© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Mediamarkt Üyelik İptali

Mediamarkt Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
809 0
mediamarkt üyelik iptali

Mediamarkt Üyelik  Silme 

Mediamarkt üyelik iptali oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Mediamarkt 1979 yılında kurulmuştur. Ancak Türkiye’de ki ilk mağazasını 2007 yılında açmıştır. Teknolojik ürünler ile ilgili güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak isteyen çoğu kişinin tercih ettiği bir firmadır. Firmanın mağazaları içinde birçok markaya ait cihazları bulmak mümkün hale geliyor.

Mediamarket mağazalarında akıllı cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi ürünler bulunabileceği gibi; ütü, elektrikli süpürge, çaycı ürünlerini bulmakta mümkündür. Genel olarak bakıldığı zaman teknolojik ürünlerle ilgili alışveriş yapılacağı zaman birçok kişinin aklına ilk olarak Mediamarkt gelmektedir. Üstelik online olarak alışveriş yapmakta mümkündür. Firmanın web sitesine üye olarak dilediğiniz ürünün siparişini verebiliyorsunuz.

Mediamarkt Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Mediamarkt üyelik işlemleri çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Alışveriş yapılmayan süre içinde üyelik aktif kalsa da herhangi bir problem olmamaktadır. Ancak kimi zaman kişiler üyeliklerini silmek isteyebiliyor. Siz de üyelik iptali yapmak istiyorsanız iptal adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Mediamarkt üyelik iptali adımları:

 • Mediamarkt web sitesine ya da uygulamasına giriniz.
 • Kullanıcı bilgilerinizi yazınız ve hesabınızı açınız.
 • Mediamarkt Hesap silme
 • ‘Hesabım’ kısmına tıklayınız.
 • Açılan sayfada ‘ hesabı sil’ seçeneği bulunuyor.
 • media-markt-hesap-kapama
 • Bu seçeneğe tıklayınız.
 • media-markt-hesap-iptali

Bu adımların ardından hesabınız silinmiş olacaktır. Hesabınızı silerken dilerseniz neden böyle bir işlem yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Üyeliğinizi sildikten sonra aynı hesabı yeniden aktifleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Bir daha alışveriş yapmak isterseniz baştan üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Mediamarkt CLUB Üyelik İptali

Mediamarkt CLUB üyeliği müşterilere birçok avantaj sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse normal iade süresi 14 gündür. Ancak CLUB üyeliği ile bu süreyi 28 güne çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra alışveriş yaptıkça puan birikiyor ve indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik bu üyelik tamamen ücretsizdir.

Medimarkt CLUB üyeliğinizi iptal etmekte oldukça kolaydır. Kayıtlı olan e-posta adresinize giriniz. Yeni bir ileti oluşturunuz. Alıcı kısmına club@mediamarkt.com.tr yazınız. Konu kısmına da CLUB üyelik iptali yazarak mesajınızda üyeliğinizi silmek istediğinizi yazabilirsiniz. Talebiniz yetkililere iletildikten sonra gerekli işlemler yapılacaktır. Firma gerekli işlemleri yaptıktan sonra size bir bilgi maili gelecektir. Böylelikle üyeliğiniz son bulacaktır.

mediamarkt üyelik iptali

Üyelik İptali Mediamarkt

Mediamarkt firmasına ister normal bir üyelik oluşturabiliyorsunuz isterseniz de CLUB üyeliği oluşturabilirsiniz. İki üyelik seçeneği de ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. CLUB üyeliğiyse daha avantajlıdır. Bu yüzden birçok kişi CLUB üyeliğini tercih etmektedir. Böylelikle birçok avantajdan yararlanma fırsatı yakalanabiliyor. Aynı zamanda kampanyalardan da faydalanılabiliyor.

Mediamarkt üyelik iptali yapılıp yapılamayacağını merak eden kişiler için üyelik iptali yapılabildiğini söylemek mümkündür. Normal bir üyeliğiniz varsa da CLUB üyeliğiniz varsa da yukarı da bahsedilen adımları takip ettiğiniz takdirde üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik iptali işlemi yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız firmaya e-posta adresi üzerinden ulaşarak sorununuzu iletebilirsiniz. Bu şekilde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir