© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Randevu İptali
  4. »
  5. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali

admin admin - - 6 dk okuma süresi
1098 0
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali

haseki randevu İptali

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali , için yazımızı okuyarak kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Hastane halka sunulan sağlık hizmetlerinde halkın memnuniyetini sağlamak için en güncel teknolojiyle çalışmaktadır. Kurum olarak tüm çalışanlar olarak güler yüzlü ve sizlerin sorunlarınıza yönelik ilgi alaka, empati duyarlı gibi her türlü hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uygulanan sağlık sistemi kalite ve güven ile hasta memnuniyeti önceliği olan, personelimizin sınırsız hizmet ile çalışma tutumu onlara verilen hizmet içi eğitimle daha verimli hasta ve hasta yakınlarını memnun etmeyi amaç edindiğimizi sizlerin de bilmesini isteriz. Sizlerin en zor, en sıkıntılı anlarınızda kurum kültürü yapısı ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile her daim yanındayız.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Nasıl Alınır ?

Randevu alacağınızda hastalığınızın belirtilerini doğru bir şekilde değerlendirerek hastalığınıza en uygun en doğru polikliniklerden randevu almanız çok önemlidir. Bu sayede hem diğer hastaların hakkına girmemiş olursunuz hem de zaman kaybetmemiş olursunuz.

Beklemekte olan hastalar arasında aciliyeti olan birçok hasta bulunmaktadır. Bu yüzden randevu almak kadar doğru birimden randevu almak bir o kadar önemlidir. Ve hastane randevusu aldıktan sonra size belirlenen gün ve saat içinde mutlaka gidilmeli. Ayriyeten kimlik bilgilerinizin yer aldığı bir evrakla birlikte randevudan mutla yarım saat önce orada bulunmanız gerekmektedir.

Hastalarımız genelinde altmış beş yaş önceliği olduğu gibi, engelli vatandaşlarımız olsun riskli ve acilliği olan hastalarımız için sağlık bakanlığının tanıdığı öncelik hakkından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde faydalanabilmektedir. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu nasıl alınır sorusunu soruyor olabilirsiniz. Mesai dışı uygulamaları için MHRS üzeri olan yüz seksen ikiden randevu alabilirsiniz. Ayrıca randevu aldıktan sonra randevunuza giderken yanınıza nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport gibi evraklardan birini almanız gerekmektedir.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali

Kullandığınız ilaçlarınız varsa ve muayene olacağınız hekiminizin sizlerden tetkik isteminde bulunacağını düşünüyorsanız muayenenize aç gelmeniz daha doğru olacaktır. On iki saatlik bir açlık yeterli olacaktır.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Nasıl İptal Edilir?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu iptali. Hasta ve hasta yakınları rahat ettirme ve tüm taleplerini kurum kültürü eğitimi almış personelimiz tarafından karşılama üzerine kurulu güçlü bir yapıdır. Hastanemiz sizlere sunacağı sınırsız hizmetiyle en son teknoloji ile sorunlarınıza çözümler sunmaktadır. Sizlerin yaşadığı sağlık sorunlarınız nedeni ile ruh halinize empati yapma amaçlı çalışma sistemimiz ile her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

Aldığınız randevu gün ve saatini sizlere hatırlatan bazı aramalar sistem tarafından yapılmaktadır. Eğer randevu saatinde gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız kontrol amaçlı arama çağrısına bildirebilirsiniz. Eğer ulaşma sağlanmamış ise yüz seksen ikiyi arayarak randevu iptali yapabilirsiniz.

 

Haseki  Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilir?

Hastalığınızın belirtilerini doğru değerlendirerek doğru birimlerden randevu almak sizler için zaman kaybı bakımından daha avantajlı olacaktır. Çünkü yanlış birime randevu almanız hastalığınızın teşhisine ve tedavisine değil sizin en başa geri dönüşünüze yarayacaktır. Bu nedenle yeniden meyane olmak için yeni baştan randevu almanız gerekmektedir. Hastane yoğunluğu nedeniyle bu iş oldukça zordur.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde randevu nasıl iptal edilir? Almış olduğunuz randevularınızı yüz seksen ikiden iptal ettirebilirsiniz. Sağlık bakanlığı aldığınız tüm randevuları önemsemektedir. Hastalığınız ve belirtileri yönünde aldığınız poliklinikler sizlerin randevusu doğrultusunda sizlere vakit ayıracaktır. Acil durumlar haricinde aldığınız randevulara gidemeyeceğiniz durumlarda yüz seksen ikiyi arayarak mutlaka iptal ettirmeniz gerekmektedir. Çünkü hastaneye zaman kaybı yaşatmak bir başka hastanın hakkına girmek demektir.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilemez

Randevuya gelemeyeceğiniz durumlarda Randevunuzu iptal ettirmek çok önemlidir. İptal etmediğiniz durumlarda hem sıra bekleyen ve aciliyeti olan hastaların haklarına girmiş olursunuz. Aldığınız birime randevu saatinde gidemeyecek oluşunuz kesinleşmiş ise alo yüz seksen iki merkezi hekim sistemi olan MHRS üzerinden randevu  iptal ettirebilirsiniz.

Hastalığınızın vermiş olduğu belirtileri doğru şekilde değerlendirerek doğru birimden randevu almaya önem gösterin lütfen. Ayrıyeten hastalığınızın seyri içinde çoğalmalar ve bir düzelme olmuyorsa almış olduğunuz birimden randevu iptali yaptırmayın. Çünkü hastane bünyesinde yaşanan yoğunluk nedeniyle yeniden randevu almak zordur. En kısa zamanda hastalık teşhisi yapılması ve tedavi başlangıcı sizin sağlığınız için önem taşımaktadır.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir