© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Spotify Hesap Silme

Spotify Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1296 0
spotify hesap silme

Spotify Hesap Silme

 

Spotify hesap silme işlemi son zamanlarda sıklıkla araştırılmaktadır. Kişiler bir süre kullandıktan sonra hesaplarını silmek isteyebiliyor. Spotify uygulaması bir müzik uygulamasıdır. Kişiler bu uygulama üzerinden kendilerine müzik listesi oluşturabiliyor. Kendisini takip eden kişiler de bu listeleri görebilmektedir. Uygulamanın bir ücretli bir de ücretsiz kısmı vardır. Ücretsiz kısmında kullanım biraz daha kısıtlanmaktadır.

Spotify hesabını ücretli olarak kullanan kişiler kısıtlama olmadan diledikleri gibi müzik atlayabilir, dilediği gibi indirme işlemi gerçekleştirebilir. Ancak kimi zaman çeşitli birçok farklı sebebe bağlı olarak hesap iptali yapılmak istenebiliyor. Bu durumda hesap silme konusunda bilgisi olmayan kişiler ve bu işlemi ilk kez yapacak olanlar işlemin nasıl yapılacağını merak etmektedir.

 

spotify hesap silme

Üyelik İptali Yapmak Mümkün mü

 

Sevilerek kullanılan Spotify müzik uygulamasını silmek isteyen kişiler silmeden önce hesap iptali yapmak isteyebiliyor. Öncelikle varsa aboneliğinizi kaldırmanız daha faydalı olacaktır. Daha sonra ise elbette üyelik iptali yapmak mümkündür. Üyelik iptali yapılmadığı takdirde herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Ancak daha önceden oluşturduğunuz listeniz sizi takip edenler tarafından görünmeye devam edilecektir.

Birçok kişi uygulamayı telefonundan kaldırmadan önce üyelik iptali yaparak hesaplarını silmek istemektedir. Spotify hesap silme işlemi oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Siz de Spotify hesabınızı silmeye karar verdi iseniz gerekli adımları takip ederek kısa süre içinde hesabınızı kapatabilirsiniz.

 

Hesap İptali

 

Spotify hesap iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bu yüzden vakit kaybetmeden siz de gerekli işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. Spotify hesap iptali adımları:

 • Spotify sitesine giriş yapınız.
 • Site içinde hakkımızda kısmı bulunmaktadır.
 • Hakkımızda kısmında karşınıza çıkacak olan iletişim formu seçeneğine tıklayınız.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada ise hesap kısmına tıklamasınız.
 • Hesap kısmına tıkladıktan sonra ‘hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum’ seçeneğine tıklayınız.
 • Hesabımı kapat seçeneğine tıklayınız.
 • Daha sonra değişecek olan sayfada yeniden hesabımı kapat seçeneğini seçmelisiniz.
 • Hesabınız kapandıktan sonra neler olabileceği ile ilgili bir yazı çıkacaktır karşınıza. Bu yazıyı okuyunuz.
 • Yazıyı okuduktan sonra devam tuşuna tıklayınız.
 • Son olarak neden hesabınızı kapatmak istediğiniz sorulacaktır. Bu soruya cevap vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

spotify hesap iptali

Hesap Silme Sonrası

 

Spotify hesap iptali kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak hesap kapandıktan sonra olabilecekler hakkında bilgi sahibi olmak faydalı olacaktır. Hesabınızı kapattığınız takdirde müzik listeleriniz ve takipçileriniz otomatik olarak silinecektir. Bu durumda dilerseniz 2 haftalık bir dönme süreciniz bulunmaktadır.

Sportify hesap silme işleminizi gerçekleştirdikten sonra dilerseniz 2 hafta için hesap bilgilerinizi girerek yeniden giriş yapabilirsiniz. Ancak 2 haftalık süreçte Spotify hesabınızı yeniden açmaz iseniz hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bahsedilen bu 2 haftalık süreçte hesabınız yanı şekilde tamamen kapatılmış olacaktır. Hiçbir bilginiz görünmeyecektir. Yalnızca sizlere 2 haftalık bir geri dönme ihtimali bırakılmıştır. Giriş yapmadığınız takdirde geri dönmesi mümkün olmayacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir