© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Mubi Üyelik İptali

Mubi Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1255 0
mubi üyelik iptali

Mubi Üyelik İptali

Mubi üyelik iptali işlemini web sitesi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etseniz de, ödeme yaptığınız döneme ait hakkınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Mubi 2007 yılında kurulan dijital bir platformdur. Daha çok bağımsız filmler yayınlanmaktadır ve her gün yüklenen bir filme karşılık platformdan başka bir film silinmektedir. Ayrıca sistemde izlediğiniz filmlerle ilgili değerlendirme yapabileceğiniz bir profiliniz oluyor.

Mubi 7 günlük ücretsiz deneme imkânı sunmaktadır. Deneme sürecinin ardından 49,99 TL karşılığında aylık Mubi üyeliği satın alabilirsiniz. Ya da dilerseniz tek seferde gerçekleştirilen ödeme ile %28 indirimden yararlanıp, aylık 35,99 TL’ye yıllık üyelik de satın alabilirsiniz. Öğrenciler için aylık üyelik ücreti 29,99 TL’dir ve deneme süreci 7 gün değil, 30 gündür.

Mubi Üyelik İptali

Üyeliğimi İptal Etmezsem Üyeliğim Yenilenir mi?

Üyeliğiniz, iptal etmediğiniz sürece, üye olduğunuz tarihte otomatik olarak yenilenecektir. Üyeliğinizi iptal ettiğiniz takdirde bir sonraki ay/yıl tekrar üyeliğinizi aktif edene kadar ücreti alınmayacaktır. Mubi üyeliğinizi iptal ettiğiniz tarihte, faturalama döneminiz bitmediyse, dönem bitene kadar izlemeye devam edebilirsiniz. Tekrar üyeliğinizi aktif etmezseniz, faturalama dönemi sona erdikten sonra üyelik otomatik olarak sona erecektir.

Mubi üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Mubi üyelik iptali için yapmanız gereken yalnızca gerekli adımları takip etmek olacaktır. Gerekli adımları takip ettiğiniz takdirde kısa süre içinde üyelik iptaliniz gerçekleşmiş olacaktır.

Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Mubi uygulamasını artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Birçok kişi uygulamayı severek kullanmaya başlasa da kimi zaman çeşitli sebeplerden dolayı üyeliğini iptal etmek isteyebiliyor. Mubi üyelik iptali adımları:

 • Öncelikle Mubiye giriş yapınız.
 • Bir sonraki adım olarak sağ üst kısımda bulunan 3 çizgiye tıklayarak ayarlara giriniz.
 • Daha sonra ‘’üyelik’’ seçeneğine tıklayınız.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada ‘’mubi üyelik iptal et’’ seçeneğini göreceksiniz.
 • ‘’Üyeliği iptal et’’ seçeneğine tıklayarak işleminize devam ediniz.
 • Karşınıza özel bir teklif gelirse ‘’hayır, teşekkürler’’ seçeneğini işaretleyiniz.
 • Üyeliğinizi neden iptal ettiğinizi belirtmeniz istenecektir.
 • İptal sebebinizi yazarak yeniden ‘’üyeliğimi iptal et’’ seçeneğine tıklayınız.
 • Bu adımları takip ederek üyeliğinizi kısa süre içerisinde iptal edebilirsiniz.

Mubi Üyelik İptali

Mubi üyelik iptali ile ilgili çok fazla seçenek bulunmamaktadır. Yukarıda bahsedilen adımları sırasıyla takip ederek kolay bir şekilde üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılar genellikle üyelik iptali işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilmektedir. Ancak üyeliğiniz sırasında sorun yaşarsanız Mubi ile iletişime geçebilirsiniz. Mubi kullanıcı memnuniyetine çok önem verdiği için iletişim kanallarını açık tutmaktadır.

mubi üyelik iptali

[email protected] mail adresi ile sorununuzu iletebilirsiniz. Kısa süre içinde size geri dönüş yapılacaktır. Mubi sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Bu yüzden yenilikleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mubi İOS ve Androidlerde kullanılabildiği ve bunun yanı sıra kolay üyelik iptali yapılabildiği için sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de Mubi üyelik iptali yapmak istiyorsanız işlemlerinizi birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir