© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Tango Hesap Silme

Tango Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1309 0
Tango Hesap Silme

Tango Hesap Silme

Tango hesap silme  işlemi konusu uygulamayı kullanmak istemeyen kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok farklı sosyal platform ortaya çıkmıştır. Bunlardan birisi ise Tango uygulamasıdır. Tango uygulaması görüntülü sohbet yapılabilen bir uygulamadır. Yalnızca arkadaşlarınız ile değil farklı kişiler ile de yaparak yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Tango uygulamasının birçok görüntülü konuşma programından farklı olan bazı özellikleri bulunmaktadır. Bu uygulamada görüntülü konuşma çoklu olarak yapılabilmektedir. Bu yüzden eğitim konusunda oldukça fazla kullanılmıştır. Özellikle uzaktan eğitime geçildiği dönemlerde öğretmenler ve öğrenciler için vazgeçilmez bir uygulama haline gelmiştir. Ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturarak kullanmak mümkün olmaktadır.

Tango Uygulama Hesabı Silinir mi?

 

Tango uygulamasını cihazlarından kaldırmak isteyen kişiler öncelikle hesaplarını silmek istemeyebiliyor. Bu yüzden hesap iptali yapmanın mümkün olup olmadığı merak edilmektedir. Tango uygulamasını artık kullanmak istemiyor iseniz elbette hesabınızı silmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için gerekli adımları atmanız gerekmektedir.

Tango uygulamasında hesap iptali yapılmadığı zaman kişiler uygulamayı cihazlarından kaldırsalar dahi profilleri görünmeye devam edecektir. Bu yüzden uygulamayı bir daha kullanmayı düşünmeyen kişilerin hesap iptali işlemi yapmaları daha faydalı olacaktır. Tango uygulaması hem IOS hem de Android cihazlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden kişiler herhangi bir sorun yaşamadan uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabiliyor. Diledikleri zaman ise hesap iptali yapma işlemlerine başlayabiliyor.

Tango Hesap SilmeHesap İptali Adımları Nelerdir?

 

Tango hesap iptali işlemi diğer uygulamalara göre biraz daha farklı bir şekilde yapılmaktadır. Aslında uğraştırıcı bir yol gibi görünse de oldukça kolay bir işlemdir. Kısa bir süre içinde yapabilirsiniz. Tango hesap iptali adımları:

  • Öncelikle https://help.tango.me/en/articles/2985296-how-do-i-delete-my-tango-account linkine tıklayınız.
  • Bu link üzerinden bazı bilgileri doldurarak iletişime formunu göndermeniz gerekmektedir.
  • Sizden e-posta adresi istenecektir. Aynı zamanda sisteme kayıtlı olan bir telefon numarası yazmanız gerekmektedir.
  • Kullanmakta olduğunuz cihazın türünü de belirlemeniz gerekiyor. ( IOS/ Android)
  • Son olarak en altta bulunan kısma hesabınızı kapatmak istediğinizi yazmanız gerekmektedir.

Formu gönderdikten sonra beklemeye geçmelisiniz. Genellikle 72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Ancak 72 saat içinde sonuçlanmaz ise yeniden form göndermenize gerek yoktur.

Tango Hesap İptalinden Sonra Bilinmesi Gerekenler

 

Tango hesabını kapatmadan önce bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Tango partneriniz var ise ya da Tango uygulaması üzerinden para kazanıyor iseniz bu durumların son bulacağını unutmamalısınız. Uygulamada hesap iptali yaptığınız takdirde eski mesajlarınızı görmeniz mümkün olmayacaktır.

Tango hesap silme  işleminizi yaptıktan sonra uygulama üzerinden bağlantı kurduğunuz arkadaşlarınız ile yeniden iletişime geçemeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Kazanılan puanlar ve jetonlar silinecektir. Daha sonra yeniden hesap açmak ister iseniz aynı bilgileri kullanarak açmanız mümkün olacaktır. Tango hesap iptali işlemi yapmak istiyor iseniz vakit kaybetmeden form oluşturarak göndermelisiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir