© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Papara Üyelik İptali

Papara Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1312 0
Papara Üyelik İptali

Papara Üyelik İptali

Türkiye’de aktif olarak kullanılan kartlardan birisi olan Papara birçok üyeye ev sahipliği yapmaktadır. Papara hesabınızı kapatmak için biraz zaman ayırmanız gerekmektedir. Papara genellikle internet alışverişlerinde kullanılan dijital kart olma özelliğini taşımaktadır. Papara 2016 yılında Türkiye’de faaliyetine başlamış bir karttır. Papara için hesap iptalleri online olarak yapılmamaktadır. Papara üyelik  iptali istiyorsanız Papara müşteri hizmetlerine talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Müşteri hizmetleriyle görüşerek, Papara hesabınızı kapatmak istediğinizi söylemeniz gereklidir. Müşteri hizmetleri güvenliğinizi sağlayabilmek için ve işlem yapan kişinin siz olduğunu kesin olarak bilmek için sizlere birkaç güvenlik sorusu soracaklardır. Bu güvenlik soruları genellikle; doğum tarihi, anne kızlık soyadı, T.C kimlik numarası, Papara hesap numarası gibi sorulardan oluşmaktadır.

Bu soruları mutlaka doğru olarak cevaplamanız gerekmektedir. Aksi durumda Papara üyelik iptali işlemleriniz başlamadan iptal edilecektir. Papara müşteri hizmetleri belli zaman aralıklarında müşterilerine hizmet vermektedir. Dolayısıyla günün belli saatinde Papara müşteri hizmetlerine ulaşarak üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. Papara üyelik iptali sadece müşteri hizmetlerinden sağlanmaktadır. Web sitesi üzerinden ya da kurum aracılığıyla hiçbir şekilde üyelik iptali gerçekleşmez.

Papara Üyelik İptali

Papara Üyelik İptali Başvuru Hattı

Papara hesabınızı iptal etmek istiyorsanız Papara çağrı merkezinin resmi telefon numarasını aramanız gerekir. Papara üyelik iptali işlemlerini 0 850 340 0 340 numaralı hattan sağlayabilirsiniz. Papara üyelik iptalini gerçekleştirebileceğiniz tek telefon numarası bu numaradır. Papara’nın başka hiçbir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Papara müşteri hizmetleri müşterilerine 7/24 hizmet vermemektedir.

Papara müşteri hizmetleri sadece hafta içi çalışmaktadır. Hafta içi her gün saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Papara üyelik iptali işlemlerini bu saatler arasında gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Papara müşteri hizmetleri hafta sonları hiçbir şekilde hizmet vermemektedir. Ayrıca hafta içi akşam saatlerinde de müşterilerine hizmet vermemektedir. Dolayısıyla saat aralıklarına dikkat etmeniz oldukça önemli bir husustur.

Papara Üyelik İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Papara üyelik iptalinde kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki hesap bakiyesidir. Papara hesabınızın bakiyesini harcamanız veya çekmeniz gereklidir. Hesabınız silindikten sonra hiçbir şekilde Papara bakiye aktarımı yapmamaktadır. Dolayısıyla bu hususa dikkat edilmesi gerekilmektedir. Papara üyelik iptal işlemini gerçekleştirebileceğiniz resmi tek sabit telefon hattı 0 850 340 0 340 numarasıdır.

Bu numara haricinde internet platformlarında gezen numarala itibar göstermeyiniz. Sadece üyelik işlemlerinizi bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aksi durumlarda dolandırıcılık gibi problemlerle karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir. Papara üyelik iptali hiçbir şekilde Papara destek hattına e- posta atarak veya online işlemler kısmından üyelik iptali gerçekleşmemektedir. Bu tarz haberlerin yapıldığı sitelere de itibar etmemenizde fayda bulunmaktadır. Papara üyeliğinizin iptal sürecinde de mutlaka bilgilerinizi müşteri destek hizmetine doğru ve eksiksiz bir biçim vermeniz gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir