© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. N11 Ürün Sipariş İptali

N11 Ürün Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1286 0
N11 Ürün Sipariş İptali

N11 Ürün Sipariş İptali

 

N11 ürün sipariş iptali konusunda kişiler bazen sorun yaşayabiliyor. Ancak şartlar uygun olduğu takdirde sorun yaşamadan sipariş iptali yapılması mümkün oluyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmak her geçen gün daha fazla artıyor. Bu yüzden alışveriş siteleri de her geçen gün çoğalmaya devam ediyor. Ancak hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyen N11.com sitesi kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak hem çok kolay hem de daha fazla seçenek bir arada bulunabiliyor. Ancak zaman zaman bazı sorunlar yaşanabiliyor. Sipariş verildikten sonra kişiler yanlış ürünü aldıklarını fark edebiliyor. Kimi zaman ise ürünü satın almaktan vazgeçebiliyor. Böyle durumlarda ise ürün sipariş iptali yapmak isteniyor.

N11 Ürün Sipariş İptali

N11 Sipariş İptal Koşulları

 

Her mağazanın olduğu gibi elbette N11.com sitesinin de her konuda bazı kuralları bulunuyor. Sipariş iptali yapmak isteyen kişilerin öncelikle hangi durumlarda bu işlemi gerçekleştirebileceklerini öğrenmesi gerekmektedir. Çünkü bazı durumlarda iptal işlemi yapılabilir iken bazı durumlarda iade işleminin yapılması gerekmektedir.

Siparişiniz henüz kargoya verilmedi ise iptal talebiniz onaylanacaktır. Ancak kargoya verildikten sonra talep edilen iptaller maalesef reddedilmektedir. İptal talebiniz, ürün kargoya verildiği için reddedilir ise iade işlemlerini yapmanız gerekmektedir. İptal etme işlemleri için üye olan kullanıcılar ile misafir kullanıcılar farklı yollar izlemektedir. Ancak hangi yoldan yapılacak olur ise olsun kısa süre içinde iptal talebinde bulunabilirsiniz.

N11 Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

 

N11.com sitesinden alışveriş yaptı iseniz ve siparişinizi iptal etmek istiyor iseniz gerekli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Sipariş iptali adımları:

  • Alışverişinizi üye olarak yaptı iseniz kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız. Daha sonra siparişlerim kısmına giriniz. İptal etmek istediğiniz ürünün yan kısmındaki iptal et butonuna tıklayınız. Ürün kargoya verilmedi ise iptal talebiniz onaylanacaktır.
  • Alışverişinizi misafir kullanıcı olarak yaptı iseniz, alışverişiniz sırasında e-posta adresinize gönderilen maildeki linke tıklamalısınız. Bu kısımda sipariş iptal işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Belirtilen adımlar ile sipariş iptallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Ancak siparişinizin henüz kargoya verilmediğinden emin olunuz. Kargoya verilen ürünler için iade işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

N11 ürün iptali

N11 Sipariş İptal Sonra Ödeme İadesi

 

N11.com sitesi üzerinden alışveriş yaparak daha sonra sipariş iptali yapan kişilerin merak ettiği konulardan birisi ödeme iadelerinin ne zaman ve nasıl yapıldığıdır. Sipariş iptalinden sonra ödeme iadesi bankadan bankaya fark göstermektedir. Ancak genel olarak 3 iş günü içinde hesabınıza geçecektir.

N11 ürün sipariş iptali sonra yapılacak olan ödeme iadeleri toplam tutar şeklinde hesaplara yansımaktadır. Ödeme taksitle yapıldı ise de tek seferde ödemesi iade edilmektedir. Ancak banka süreçlerinde bazı değişiklikler olabiliyor. Sipariş iptali yapmak için yukarıda belirtilen adımların takip edilmesi gerekmektedir. Böylelikle iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz ise 3 iş günü içinde hesabınıza aktarılacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir