© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Mico Hesap Silme

Mico Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1072 0
mico hesap silme

Mico Hesap İptali

Mico hesap silme işlemi ile ilgili kişilerin birçok merak ettiği soru olabiliyor. Mico 2015 yılında resmi olarak piyasaya sürülmüştür. Uygulama kullanılmaya başlandığı günden beri kullanıcıların oldukça beğenisini toplamaktadır. Çünkü uygulama içinde keyifli vakit geçirmek mümkün oluyor.

Her geçen gün artan sosyal medya platformları arasında en popüler uygulamalar arasında yer almasa da birçok kişi tarafından bilinmektedir. Mico uygulamasını kullanmak için öncelikle üye olmak gerekiyor.

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise isterseniz canlı yayın açarak yayınınıza giren kişiler ile sohbet edebilir ve yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Ancak tabi ki yayın açma mecburiyetiniz bulunmuyor. Dilerseniz canlı yayın açan yayıncılar ile de kolaylıkla sohbet edebilirsiniz.

mico hesap silme

Uygulama Üzerinden Mico Hesap Silme

Mico hesap silme işlemi için iki farklı yol bulunuyor. Bu yollar birisi uygulama üzerinden yapılmaktadır. Hesabınızı silmek istiyorsanız ve bunu uygulama üzerinden yapmak istiyorsanız yalnızca birkaç dakika içinde işlemleri tamamlamanız mümkün olacaktır. Mico hesap silme adımları:

 • Mico uygulamasına giriş yapınız.
 • Hesabınız açık değilse kullanıcı bilgilerinizi girerek hesabınıza giriniz.
 • Daha sonra sağ alt kısımda bulunan ‘ben’ sekmesine giriniz.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada GEAR benzeri bir simge göreceksiniz.
 • Bu simgeye tıkladıktan sonra ‘hesap’ kısmına giriniz.
 • Açılan sayfada ‘hesabı sil’ seçeneğine tıklayınız.
 • Bu kısımda dilerseniz geri bildirim verebilirsiniz.
 • Hesabınızı silmek istediğinizi onaylayınız.

Bahsedilen adımlar sayesinde kısa süre içinde hesabınızı kapatabilirsiniz.

E-Posta İle Mico Hesap Silme

Mico uygulamasını kullanmak istemiyorsanız ve uygulama üzerinden hesabınızı kapatmak istemiyorsanız farklı bir tercih olarak e-posta adresi ile olan yolu deneyebilirsiniz. E-posta ile Mico hesap silme adımları:

 • Mico uygulamasına kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinize giriş yapınız.
 • contact@micous.commail adresini kullanıcı kısmına yazınız.
 • Konu kısmına ise hesap silme yazmanız gerekmektedir.
 • Mesaj kısmına geldikten sonra hesabınızı silmek istediğinizi ve nedenini yazabilirsiniz.

Uygulama üzerinden hesap silme işlemi denediyseniz ve başarılı olamadıysanız gönderecek olduğunuz maile bu sorunu da yazabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz maile bir süre sonra cevap gelecektir. Böylelikle hesabınız bir süre sonra kapanmış olacaktır.

mico hesap iptali

Mico Hesap İptali

Mico uygulaması canlı yayın uygulamaları içinde en çok tercih edilenlerden birisidir. Bu yüzden üyelik konusunda merak edilenler olduğu gibi hesap silme konusunda da merak edilen birçok konu bulunuyor. Bu konulardan en çok aratılan ise hesap silme işleminin nasıl yapılacağı ile ilgilidir. İster uygulama üzerinden isterseniz de e-posta yoluyla hesabınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Mico hesap silme işleminde en çok tercih edilen yol şüphesiz uygulama üzerinden yapılan işlemlerdir. Çünkü e-posta yolu ile firmaya mail attığınız takdirde firmanın maili görmesi ve işlemleri yaparak size geri dönüş sağlaması biraz zaman alabiliyor. Mico hesabınızı kısa süre içinde kapatmak istiyorsanız siz de uygulama üzerinden işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir ve kısa sürede hesabınızı kapatabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir