© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. İnvesting Hesap Silme

İnvesting Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1274 0
Investing Hesap Kapatma Hesap silme

İnvesting Hesap Silme

Dilediğiniz zaman İnvesting Hesap Silme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Borsa ile ilgili anlık veriler sizler ile paylaşılmaktadır. İnvesting sitesi son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan bir sitedir. Finans ile ilgili haberleri okuyabileceğiniz bir platformdur. Site üzerinde para çekme-para yatırma işlemi yapılmamaktadır. Borsaya yatırım yapan kişilerin tercih ettiği bir platformdur.

Sitenin kullanımı tamamen ücretsizdir. Site 44 farklı dilde hizmet vermektedir. Ayrıca 250 farklı borsa için de hizmet vermektedir. 2007 yılında kurulan İnvesting yatırım konusunda kişileri bilgilendirici haberler yapmaktadır. Kişiler bu sayede daha kolay bir şekilde karlı yatırımlar yapabilmektedir. Site içinde gezinebilmek için ve verileri takip edebilmek için ise üyelik oluşturulması gerekmektedir.

İnvesting Hesap Silme

Hesap Silme İşlemleri

 

İnvesting.com sitesinde anlık olarak borsayı takip edebilirsiniz. Finans haberlerini takip edebileceğiniz gibi aynı zaman ekonomistlerin yorumlarını da okuyabilirsiniz. Böylelikle yatırım konusunda kafanızda daha net bir yol çizebilirsiniz. Site içinde özel danışma hizmeti verilmemektedir. Yalnızca kripto, analiz, teknik ve brokerler alanlarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

İnvesting sitesini artık kullanmak istemiyor iseniz hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bu durumda ise yapmanız gereken yalnızca gerekli adımları takip etmek olacaktır. İnvesting hesap silme işlemi oldukça kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Kısa bir süre içinde hesabınızı kapatabilirsiniz. Ancak üyelikle ile sizlere tanımlanan ayrıcalıklardan faydalanmanız mümkün olmayacaktır. Daha sonra dilerseniz yeniden üyelik oluşturabilirsiniz.

Hesap Kapatma Adımları

 

İnvesting hesabınızı kapatmak istiyorsanız adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Yalnızca birkaç dakika içinde hesabınızı tamamen kapatmanız mümkün. İnvesting hesap kapatma sırasında karşınıza iki farklı seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerden kendinize uygun olanı seçmeniz gerekmektedir. İnvesting hesap kapatma adımları:

 • İnvesting sitesine giriş yapınız.
 • Kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınıza giriniz.
 • Daha sonra profil kısmına girmeniz gerekmektedir.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada ise ayarlar kısmına giriniz.
 • Hesabı kapat seçeneğine tıklayınız.
 • Hangi sebepten dolayı kapatmak istediğinizi işaretlemeniz gerekecek.
 • Gerekli işaretlemeyi yaptıktan sonra ileri tuşuna basınız.
 • Bu kısımda iki farklı seçenek ile karşılaşacaksınız.
 • E-posta aboneliğinizi kapatmak için birinci seçeneği seçiniz.
 • Hesabınızı tamamen kapatmak istiyor iseniz de hesabımı kapat seçeneğini seçiniz.

Bu adımları takip ederek İnvesting hesabınızı kapatabilirsiniz. Dilerseniz https://tr.investing.com/members-admin/settings-close-account linki üzerinden işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Investing Hesap Kapatma Hesap silme

Hesap İptali

 

İnvesting 2007 yılında kurulan bir sitedir. Borsa ve kripto gibi yatırım yapan kişilerin sıklıkla kullandığı bir platformdur. Bu platform üzerinden borsa takibi kolaylık ile yapılabilmektedir. Kişilerin bu siteyi tercih etme sebebi ise ücretsiz olmasıdır. Üstelik ücretsiz olmasına karşın oldukça kaliteli bir hizmet verilmektedir.

Kimi zaman kişiler artık siteyi kullanmak istemeyebiliyor. Kimi zaman ise artık borsa takibi yapmalarına gerek kalmayabiliyor. Böyle durumlarda ise öncelikle İnvesting hesap silme işlemini yapmak daha sonra kullanımı bırakmak isteyebiliyorlar. Siz de gerekli adımlar ile kolay bir şekilde hesabınızı kapatabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir