© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Ersağ Üyelik İptali

Ersağ Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1376 0
Ersağ Üyelik İptali

Ersağ Üyelik İptali

Ersağ üyelik iptali işlemi son dönemlerde sıklıkla araştırılmaktadır. Ersağ firması hem alışveriş için hem de satış yapmak isteyen kişiler için sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok kişi dönem dönem üyelik oluşturduğu için üyelik iptalini araştıran kişi sayısı da bir hayli fazla olabiliyor. Ersağ üyelik iptali işlemleri kısa süre içinde tamamlanabiliyor.

2006 yılında kurulan Ersağ firmasının yüz binlerce üyesi bulunuyor. Çeşitli kozmetik, temizlik ve kişisel bakım ürünleri satışı yapan firma birçok kişi için ek gelir kapısı oluyor. Son dönemlerse katalog satışı yapan firmaların sayısı bir hayli fazladır. Ersağ ise en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Yıllardır devam eden satış tecrübesinden dolayı kullanıcılarında güvenini kazanmıştır.

Mail Yolu ile Üyelik İptali

Ersağ kozmetik üyeliğinin iptal edilmesi için tercih edilebilecek birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bu yollar birisi firmaya mail atmak olacaktır. Firmaya üye olurken kullandığınız e-posta adresinize giriş yapınız. Kullanıcı kısmına [email protected] mail adresini yazınız. Konu kısmına ise üyelik iptali yazınız.

Mesaj kısmına Ersağ üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazınız ve bunun sebebini belirtiniz. Daha sonra iletiyi göndererek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yetkililerin maili görerek işleme alması 1-3 günü bulabiliyor. Mailiniz yetkililer tarafından alındıktan sonra size aynı e-posta yolu ile dönüş yapılacaktır. Oldukça kısa bir süre içinde Ersağ üyelik iptali işlemleriniz tamamlanacaktır.

Ersağ Üyelik İptali

Ersağ Üyelik İptali Müşteri Hizmetleri

Ersağ üyelik iptali için tercih edebileceğiniz bir diğer yol ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek olacaktır. Birçok firma için müşteri hizmetleri her türlü sorun ile ilgili çözüme en iyi yol olarak bilinir. Ersağ kozmetik için de bu durum elbette geçerlidir. Ersağ müşteri hizmetlerini arayarak üyelik iptali işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

0258 371 45 31 telefon numarasını arayarak Ersağ müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkün olacaktır. Görüşmeyi sağladığınız esnada üyelik iptali yapmanızı belirtmelisiniz. Daha sonra müşteri temsilcisi size bazı sorular soracaktır. Bu soruları cevaplayarak kısa süre içinde görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Görüşmeyi sonlandırdıktan sonra üyelik iptaliniz kolay bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

Üyelik İptali Yöntemleri

Ersağ üyeliğiniz için farklı yollar bulunuyor. Yukarıda bahsedilen yolları takip ederek üyelik iptalinizi yapabilirsiniz. Ancak bu yollar dışında izleyebileceğiniz iki farklı seçenek bulunuyor. Ersağ firmasının resmi web sitesine girerek iletişim kısmındaki formu doldurarak üyelik iptali talebinizi hemen iletilebilirsiniz. Bu formu doldururken sizden telefon numarası ve e-posta adresi istenecektir. Bu iletişim kanallarından birisi üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.

Ersağ üyelik iptali için izlenebilecek bir diğer yol ise Whatsapp canlı destek hattıdır. 0 543 544 51 51 telefon numarası üzerinden Whatsapp canlı destek hattına yazabilirsiniz. Canlı destek hattı 7/24 hizmet vermektedir. Üstelik gece saat 04.00’e kadar arayabilirsiniz. Ersağ üyelik iptalinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir