© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İptal ve İadeler
 4. »
 5. Farmasi Sipariş İptali Ve İadesi

Farmasi Sipariş İptali Ve İadesi

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1136 0
farmasi sipariş iptali ve iadesi

Farmasi Sipariş İptali ve İadesi

 

Farmasi sipariş iptali ve iadesi şartlar sağlandığı takdirde kolaylık bir şekilde yapılabilmektedir. Farmasi çok uzun yıllardır birçok kişinin kozmetik alışverişi yaptığı bir markadır. 1950 yılında kurulan marka aynı Oriflame ve Avon markaları gibi katalog üzerinden satış yapmaktadır. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde kişiler bu markada satış temsilcisi olabilmektedir.

Günümüzde Farmasi siparişleri yalnızca katalog aracılığı ile verilmemektedir. Teknolojinin gelişmesi ile internet alışverişi de oldukça yaygınlaşmıştır. Farmasi markasından alışveriş yapmak da artık internet aracılığı ile oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu yüzden Farmasi alışverişi de daha fazla sıklık kazanmıştır. Birçok kişi kolayca müşteri temsilcisi aracılığıyla sipariş verebilmektedir. Daha sonra da bu müşteri temsilcileri kendi siparişlerini vererek müşterilere ürünleri ulaştırmaktadır.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

 

Farmasi sipariş iptali aslında oldukça kolay bir işlemdir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Farmasi siparişinizi verdikten sonra ilk 120 dakika içinde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra gerçekleştirmek istediğinizde bu durum mümkün olmayacaktır. Farmasi sipariş iptali:

 • Farmasi web sitesine giriş yapınız.
 • Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmalısınız.
 • Daha sonra sipariş bölümüne giriniz.
 • İptal etmek istediğiniz siparişi bu kısımdan iptal edebilirsiniz.
 • Siparişinizi iptal etmek için ise iptal sebebinizi belirtmeniz gerekmektedir.
 • İptal etmek istediğinizden emin olduğunuzu yeniden onaylayınız.

Ancak sürenizin dolup dolmadığına dikkat etmelisiniz. Süreniz dolduğu takdirde sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır.

farmasi sipariş iptali ve iadesi

Sipariş İptali ve İadesi Sonrası

 

Farmasi sipariş iptalinden sonra en çok merak edilen konulardan biri paranın ne zaman iade edileceğidir. Bu konuda Farmasi sizleri fazla bekletmemektedir. Banka ile yaptığı anlaşmaya bağlı olarak 2-4 gün arasında paranız hesabınıza yatmaktadır. Bu durum iade işlemlerinde biraz daha farklı olabiliyor.

Farmasi iadesi sonrası ödeme kredi kartı ile yapıldı ise 1 ile 3 iş günü arasında ödemeniz geri yatmaktadır. Bankamatik kartları ile yapılan ödemelerde ise 7 ile 14 iş günü arasında yatmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Bu durum kartta taksitli ödeme yapıldı ise değişiklik gösterebiliyor. Taksitli ödemelerde para iadesi kimi zaman 30 günü bulabiliyor.

Farmasi Sipariş İadesi

 

Farmasi markası üzerinden verdiğiniz siparişleri iptal etmek istiyor iseniz bu durum da bazı şartlara bağlı olarak gerçekleşmektedir. 14 gün içinde siparişini vermiş olduğunuz ürün gelmediyse; eksik, hatalı ya da kusurlu olarak ürün elinize ulaştıysa siparişinizi iade edebilirsiniz.

Dilerseniz bu durumda iade yerine değişim hakkınızı da kullanmanız mümkün olacaktır. İade işleminizden sonra ise ödeme yönteminizin durumuna göre bir süre sonra ödemeniz iade edilecektir. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde Farmasi sipariş iptali ve iadesi yapmak mümkündür. Bu işlemi yapmak için yukarıda belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle kolay bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir