© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. SefaMerve Sipariş İptali

SefaMerve Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1005 0
sefamerve sipariş iptali

SefaMerve Sipariş İptali

SefaMerve sipariş iptali gerekli kurallar dahilinde kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Online alışveriş son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir. İnternetten alışveriş yapmak isteyen kişiler için ise birçok farklı seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden birisi ise SefaMerve’dir.  SefaMerve tesettür giyim üzerine satış yapmaktadır. Marka içinde aksesuar ve çanta satışları da bulunmaktadır.

SefaMerve her ne kadar tesettür markası olsa da tesettürlü olmayan kişilerinde sıklıkla alışveriş için tercih ettiği bir sitedir. Site üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Üyelerin işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilmesi için uygulaması da bulunmaktadır. Ancak alışveriş yapabilmek için siteye üye olmak gerekmektedir. Daha sonra ise sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

SefaMerve Sipariş İptali Şartları

SefaMerve sipariş iptali için elbette bazı şartlar gerekmektedir. Her firmanın olduğu gibi SefaMerve firmasının da bazı kuralları bulunmaktadır. Ancak bu kurallar düşünüldüğü kadar katı değildir. Siparişinizi iptal edebilmeniz için ürününüzün kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Ürün kargoya verilmediyse kolay bir şekilde sipariş iptali yapabilirsiniz.

SefaMerve sitesi üzerinden vermiş olduğunuz siparişiniz kargoya verildiyse iade adımlarını izlemeniz gerekecektir. E-ticaret siteleri arasında en çok tercih edilen firmalardan birisi SefaMerve’dir. Bunun sebebi site senelerdir firmanın müşterilerine verdiği güvenden kaynaklanmaktadır. Ancak her online alışveriş sitesinde olduğu gibi SefaMerve’de de sorun yaşanabiliyor. Ancak site içinde bulunan iletişim kısmında irtibata geçerek sorun kısa bir süre içinde çözülebilmektedir.

sefamerve sipariş iptali

SefaMerve Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

SefaMerve sitesinden alışveriş yaptıysanız ve verdiğiniz üründen vazgeçtiyseniz ürün kargolanmadan sipariş iptali yapabilirsiniz. SefaMerve sipariş iptali adımları:

  • SefaMerve web sitesine giriş yapınız.
  • Daha sonra ise kullanıcı bilgilerinizi girerek hesabınıza giriş yapınız.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘siparişlerim’ kısmına giriniz.
  • Verdiğiniz siparişi bu kısımdan iptal edebilirsiniz.
  • Siparişinizi iptal etme talebinde bulunduktan sonra kısa süre içinde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

SefaMerve sipariş iptali işlemi dışında aklınıza takılan farklı sorular olabilir. Bu sorulara doğru cevabı bulmak için ise 0850 221 30 40 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak sipariş iptali için site üzerinden işlem yapmanız yeterli olacaktır.

SefaMerve Sipariş İptali

SefaMerve sipariş iptali yaptığınız zaman ürününüz kargoya verildiyse iade adımlarınızı izlemeniz gerekecektir. Bu yüzden ürün elinize ulaştıktan sonra 14 gün içinde ürünü kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle ürün iptal ve iade işlemleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır. Ücret iadesi ise yaklaşık olarak 7 iş günü içinde yapılacaktır.

SefaMerve sipariş iptali işlemlerinizi tamamladıktan sonra dilerseniz farklı ürünlere göz atarak yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. Ürünü iade etmeniz gerekirse abiye ürünlerde bu sürenin 24 saati geçmemesine dikkat ediniz. Aksi halde ürün iadesinin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır. Ürün iptal işleminden sonra ödeme iadesi ile ilgili bilgi SMS olarak ya da mail olarak size bildirilecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir