© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İptal ve İadeler
 4. »
 5. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

admin admin - - 6 dk okuma süresi
636 1
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

cerrahpaşa fakültesi randevusu

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ilinin Fatih ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastaneyi tercih eden kişiler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali konusunu merak etmektedirler. Tıp fakültesi hastaneleri aynı zamanda eğitim ve araştırma hastaneleri adıyla da anılmaktadır. Tıp fakültesi hastaneleri insanlar tarafından çok sıklıkla tercih edilmektedir.

Tıp fakültesi hastanelerinde tam donanımlı hizmetler verilmektedir. Özellikle Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi yaptığı birçok başarılı işlerle adını çok fazla duyurmuştur. Bu hastanede randevulu hasta alımları da kolaylıkla yapılmaktadır. Randevu alındıktan sonra bazı nedenlerden dolayı randevuların iptali gibi durumlar olabilmektedir. Randevunuza gidemeyeceğiniz durumlarda randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. Randevuya gitmemeye karar vermenize rağmen randevunuzu iptal etmezseniz başka hastaların sağlık hizmeti almasına istemeden engel olabilir ve hastaların hastanede fazla vakit geçirmesine neden olabilirsiniz. Gayet basit bir işlem olan randevu iptali ile ilgili bireylerin birçok merak ettiği konu vardır. Aşağıdaki alt başlıklarda bu konulara değinilmiştir.

istanbul üniversitesi cerrahpaşa

 

istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesi Hastanemizin randevu sistemi 7 gün 24 saat açıktır. Hastanemizin randevu sisteminden 4 günlük randevu alınabilmektedir. Hastanemizin randevu sisteminden saat 20:00’den sonra yeni bir güne randevu alınabilmektedir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Hastanesi randevu nasıl alınır sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alma işlemi oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Dilerseniz telefonla, dilerseniz online randevu sistemi üzerinden randevu alabilmektesiniz. Üstelik bu işlemler yalnızca birkaç dakikanızı almaktadır.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nden telefon yoluyla randevu almak istiyorsanız (0212) 414 34 34 numaralı hattı arayarak randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz. Fakat online randevu sistemi üzerinden randevu almak istiyorsanız https://randevu.istanbulc.edu.tr/RandevuLogin adresine giderek randevu işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kendiniz giderek de randevu işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Hastanedeki sekretere randevu sebebiyle geldiğinizi belirtmeniz tüm bu işlemler için yeterli olmaktadır. Tabi yanınızda kimliğinizi de götürmeyi unutmamalısınız.

 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır

Randevu almış fakat aldığı randevuya çeşitli nedenlerden dolayı gidemeyecek olan kişiler Hastanesi randevu iptali nasıl yapılır sorusunu yöneltmektedirler. Randevu iptali eğer randevunuza gidemeyecekseniz kesinlikle yapmanız gereken bir işlemdir. Bu randevuları iptal etmek için basit ve yalnızca birkaç dakikanızı alacak çeşitli yöntemler sunulmaktadır.

 Hastanesi randevu nasıl iptal edilir sorusunun cevabına gelecek olursak bunun için üç farklı yöntem bulunmaktadır. İlk olarak 182 numaralı hattı arayarak randevunuzu iptal etmeniz gerektiğini temsilciye iletebilirsiniz. İkinci olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne giderek sekreter ile irtibata geçerek randevunuzu iptal edebilirsiniz. Üçüncü ve son olarak ise online sistem üzerinden randevunuzu iptal edebilirsiniz. MHRS adlı online randevu sistemine giriş yaparak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işleminizi hızlıca yapabilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu İptali

 Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilebilir?

Sahip olduğu hastalık yüzünden randevu alan bireyler bazı durumlarda randevularını iptal etmek istemektedirler. Bu nedenle bu bireyler randevu hangi durumlarda iptal edilebilir konusunu merak etmektedirler. Hangi durumlarda randevunuzu iptal edeceğiniz aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır:

 • Randevu aldığınız yerde salgın bir hastalık var ise randevunuzu iptal edebilirsiniz.
 • Randevu anına kadar sağlık durumunuz normalde döndüyse randevunuzu iptal edebilirsiniz.
 • Şehir dışına çıkma veya randevuya gidemeyecek kadar uzakta olmanız durumunda randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Bu gibi durumların dışında aciliyeti olmayan nedenlerle randevunuzu iptal edemeyebilirsiniz. Fakat acil ve önemli nedenlere sahipseniz yukarıdaki yöntemler ile randevunuzu birkaç dakika içerisinde kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

 Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilemez?

Bireyler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi randevu hangi durumlarda iptal edilemez sorusunun cevabını aramaktadırlar. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nden alınan randevulardan bazıları özel nedenlerden dolayı iptal edilememektedir. Bunlardan başlıcaları kişinin hastalığından dolayı hayati risk taşımasıdır. Hasta bu durumda randevuya gitmek zorundadır. Bir diğer durum ise hamile kadınların doğum için aldığı randevudur. Bu durumda da randevu iptal edilememektedir.

Alınan randevunun iptal edilemediği bir diğer durum ise kişinin kendine zarar verecek kadar psikolojik bir sorunla karşı karşıya olmasıdır. Bu durumda da kişi randevusunu iptal edemez ve randevuya gitmek zorundadır.

Yukarıda bahsedilen durumlara sahipseniz randevunuzu iptal edemezsiniz. Bu durumlara sahip değilseniz yukarıdaki başlıklarda bahsedilen yöntemlerle randevunuzu kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. ahmet - -

  teşekkür ederim bilgilendirme için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir