© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Livu Hesap Silme

Livu Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1239 0
Livu Hesap Silme

Livu Hesap Silme

 

Kişilerin merak ettiği bir diğer konu ise Livu hesap silme mümkün olup olmadığıdır. Livu platformu ile kişiler keyifli vakitler geçirebiliyor. Bu platform arkadaşlık ve görüntülü konuşma platformudur. Üstelik bu uygulama sayesinde para kazanmak da mümkün oluyor. Google Play ve AppStore mağazalarından Livu uygulamasını indirmek oldukça kolay bir işlemdir.

Livu uygulamasında yayıncı olan kişiler kendilerini Kraliçe Modu kısmına almalıdır. Bu kısma alındığı zaman ise uygulamayı ücretli kullanan kişiler görebilmektedir. Altın kullanan kişiler o kısımda bulunan kişileri görüntülü aradığı zaman kişiler 60 altın kazanmaktadır. Her bir dakika içinde 60 altın kazanmaya devam edilmektedir. Eğer bu kişiler eklenir ise dakika başına kazanç 120 altın şeklinde olmaktadır.

Livu Hesap Silmek Mümkün mü?

 

Livu kullanan kişiler bir süre sonra sıkılabiliyor ya da uygulamaya ayıracak vakit bulamayabiliyor. Böyle bir durumda ise uygulamayı akıllı cihazlarından kaldırmadan önce üyeliklerini silmek isteyebiliyorlar. Livu uygulamasını artık kullanmak istemeyen kişiler için elbette hesap iptali yapmak mümkün oluyor. Gerekli adımların takip edilmesi ile kısa süre içinde üyelik iptali yapılabilir.

Livu üyeliği için uygulama mağazasından indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra e-posta adresi, Facebook ya da telefon numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamayı yayıncı olarak kullanmak isteyen kişilerin kurallara uygun bir şekilde profil fotoğrafı koyması gerekmektedir. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra profilinizi düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Livu Hesap Silme

Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 

Livu hesap silme işlemi oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bir süre kullandıktan sonra bu uygulamadan sıkıldıysanız ya da uygulamaya vakit ayıramıyorsanız kısa bir süre içinde hesabınızı silebilirsiniz. Livu hesap silme adımları:

 • Livu uygulamasına girerek hesabınıza giriş yapınız.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra da sol alt kısımda bulunan ben bölümüne giriniz.
 • Karşınıza çıkan ekranda sağ üst kısımda dişli bir çark göreceksiniz. Oraya tıklayınız.
 • Bu kısımda ayarlar sekmesi bulunuyor, giriniz.
 • Ayarlar kısmında ‘yardım ve geri bildirim’ kısmına giriniz.
 • Bu bölümde ise hesabı sil seçeneğine dokununuz.
 • Karşınıza çıkan pencerede size neden hesabınızı silmek istediğiniz sorulacaktır. İşaretleyiniz.
 • Son olarak anladım seçeneğine tıklayarak hesabı silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

livu hesap iptali

Livu Abonelik İptali

 

Livu uygulamasını kullanırken bazı kişiler ücretli kısmını kullanmak isteyebiliyor. Her platformda olduğu gibi Livu uygulamasında da ücretli olarak kullanılan kısımda bazı ayrıcalıklar söz konusu oluyor. Bunun için ise abonelik oluşturmak gerekiyor. Abonelik iptali için Google Play mağazasına giriniz. Sağ üstte bulunan profil kısmından abonelikler kısmına giriniz ve aboneliği bulup iptal et seçeneğine tıklayınız.

Livu hesap silme işleminizi tamamlamadan önce abonelik iptali yapmak istiyor iseniz belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Abonelik iptalinizi gerçekleştirdikten sonra ise birkaç dakika içinde Livu hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hesabınızı sildikten sonra yeniden giriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir