© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İptal ve İadeler
  4. »
  5. Letgo İlan Silme Nasıl Yapılır

Letgo İlan Silme Nasıl Yapılır

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1264 0
Letgo İlan Silme Nasıl Yapılır

Letgo İlan Kaldırma İşlemi

Letgo hesabını kullanmak istemeyen kişiler ya da ilanlarını artık kaldırmak isteyen kişiler Letgo ilan silme nasıl yapılır sorusunun cevabını merak etmektedir. Letgo uzun bir süredir kullanılan bir alışveriş sitesidir. İkinci el ve sıfır birçok ürün bulmak mümkündür. Letgo, ürünlerini satmak isteyen kişiler ile alışveriş yapmak isteyen kişileri bir araya getirmektedir.

Letgo ile birçok kişi ihtiyacı olmadığını düşündüğü ürünleri kolaylık ile satışa çıkarabiliyor. Konum özelliği sayesinde de yakınlarda bulunan kişiler ürününüzü kolay bir şekilde görebilmektedir. Daha sonra ise iletişime geçilerek ürün hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. Letgo uygulamasını hem satış yapmak için hem de alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Uygulamada İlan Kaldırma

 

Letgo uygulaması üzerinden ilan verdiyseniz bunu kontrol etmek için hesabınızda ilanlarım kısmını kontrol edebilirsiniz. Ürününüzün henüz satışa konulmadığını görür iseniz yasaklı bir ürün paylaşımı yapıp yapmadığınızı kontrol etmelisiniz. Yasaklı bir ürün olmadığını öğrenmeniz durumunda herhangi bir problem olmadığı anlamına gelir. Kısa süre içinde ilanınız yayına koyulacaktır.

İlanınız yayına koyulduktan sonra dilediğiniz zaman ilandan kaldırma şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra dilerseniz ilanınız onay beklerken de kaldırabilirsiniz. Kimi zaman satış için yüklenen ürünler henüz yayınlanmadan satıcı fikrini değiştirebiliyor. Böyle durumlarda da ilanlarım kısmında bulunan onay bekleyen ürünü oldukça kolay bir şekilde silebilirsiniz. Böylelikle ürününüz henüz satışa konulmadan silinmiş olacaktır.

Letgo İlan Silme Nasıl Yapılır

İlan Silme İşlemleri Nasıl Yapılır

 

Letgo uygulamasını uzun yıllardır kullanan kişiler her ince detayına hâkim olmuş durumdadır. Ancak uygulama kullanmaya yeni başlayan kişiler ve ilk kez bir ilanı yayından kaldıracak olan kişiler bu işlemin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Letgo uygulaması üzerinden ilan silme işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Letgo uygulamasını açtıktan sonra kendi hesabınıza giriş yapınız> İlanlarım kısmına giriniz> silmek istediğiniz ürünün sağ üst kısmındaki üç noktaya tıklayınız> bu kısımda ilanı sil kısmına tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu işlemden sonra ürününüz yayından kalkmış olacaktır. Ürünü yeniden satışa çıkarmak için baştan yükleyerek onay gelmesini beklemeniz gerekmektedir.

Letgo İlan Silme Nasıl Yapılır

 

Letgo ilan silme işlemi telefondan ve bilgisayardan aynı şekilde yapılmaktadır. Ürününüz satıldığı zaman ilandan kaldırmak yerine dilerseniz satıldı ibaresini kullanabilirsiniz. Bu işlem de aynı şekilde ilanlar kısmından yapılmaktadır. Letgo oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Üstelik alıcılar sizin satışta bulunan ürünlerinizden birini favorilerine ekler ise bu durum size bildirim olarak gelmektedir.

Letgo sayesinde birçok kişi ek gelir elde edebiliyor. İkinci ürünlerin yanı sıra sıfır ürünler de satılmaktadır. Birçok kişi araba satışı dahi yapmaktadır. Oldukça geniş kapsamlı bir uygulamadır. Letgo ilan silme nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrendikten sonra kısa süre içinde ilanınızı yayından kaldırabilirsiniz. Yalnızca birkaç adım ile saniyeler içinde ilan kaldırma işleminiz hemen tamamlanmış olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir