© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Kitapyurdu Hesap Silme

Kitapyurdu Hesap Silme

admin admin - - 5 dk okuma süresi
758 0

Kitapyurdu Nedir

Kitapyurdu nedir Türkiyede neden çok tercih ediliyor. İlk olarak, “Kitapyurdu nedir?” sorusuna cevap bulmanız gerekiyorsa adından da anlaşılacağı üzere burası kitap e-ticaret sitesidir. Diğer benzer sitelere göre daha ucuza kitap almak mümkün. Aynı zamanda yazarların eserlerini ücretsiz basıp dağıtan ve %50 kâr sağlayan bir kuruluştur. Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık bünyesinde yer alır.

Kitapyurdu Hesap iptali

Siteyi kullanabilmek için ise üye olmak gerekmektedir. Kişiler bir zaman sonra Kitapyurdu hesap İptali işleminin nasıl yapılacağını araştırabiliyor. Uzun yıllardır kitap okumayı seven kişilere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. 2000 yılından günümüze kadar kendisini geliştirmeye devam etmiştir.  sitesin hem kitap okumayı seven kişileri hem de yazarları bir araya getiren bir sitedir.

2019 verilerine göre en çok satanlar arasında Sabahattin Ali kitapları yer almaktadır. Dünya klasikleri arasında ise Victor Hugo kitapları yer almaktadır. Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, YKY Yapı Kredi Yayınları ve Can Yayınları en çok satan yayınevleri arasında yer almaktadır.

Hesap Silme Mobil

 

Kitapyurdu sitesine üyeliğiniz bulunuyor ise ve bu üyeliği silmek istiyor iseniz bazı durumları gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kitap okumak elbette birçok kişi için vazgeçilmezdir. Okunan kitaplar ile kişiler farklı dünyalara daldığı için kitap okumaktan vazgeçilemiyor. Sitesi de milyonlarca farklı kitap ile kitapseverlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Üyeliğini iptal Etmek isteyen kişiler bu işlemin nasıl yapılacağını merak ediyor. Kitap yurdu sitesinin aynı zamanda akıllı cihazlar için uygulaması bulunuyor. Ancak uygulama üzerinden maalesef hesap silme işlemi gerçekleştirilemiyor. Kitap yurdu hesabınızı kapatmak istiyorsanız web sitesi üzerinden erişim sağlamanız gerekmektedir. Kitap yurdu sitesine arama motoru üzerinden girdiğiniz zaman kolaylık la üyelik iptali işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Silme Adımları

Sitesinden yapacak olduğunuz alışverişler için üye olmanız gerekmektedir. Site üzerinden alışveriş yapmayı bıraktıysanız ya da farklı bir üyelik üzerinden alışveriş yapıyorsanız oldukça kolay bir şekilde hesabınızı kapatabilirsiniz.  hesap iptal adımları:

  • web sitesine giriniz.
  • Kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapınız.
  • https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=account/login linke tıklamanız gerekiyor.
  • Karşınıza çıkacak olan sayfada ‘üyeliğimi iptal etmek istiyorum’ butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra ise tamam tuşuna basınız.

Atacak olduğunuz yalnızca birkaç adımda üyelik iptali işleminiz gerçekleşecektir. Kitapyurdu sitesinden yeniden alışveriş yapmak ister iseniz baştan üyelik oluşturmanız gerekecektir. Aksi halde site üzerinden alışveriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

kitapyurdu çeşitleri

 Üyelik İptali Sonrası

 

Üyelik türü normal üyelik dışında bir de platin üyelik olarak kişilerin karşısına çıkıyor. Ancak platin üyelik kısıtlı bir süre içinde geçerli olmaktadır. Farklı ayrıcalıklar tanınmaktadır. Her kitap alışverişinde bir miktar puan hesabınıza tanımlanmaktadır. Bu puanlar 2500 olduğu zaman diler iseniz platin üyeliğe geçiş yapabilirsiniz. Ancak bu yalnızca 1 ay sürmektedir.

Platin üyeliğiniz sırasında üyelik iptali yapmak isterseniz aynı adımları takip edebilirsiniz. Ancak platin üyelik kısa bir süreliğine olduğu için dilerseniz avantajlarından faydalanarak süre sona erdiği zaman Kitapyurdu hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda verilen link üzerinden aynı şekilde adımları takip etmeniz üyelik iptali yapmanız için yeterli olacaktır. Yalnızca birkaç dakika içinde işleminiz tamamlanmış olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir