayarak çıkış yap seçeneğine tıklayınız.

Whatsapp Web çıkışınızı bu adımlar ile akıllı telefonunuz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden yapmak istiyorsanız cihazda açık olan Whatsapp sayfasına giriniz. Sol üstte bulunan üç çizgiye tıklayınız. Bu kısımda çıkış yap seçeneği bulunuyor. Bu seçeneğe tıklayarak kolay bir şekilde Whatsapp Web iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

Whatsapp Web İptali

 

Whatsapp kullanmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Özellikle akıllı telefon ya da IOS kullanan birçok kişi anlık mesajlaşma uygulaması olarak Whsatsapp’ı tercih ediyor. Whatsapp ise kendisini geliştirerek kullanıcılarına farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Artık yalnızca telefondan değil aynı zamanda bilgisayardan Whatsapp’a giriş yapmak mümkün hale geldi.

Telefon ve bilgisayar bağlantısı kurularak Whatsapp Web açmak oldukça kolaydır. Ancak işlemleriniz bittikten sonra Whatsapp Web nasıl iptal edilir sorusunun cevabını merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunun cevabı için de yukarıda bahsedilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. İsterseniz telefonunuzdan isterseniz bilgisayar üzerinde Whatsapp Web iptali işleminizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir