© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İptal ve İadeler
 4. »
 5. Payoneer Hesap Silme

Payoneer Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1346 0
poyneer hesap silme

Payoneer Hesap Silme İşlemi

 

Payoneer hesap silme işleminin son zamanlarda bu kadar sık araştırılmasının sebebi kullanıcı sayısının her geçen gün artmasıdır. Ülkemizde ve dünyada çok sık tercih edilen bir ödeme sistemi olan Payoneer çeşitli avantajları ile kişilerin daha fazla dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Payoneer 200’den fazla ülkede hizmet verirken aynı zamanda 70’den fazla dil seçeneği bulunmaktadır.

Sistemin en iyi yanlarından birisi ise hızlı çalışmasıdır. Payoneer genellikle evden çalışan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir. Her ne kadar avantajlı bir ödeme yöntemi olsa dahi kişiler kimi zaman memnun kalmayabiliyor ya da artık kullanma gereksinimi duymayabiliyor. Böyle durumlarda ise hangi durumlarda iptal işlemi yapılabileceği ve hesap silme işleminin nasıl yapılacağı merak ediliyor.

Payoneer Hesap İptali Adımları

 

Payoneer hesap iptali yapmak isteyen kişiler genellikle web sitesine giriş yaparak oradan bu işlemi tamamlamaya çalışmaktadır. Ancak web sitesi üzerinden bu işlemi yapmak mümkün değildir. Çünkü firma kullanıcıların ilk önce kendileri ile iletişime geçmesini istemektedir. Böylelikle sorunu çözerek kullanıcı kaybetmeden devam edebilmeyi amaçlarlar.

Payoneer hesap iptali yapmak istiyor iseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Görüşme sırasında hesabınızı neden kapatmak istediğinizi aktarmalısınız. Görüşme sağladığınız müşteri temsilcisi muhtemelen sorununuzu çözmeye çalışarak sizi ikna etmeye çalışacaktır. Ancak hesabınızı kapatmakta kararlı iseniz hesabınız görüşme sırasında kapatılacaktır. Böylelikle sorun yaşamadan hesap iptal işleminizi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Payoneer Hesap Silme

İletişim Formu ile Payoneer Hesap İptali

 

Payoneer hesap silme işleminizi iletişim formu üzerinden tamamlamak istiyor iseniz adımları takip etmeniz gerekmektedir. İletişim formu ile hesap kapatma adımları:

 • https://payoneer.custhelp.com/app/ask/l_id/19 linkine tıklayınız.
 • Bu sayfada bulunan iletişim formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • İsim, soyisim, e-posta adresi, dil bilgileri yazılmalıdır.
 • Form üzerinden karşınıza iletişim formunu neden doldurduğunuz ile ilgili seçenekler çıkacaktır.
 • Bu kısımda Payoneer hesabım- hesap kapatma/açma seçeneğine tıklayınız.
 • Mesaj kısmına talebinizi yazınız. Bu yazı en fazla 1.000 kelime olabilmektedir.
 • Kişiler dilerse dosya ekleyebilmektedir.
 • Son olarak ise ben robot değilim seçeneği işaretlenmelidir.

Yukarıda bahsedilen adımların takip edilmesi ile müşteri temsilcilerine hesap kapatma talebinizi form ile iletebilirsiniz.

Payoneer Hesap İptali

 

Payoneer hesap iptali işlemi kişileri bir miktar uğraştırıyor gibi görünse dahi oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Ancak iletişim formu doldurmak yerine direkt olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek kişilerin işlemlerini daha kısa süre içinde tamamlamasını sağlayacaktır. Çünkü gönderilen mesajın incelenmesi ve geri dönüşü uzun sürebiliyor.

Payoneer hesap silme işleminiz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz e-posta yolu ile de iletişime geçmeniz mümkün olacaktır. Firma yabancı olduğu için ülkemizde birçok kişi bu konuda sorun yaşayabiliyor. Bu yüzden dilerseniz e-posta adresi üzerinden kolaylık ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmeti numarası üzerinden direkt bağlantıya da geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir