© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Gittigidiyor hesap silme ve iptali

Gittigidiyor hesap silme ve iptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1154 0
Gittigidiyor hesap silme ve iptali

GittiGidiyor Hesap Silme ve İptali

 

GittiGidiyor hesap silme ve iptali işleminin nasıl yapılacağını merak ediyor iseniz doğru adrestesiniz. Gittigidiyor 2001 yılında kurulan bir alışveriş platformudur. Bu platform üzerinden aradığınız birçok ürünü bulmanız mümkün oluyor. Aradığınız ürünlerin fiyatları ile ilgili çeşitli bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Çünkü farklı satıcılar tarafından satışa sunuluyor.

GittiGidiyor üzerinden alışveriş yapmak için öncelikle üyelik oluşturulması gerekiyor. Üyelik oluşturmadan önce site üzerinden alışveriş yapmak mümkün olmamaktadır. Satın almadan önce dilersiniz ürünler hakkında yorumları okuyabilir ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden birisidir. Ancak kimi zaman kişiler hesaplarını kapatmak isteyebiliyor. Bu durumun mümkün olup olmadığı da merak konusu haline gelmiştir.

Hesap İptali Yapılır mı?

 

GittiGidiyor platformunu yalnızca alışveriş yapmak için değil aynı zamanda satış yapmak için de kullanabilirsiniz. Elektronik cihaz, ev-ofis-bahçe gereçleri, giyim, kozmetik gibi aklınıza gelebilecek birçok kategoride satış yapmanız mümkün olmaktadır. Elbette satış yapmak için bazı koşullar gerekmektedir.

GittiGidiyor hesabınızı alışveriş yapmak için kullanıyor iseniz ve çeşitli sebeplerden dolayı kullanamıyor iseniz üyelik iptali yapmanız mümkündür. Gerekli adımları takip ettiğiniz takdirde kısa süre içinde üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. GittiGidiyor platformu kurulduğu günden beri kendini geliştirmeyi hiçbir zaman elden bırakmamıştır. Bu yüzden birçok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Ancak kimi zaman üyelik iptali yapılmak istenebiliyor.

Gittigidiyor hesap silme ve iptali

Hesap Silme Adımları

 

GittiGidiyor hesap silme işleminizi gerçekleştirmek istiyor iseniz gerekli adımları takip etmeniz gerekmektedir. Hesabınızı kısa süre içinde silmeniz mümkün olacaktır. GittiGidiyor hesap silme adımları:

 • Öncelikle yapmanız gereken GittiGidiyor web sitesine girmek olacaktır.
 • Daha sonra ise kayıtlı olan kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız.
 • Her kullanıcı için sistemde bana özel kısmı bulunmaktadır.
 • Kullanıcı bilgileriniz ile hesaba giriş yaptıktan sonra bana özel kısmına giriniz.
 • Bana özel kısmında bulunan ayarlar kısmına giriniz.
 • Bu kısımda karşınıza çıkacak olan üyeliğimi iptal et butonuna tıklayınız.

Bahsedilen bu adımları sırası ile yaptığınız takdirde kısa süre içinde üyelik iptali işleminiz kolaylık ile tamamlanmış olacaktır.

GittiGidiyor Hesap İptali Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

GittiGidiyor hesap iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ancak bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Hesabınız için tamamlanmayan işlemler bulunmaması gerekiyor. Örneğin bir sipariş verdi iseniz ve sipariş işlemleri henüz tamamlanmadı ise elinize ulaşmadı ise üyelik iptali işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Böyle bir durumda ya siparişi iptal etmeniz ya da teslimatın gerçekleşmesini beklemeniz gerekmektedir.

GittiGidiyor hesap silme ve iptali işleminizi kolaylık tamamlayabilirsiniz. Ancak daha sonra yeniden site üzerinden sipariş vermek ister iseniz baştan üyelik oluşturmanız gerekecektir. Üyelik iptali yapacak olduğunuz zaman da bahsedilen durumları göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde üyelik iptali işlemi gerçekleşecektir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir