© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Reddit Hesap Silme

Reddit Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
934 0
Reddit Hesap iptali

Reddit Hesap İptali


Reddit hesap silme işlemini yapmak isteyen kişiler bunun nasıl yapılacağını merak edebiliyor. 2005 yılında ABD merkezli olarak kurulan bir sosyal medya platformudur. Özellikle son zamanlarda birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu platform ile kişiler kolay bir şekilde sosyalleşebiliyor ve diledikleri paylaşımı yapabiliyor.

Reddit platformunda yazı, fotoğraf ya da video paylaşabilirsiniz. Paylaşılan gönderiler puanlanır ve paylaşım ya yukarı çıkar ya da aşağı iner. Reddit platformunda paylaşım yapmak için ya da puanlama yapmak için öncelikle uygulamaya üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Daha sonra ise uygulama içinde dilediğiniz gibi vakit geçirme şansını yakalayabilirsiniz.

Reddit Hesap Silme

Reddit Hesapı Silme Adımları

Reddit hesabınızı silmek istiyorsanız bazı adımları sırasıyla yerine getirmeniz gerekmektedir. Reddit hesap silme adımları:

  • Öncelikle https://www.reddit.com/prefs/delete/ linkine tıklamanız gerekmektedir.
  • Daha sonra ise kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte sisteme giriş yapınız.
  • Hesap bilgileri kısmında bulunan ‘hesabı sil’ seçeneğine tıklayınız.
  • ‘Hesabımı kapatmanın kurtarılamaz olduğunu anladım’ kutucuğuna tıklayınız.
  • Hesabınızı neden kapatmak istediğiniz sorulacaktır. Bu soruya cevap vererek ardından hesabı sil seçeneğine tıklayınız.

Reddit Hesap iptali

Reddit hesap silme işlemi kısa süre içinde oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Siz de hesabınızı silmek istiyorsanız yalnızca yukarıda belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Genellikle sorun çıkmadan Reddit hesap iptali işlemi tamamlanabilmektedir. Yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında site ile iletişime geçebilirsiniz.

Reddit Hesabı Kalıcı Olarak Kapatma

Reddit hesabı kapatıldığı zaman yeniden aktifleştirme şansınız bulunuyor. Platformu bir daha kullanmaya karar verirseniz yeni bir üyelik oluşturmanız gerekecektir. Yukarıda bahsedilen hesap silme adımlarını yapmak istemiyorsanız 30-45 gün kadar hesabınıza giriş yapmayınız. Bu süre içinde hesabınıza girmeyeceğiniz için hesap otomatik olarak kapanacaktır.

Reddit hem bilgi paylaşımı için hem de eğlenceli vakit geçirmek için oldukça sık tercih edilen bir platformdur. Diğer sosyal medya platformlarından ayrıldığı özellikleri bulunuyor. Bu özellikler sayesinde de kişiler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Ancak çeşitli birçok sebebe bağlı olarak kimi zaman kişiler artık bu platformu kullanmak istemeyebiliyor ve kullanmayı bırakmadan önce hesaplarını silmek isteyebiliyor.

Reddit Hesabını Silmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reddit hesabı oldukça kolay bir şekilde açılabiliyor. Hesap kapatma işlemi de genel olarak bakıldığı zaman kolaylıkla yapılabiliyor. Ancak bazı durumlar kişiler için sorun olabiliyor. Reddit hesabınızı kapatsanız dahi platform içinde yaptığınız yorumlar silinmeyecektir. Bu yüzden yaptığınız yorumların silinmesini istemiyorsanız tek tek silmeniz gerekmektedir.

Reddit hesap silme işlemi yapıldıktan sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bu yüzden hesabınız ile ilgili temizlemek istediğiniz beğeni ve yorumları hesap kapatma işlemi yapmadan önce silmelisiniz. Aksi halde bir çözüm yolu bulunmamaktadır. Bu hususlara dikkat ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde Reddit hesabınızı kısa süre içinde kapatabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir