© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. LOL Üyelik İptal Etme

LOL Üyelik İptal Etme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1242 0
LOL Üyelik İptal Etme

LOL Üyelik İptal Etme

‘League of Legends’ oyununun ülkemizde kısaltması LOL olarak bilinir. LOL oyunun adlarının baş harflerinden alınarak oluşturulmuş bir kısaltmadır. Bu oyunun dilimizdeki karşılığı oyunların ligi olarak tercüme edilebilir. Uzun adının söylemesi zor olduğu için kullanıcılar bu oyunu lol olarak kodlamış ve bu adı kullanmaya başlamıştır. Bunun ardından diğer tüm kullanıcılarda lol adını benimsemiş, bu oyun bu isimle anılmaya başlanmıştır.

League of Legends Riot Games tarafından geliştirilmiş ve 2009 yılında 27 Ekim tarihinde piyasaya sunulmuştur. Oyun kullanıcıları ile ilk kez buluştuğunda League of Legends: Clash of Fates adını taşımaktaydı. Oyun bir strateji oyunudur ve piyasaya sürüldüğü ilk andan itibaren oyun severlerin dikkatini çekmiş ve oldukça fazla talep görmüştür. Yayın hayatına girmesinin ardından uzun yıllar geçse de hala ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasındadır.

League of Legends 3 boyutlu izometrik bakış açısı desteği ile oynanır. Taktik kullanarak farklı karakterler seçilerek savaşılan bir oyundur. Beş farklı güçlü şampiyon karakter birbirlerinin üslerini yok etmeye çalışır. Bu sebeple güçlü takım çalışmasının doğru stratejiler ile harmanlanması ile oyunda galibiyet elde edilir.

Önemli olan güçlü karakterler ile bir takım kurup, başarılı stratejiler oluşturmaktır. Böylece kurduğunuz takım ve başarılı stratejiler ile kolayca oyunu kazanabilir ve rakibin stratejisini alt edebilirsiniz. 140’dan fazla seçenek arasından doğru savaşçı karakterleri seçmek ve doğru mücadeleyi yapmak rakibin üssünü ele geçirmek için oldukça önemlidir.

LOL Üyelik İptal Etme

LOL Hesap Nasıl Silinir?

Oyun severler LOL hesabını kapatmak isteyebilir. Bu durumda yapmaları gereken birkaç adım vardır. Bu adımları doğru yaptıkları takdirde League of Legends hesapları kapanmış olur. Bu oyunu oynamamak için hesabınızı sildiğinizde bu hesap ile giriş yaptığınız diğer oyunlara erişiminiz de kaldırılacaktır.

Hesabı silmeden önce bunu bilmenizde fayda var. Bu uygulama üzerinden hesabınızı silmek istediğinizde hesabınıza dair tüm kişisel bilgiler doğrudan silinecektir. Fakat hesabınızı devre dışı bırakmak isterseniz bu durumun geri dönüşü vardır.

Hesabı silmek amacıyla bir talep oluşturmak gerekir. Bu talep doğrultusunda işleminiz 30 gün içerisinde gerçekleşir. Böylece LOL hesabınız silinmiş olur.

LOL İptal Edilen Hesap Geri Açılır mı?

LoL  hesap silmek ya da hesabı kapatmak işlemlerinden hangisini seçeceğinize karar vermelisiniz. Hesabınızı kapatmanın geri dönüşü vardır ve bilgileriniz saklı kalır. Fakat hesabı silmenin geri dönüşü yoktur ve talep oluşturduktan sonra 30 gün içerisinde hesap silinir. Silinme tarihi dolmadan en az 5 gün öncesinde hesabı silmekten vazgeçtim derseniz bu işlem talebiniz durdurulabilir.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir