© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Vodafone Kartvizit İptali

Vodafone Kartvizit İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1280 0

Vodafone Kartvizit İptali

 

Vodafone kartvizit iptali işlemi, Vodafone kullanıcılarının sıklıkla araştırdığı bir konudur. Günümüzde kullanıcılara birçok fırsat sunan operatörler bulunmaktadır. Bu operatörler aracılığı ile kişiler hat sahibi olarak tanıdıkları ile iletişim kurabilmektedir. Bu operatörler arasında çok fazla tercih edilenlerden biri ise Vodafone operatörüdür. Oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Vodafone müşteri memnuniyetine de çok fazla önem vermektedir.

Vodafone, en iyi operatör kurumlarından birisidir. Bu yüzden her geçen gün kullanıcılarına yeni bir fırsat sunmaktadır. Sunduğu fırsatlardan biri ise kartvizit hizmetidir. Bu hizmeti kullanan kişiler görüşme sağlayıp kapattıktan sonra önlerine bir yazı çıkar ve bunu onayladıkları takdirde karşı tarafa numarası ve ismi düşer. Bu ücretli bir hizmettir. Kişiler diledikleri zaman kartvizit iptali yapabilirler.

Kartvizit İptal Etme

 

Vodafone kartvizit iptali yapmak isteyen kişiler bu işlemi kolaylıkla yapabilmektedir. Vodafone operatörünün kullanıcılarına sunduğu en iyi hizmetler arasında yer almaktadır. Kişiler dilerlerse internet, konuşma ya da SMS ağırlıklı olarak paketlerini düzenleyebiliyor. Aynı zamanda karşı tarafa kendi kartvizitlerini atabiliyorlar.

Vodafone kartvizit hizmeti ile görüşme sağladığınız kişiye numaranızı ve isminizi gönderebiliyorsunuz. Karşınızdaki kişi ile kartvizit paylaşımı yaptı iseniz iptal işleminizi yapabilirsiniz. Aksi halde herhangi bir iptal işlemi yapmanıza gerek olmayacaktır. Telefonu kapattığınız zaman karşınıza bildirim çıkacaktır. Bildirimi onayladığınız takdirde karşı tarafa telefon numaranızın ve adınızın olduğu kartvizit gidecektir.

vodafone kartvitiz kapatma

Kartvizit İptali Nasıl Yapılır?

 

Vodafone kartvizit iptali işlemini oldukça kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz. Vodafone kartvizit hizmetini kullanan kişilerden kartvizit başına 60 kuruş kesilmektedir. Kişiler telefonu kapattıktan sonra yanlışlıkla onay verdikleri zaman ya da kartviziti gönderdikten pişman olduklarında iptal yapmak isteyebiliyorlar. Böyle durumlarda Vodafone kullanıcıları kartvizit iptali yapabilirler.

Vodafone kartvizit iptali işlemi için cihazınızın mesaj bölümüne girerek KAPAT yazıp 7231’e göndermelisiniz. Bir başka yol ise cihazınızda sim kartı bölümüne girmelisiniz. Daha sonra ise Vodafone menüsüne giriniz. Cep kartvizit bölümüne girerek hizmeti iptal edebilirsiniz. Dilediğiniz yolu tercih ederek kısa süre içinde Vodafone kartvizit hizmetinin iptalini yapabilirsiniz. Böylelikle işlemi kapatmış olursunuz. Karşınıza bir daha onay sorusu çıkmayacaktır.

Kartvizit İptali

 

Vodafone kartvizit iptali yapmak isteyen kişilerin belirtilen adımları takip etmesi yeterli olacaktır. Vodafone her geçen gün kullanıcılarına yeni bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Son zamanlarda en çok kullanılan hizmet ise kartvizit hizmetidir. Birçok kişi bu hizmetten oldukça memnundur. Kişiler kendi istekleri doğrultusunda ücretli bir şekilde bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Vodafone kartvizitinizi yanlışlık ile gönderdiğinizde ya da artık bu hizmetten faydalanmak istemediğinizde iptal etmeniz mümkün olacaktır. Bunun için dilerseniz telefonun sim kartı ayarlarına girebilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj yolu ile iptal yoluna gidebilirsiniz. Hangi yolu tercih ederseniz edin işleminiz başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Bu işlemleri yapmanız ise yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir