© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Mavi Sipariş İptali

Mavi Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1343 0
Mavi Sipariş İptali

Mavi Sipariş İptali

 

Kişiler diledikleri zaman sipariş verebildikleri gibi şartların sağlanması durumunda Mavi sipariş iptali yapabilir. Mavi, uzun yıllardır giyim hizmeti veren bir markadır. Kişilere sunduğu ürünlerin kalitesi  ve verdiği hizmet ile birçok kişinin beğenisi toplamayı başarmış bir markadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile online alışveriş yapan kişi sayısı da her geçen gün artmaya devam etmektedir. Mavi markası da uzun yıllardır internet üzerinden satış hizmeti vermektedir.

Mavi.com site adresi üzerinden ve AppStore, Google Play mağazalarından indirilebilen Mavi uygulaması sayesinde kolaylık bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Siteye üye olarak ilk adım atılmaya başlanabilir. Daha sonrasında ile kolaylıkla sipariş verilebilir ya da verilen sipariş için iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

 

Mavi sitesinden ya da uygulamasından yapmış olduğunuz alışverişi kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için gerekli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Mavi sipariş iptali adımları:

 • Mavi hesabınıza giriş yapınız.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profiliniz kısmından siparişlerim bölümüne giriniz.
 • Siparişinizi bulduktan sonra ise siparişimi iptal et seçeneğine tıklayınız.

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde siparişinizin paketlenme işlemi gerçekleşmedi ise gün içinde siparişiniz iptal edilecektir. Sipariş esnasında kartınızdan alınan ödeme ise kısa süre içinde hesabınıza iade edilecektir. Mavi sitesinden yapacak olduğunuz sipariş iptali işlemi ile ürün iade işlemi farklı şekilde yapılmaktadır. İkisi için farklı yolların izlenmesi gerekmektedir.

Mavi Sipariş İptali

Ürün İade Koşulları

 

Mavi markasından satın almış olduğunuz ürünleri iade etme hakkınız bulunuyor. Ancak iade koşullarının karşılanıyor olması gerekmektedir. Mavi ürün iade koşulları:

 • Mavi hesabınızda bulunan siparişlerim sekmesine giriniz.
 • Sipariş sekmesinde bulunan ürününüz için değişim-iade sekmesine tıklayınız.
 • Bu kısımda ürünü ve ürünün bedenini seçmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonra karşınıza iade kodu çıkacaktır. Bu kodu not alınız.
 • Ürünü kargoya verir iken kod ile vermeniz gerekmektedir.

İade edilecek olan ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Aynı zamanda etiketin üzerinde durması ve yıkanmamış olması gerekmektedir. Aksi halde yapmak istediğiniz ürün iadesi gerçekleşmeyecektir. İade işleminizi yaptıktan sonra ise kısa süre içinde ödemeniz kartınıza iade edilecektir.

Sipariş İptali Şartları

 

Mavi mağazasından online olarak satın aldığınız ürünü henüz elinize ulaşmadan iptal etmek isteyebilirsiniz. Ancak sipariş kısmına girdiğiniz zaman iptal et butonuna tıklamanıza rağmen sipariş gün içinde iptal edilmez ise paketlendiği anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda iade işlem yollarını takip edebilirsiniz. Dilerseniz Mavi müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek probleminizi dile getirebilirsiniz.

Mavi sipariş iptali için dikkat edilmesi gereken çok fazla konu bulunmamaktadır. Ürün kişilerin eline geçmeden iptal edileceği için daha kolay bir şekilde işlemler tamamlanmaktadır. Kargoyu teslim aldıktan sonra ürün iade işlemi yapmak isteyen kişilerin ise ürün için dikkatli davranması gerekmektedir. Üründe herhangi bir problem oluştuğu takdirde iade işlemi kabul edilmeyecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir