© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Kwai Hesap Silme

Kwai Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1412 0
Kwai Hesap Silme

Kwai Hesap Silme

Dilediğiniz zaman ise Kwai hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kwai uygulaması 2012 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu uygulama video paylaşım uygulaması olarak kullanılmaktadır. Dilediğiniz zaman içerik üreterek video çekebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Paylaşım yapmak istemeyen kişiler ise yalnızca videoları izleyerek keyifli vakitler geçirebilmektedir. Uygulama hem Android cihazlarda kullanılmaktadır hem de IOS cihazlarda kullanılmaktadır.

Uygulama her ne kadar video uygulaması olarak bilinse dahi müzik ve fotoğraf kütüphaneleri bulunmaktadır. Kwai uygulaması içinde paylaşım yapılabilir, beğeni atılabilir ve yorum yapılabilir. Sosyal medyada vakit geçirmekten keyif alan kişiler için oldukça renkli ve eğlenceli bir uygulama haline gelmiştir. Kwai uygulaması için ise üyelik oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman kolaylıkla üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kwai Hesap Silme

Hesap Silme İşlemi ve Sonrası

Kwai uygulamasında bulunan hesabınızı silmek istiyor iseniz uygulama içinde takip ettiğiniz kişilere veda edeceğiniz anlamına gelmektedir. Üyeliğiniz bulunmadığı sürede uygulama üzerinden etkileşim sağlamanız mümkün olmamaktadır. Beğeni atmak, yorum yapmak gibi işlevlerde bulunmak istiyorsanız üyelik iptali yapmadan önce bir kez daha düşünmeniz gerekmektedir.

Uygulama hesap silme işleminizi yaptıktan sonra sistemde bulunan video paylaşımlarınız da silinir. Kwai, kullanıcıların hesaplarını hemen silmemektedir. 72 saatlik bir bekleme süresi bırakmaktadır. Bu 72 saatlik zaman dilimi içinde kullanıcı bilgilerinizi yazarak yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak 72 saat içinde yeniden hesabınızı aktifleştirmez iseniz hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır. Daha sonra yeniden Kwai kullanmak isterseniz üyelik oluşturmanız gerekecektir.

Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Kwai hesap silme işlemini oldukça kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kwai hesap silme adımları:

 • Kwai uygulamasını açarak hesabınıza giriş yapınız.
 • Profil kısmına giriniz.
 • Profil kısmında bulunan ayarlar sekmesine giriş yapınız.
 • Ayarlar kısmında geri bildirim ve şikâyet kısmı bulunuyor, buraya tıklamalısınız.
 • Sorunu şikâyet et sekmesinin alt kısmında hesabı sil seçeneği bulunuyor.
 • Hesabı sil sekmesinden sonra ise karşınıza bir sayfa çıkacak.
 • Bu sayfada hesabınızı neden silmek istediğinizi paylaşmanız istenecektir.
 • Seçeneklerden birisini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kwai hesabınızı silmek istiyorsanızz birkaç dakikanızı ayırarak bu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Kwai Hesap Silme 2022

Kwai Hesap Silme Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kwai uygulaması 2012 yılında kurulmasına karşın son dönemlerde daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapmayı seven birçok kişinin kullandığı bir sosyal platform haline gelmiştir. Bu yüzden birçok kişi tarafından oldukça ilgi gören bir sosyal paylaşım sitesi haline gelmiştir.

 

 

 

Kwai hesap silme işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesabınızda olan paylaşımların silineceğini bilmelisiniz. Üstelik 72 saatlik geri dönüş için beklenen süre sonunda geri dönmemiş olur iseniz hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bu yüzden hesabınızı silmeden önce ya da belirtilen 72 saatlik zaman diliminde iyice düşünerek karar vermeniz gerekmektedir. Aksi halde yeniden hesap açmanız gerekecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir