© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Whatsapp Web İptali

Whatsapp Web İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1312 0
webwhatsapp iptal etme

WhatsApp Web İptali

 

Whatsapp Web İptali işlemi bilgisayar ve tablet üzerinden erişim sağlanan WhatsApp için gerekli bir işlemdir. 2009 yılında kurulan WhatsApp kişilerin hayatında büyük bir yer oluşturmuştur. Bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanmanız için telefonunuz üzerinden QR kodu okutmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızdan açmış olduğunuz uygulamayı işiniz bittiği zaman kapatmanız gerekmektedir.

WhatsApp hem dünyada hem de ülkemizde oldukça ilgi gören bir uygulamadır. Uygulama üzerinden Türkiye’nin ya da dünyanın diğerin ucunda yaşayan arkadaşlarınız ile ücretsiz bir şekilde iletişim kurma şansınız bulunmaktadır. WhatsApp aracılığı ile tanıdıklarınızla mesajlaşabileceğiniz gibi görüntülü ve sesli konuşmada sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra fotoğraf, video, PDF ve çeşitli dosyaları gönderme şansınız bulunmaktadır.

webwhatsapp iptal etme

WhatsApp Web İptali Nereden Yapılır?

 

Whatsapp Web İptali işlemini ilk kez yapacak olan kişilerin sıklıkla araştırdığı konulardan birisi iptal işlemenin nereden ve nasıl yapılacağıdır. Akıllı telefon kullanan hemen hemen tüm kişilerde şüphesiz WhatsApp uygulaması bulunmaktadır. 2015 yılında WhatsApp hesabınızı bilgisayardan açma özelliği getirildi. 2016 yılında ise bilgisayarlara uygun WhatsApp sürümü çıkarıldı. Böylelikle kişiler yalnızca akıllı telefonlarından değil bilgisayarlarından da uygulamaya erişebilmektedir.

WhatsApp Web kullanan kişiler iptal ve çıkış işlemlerini hem bilgisayar hem de telefon üzerinden yapmaları gerekmektedir. Çıkış işlemini yaptıktan sonra siz bir daha bilgisayar üzerinden giriş yapana kadar WhatsApp hesabınız yalnızca akıllı telefonunuzda açık kalacaktır. İptal işleminizi ise çok kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

 

İptal Nasıl Yapılır?

 

Whatsapp Web İptali çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. WhatsApp Web gün içinde birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bilgisayar ya da tablet üzerinden erişim sağlamış olduğunuz WhatsApp hesabınızı işlemleriniz bittikten sonra iptal etmek istiyor olabilirsiniz. WhatsApp Web iptali:

 • Akıllı telefonunuz üzerinden WhatsApp uygulamasını açınız.
 • WhatsApp uygulaması üzerinden sohbetler bölümüne giriniz.
 • Sağ üst kısımda bulunan diğer seçeneklere tıklayınız.
 • Bu kısımda WhatsApp Web yer almaktadır, tıklayınız.
 • Cihaz çıkışı yap komutu verdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır.
 • WhatsApp web iptali işleminizi bilgisayar üzerinden yapmak ister iseniz sohbet kısmında üstte üç çizgi bulunmaktadır.
 • Üç çizgiye tıklayarak çıkış yap seçeneğine dokunun.

Adımları takip ettiğiniz takdirde kolay bir şekilde WhatsApp Web iptali yapabilirsiniz.

Whatsaap Web İptali

WhatsApp Web İptali

 

 Web İptali sık sık bilgisayar üzerinden uygulamayı kullanan kişilerin başvurduğu bir durumdur. İş için ya da günlük yaşantı içinde kişiler bilgisayar üzerinden WhatsApp Web uygulamasını kullanmaktadır. Ancak işleri bittikten sonra ister tablet üzerinden girmiş olsunlar ister bilgisayar üzerinden girmiş olsunlar çıkış yapmak isteyebilirler.

WhatsApp Web iptali için verilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan yalnızca saniyeler içinde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz zaman akıllı telefon üzerinden karekod okutarak yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Bu işlemin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman giriş yapabilir daha sonra ise dilediğiniz zaman iptal yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir