© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Oriflame Üyelik İptali

Oriflame Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1078 1
oriflime üyelik iptali

Oriflame Üyelik İptali

Oriflame üyelik iptali için saatlerce uğraşmaya gerek yoktur. Ancak çoğu kişi yine de işini garantiye almak için üyelik iptali adımlarını takip etmeyi tercih edebiliyor. Oriflame kuruluş yılı olarak en eski olan kozmetik firmalarından birisidir. 1967 yılında kurulan firma günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Oriflame ile kişiler hem gelir elde edebiliyor hem de alışveriş yapabiliyor. Oriflame üyeliği bulunan kişiler satış yaparak kazanç sağlayabiliyor. Böylelikle ek gelir elde edilebiliyor. Özellikle son dönemlerde online alışverişin artması ile birlikte satışlar daha da arttı. Bu yüzden birçok kişi Oriflame üyeliğine yöneliyor. Satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişilerin yöneldiği başlıca firmalar arasında yer alıyor.

Fax Yolu ile Oriflame Üyelik İptali

Oriflame üyeliğiniz bulunuyor ve bu üyeliği aktif olarak kullanmadığınız için üyelik iptali yapmak istiyorsanız fax yolu ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle beyaz bir kâğıda ‘ad-soyad ve danışman numarası’ yazmanız gerekmektedir. Üyelik iptali yapmak istediğinizi dilekçeye yazarak hizmet merkezine fax yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Oriflame hizmet merkezinin fax numarası 0212 274 96 92’dir. Üyelik iptali için dilekçenizi yazarken el yazısı ile yazınız. Oriflame üyelik iptali dilekçeniz firmaya ulaştıktan sonra 1-2 gün için üyelik iptaliniz gerçekleşecektir. Dilerseniz dilekçeyi yolladıktan 1-2 gün sonra firma ile iletişime geçerek üyeliğinizi iptal olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Oriflame Üyelik İptali

Online Oriflame Üyelik İptali

Oriflame üyelik iptali işleminizi yapmak istiyorsanız ancak fax yöntemi ile uğraşmak istemiyorsanız farklı bir seçenek bulunuyor. Fax yöntemi ile uğraşmak istemiyorsanız online bir şekilde üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Oriflame üyelik iptali:

 • Oriflame resmi web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz üyelik iptali formu bulunuyor.
 • Bu formu dilerseniz bilgisayar üzerinden dilerseniz çıktı alarak el ile doldurabilirsiniz.
 • Form üzerinde sizden bazı bilgiler istenmektedir.
 • İsim-soyisim ve danışman numarası bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde yazınız. Kayıt numaranız ve kayıt tarihinizi de bu formda belirtmeniz gerekmektedir.
 • Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ise mhb@oriflame.com mail adresine göndermeniz gerekmektedir.

Yapacak olduğunuz bu işlemden sonra kısa bir süre içinde üyelik iptaliniz gerçekleşmiş olacaktır.

Oriflame Üyelik İptali

Oriflame üyeliği yıllardır birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kişiler üye olarak hem kazanç elde edebiliyor hem de kendileri için alacak oldukları ürünleri daha uygun fiyata satın alabiliyor. Kimi zaman ise ürün siparişi vermedikleri için üyeliklerinin son bulmasını isteyebiliyor. Siz de üyelik iptali yapmak istiyorsanız bahsedilen adımları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Oriflame üyeliğinin iptali için çoğu zaman herhangi bir işlem yapmaya gerek duyulmamaktadır. Sipariş verilmediği sürece 1 yıl içinde üyelik otomatik olarak pasif hale gelecektir. Bu 1 yıl içinde üyeliğin aktif olması ise kişilere herhangi bir olumsuz geri dönüş sağlamamaktadır. Siz de üyelik iptali için işlem yapmak istemiyorsanız 1 yıl bekleyerek Oriflame üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Fatma durdağ - -

  Üyeleğimi iptal ettirmek istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir