© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Tivibu Üyelik İptali

Tivibu Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1307 0
Tivibu Üyelik İptali

Tivibu Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Tivibu, Türk Telekom tarafından sizlere sunulan dijital bir televizyon platformudur. Yerli ve yabancı televizyon kanallarını, çeşitli türde dizi ve filmleri izlemenize olanak sağlayan Tivibu, kaçırdığınız yerli televizyon dizilerini de bir hafta süre içerisinde tekrar izleyebilmenizi sağlamaktadır.

Tivibu üyelik iptali yapmak isteyen kullanıcılar bunu nasıl yapacaklarını araştırmaktadırlar. Kullanıcılar kimi zaman üyeliklerini çeşitli nedenlerden dolayı iptal etmek istemektedirler. Tivibu dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal etme hakkını sizlere vermektedir. Bu konuda anlayış sağlayan şirket, talep ettiğiniz takdirde hızlı bir şekilde üyeliğinizi iptal etmektedir.

-Üyelik İptal Etme Yolları

Tivibu üyeliğinizi iptal etmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Bu yollardan biri Tivibu müşteri hizmetleri numarasını arayarak iptal işlemini gerçekleştirmektir. Tivibu, Türk Telekom’a ait bir hizmet olduğu için 444 5 375 numaralı Türk Telekom’un Tivibu müşterileri için oluşturmuş olduğu hattı aramanız gerekmektedir.

Bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkan müşteri temsilcisine Tivibu üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirtmelisiniz. Tabi bundan önce sizden istenen güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplamanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşmenin ardından Tivibu üyeliğiniz sonlanacaktır.

Tivibu abonelik iptali e-devlet üzerinden de yapılabilmektedir. Tivibu abonelik fesih başvurusu ekranına giderek üyeliğinizi kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Ayrıca Tivibu üyeliğinizi iptal etmenin bir diğer yolu ise Türk Telekom mağazalarına gitmektir. Bu mağazalara giderek Tivibu üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi belirtmeniz durumunda mağaza yetkilileri sizlere yardımcı olacaklardır.

Tivibu Üyelik İptali

İptal Edilen Üyelik Geri Alınır mı?

Tivibu üyeliğini iptal ettiren kullanıcılar bu üyelikleri geri almak isteyebilirler. Fakat iptal işlemi genellikle aynı gün gerçekleştiği için geri almak mümkün olmayabilmektedir. Fakat Tivibu üyeliğini iptal ettiren kullanıcının tekrar üyelik açtırması mümkün olmaktadır.

Türk Telekom mağazalarına giderek veya 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerini arayarak tekrar Tivibu sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Yetkili temsilciye Tivibu üyeliği açtırmak istediğinizi söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Fakat eski taahhüdünüzün devam edemeyeceğini bu nedenle yeni bir kontrat imzalamanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Eski üyeliğiniz ile ilgili olan tüm durumlar geçersiz olacak, yeni bir üyelik başlatmış olacaksınız.

 

Tivibu Abonelik İptali Cezası

Tivibu aboneliğinizin bir taahhüt süresi varsa ve bu süre tamamlanmadan önce aboneliğinizi iptal ettirmek isterseniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir. Tivibu abonelik iptali cezası, kontratta belirtilen kurallara göre belirlenmektedir. Bu nedenle imzalamış olduğunuz kontratı okuyarak hangi şartlarda aboneliğinizi iptal ettirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerini arayarak ne kadar cayma bedeli ödemeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu hattan Tivibu üyelik sorgulama işlemlerini de hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Cayma bedelini öğrendikten sonra hala üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız müşteri temsilcinize bu durumu bildirip gerekli bilgileri alarak abonelik sonlandırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir