© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Evidea Sipariş İptali

Evidea Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
738 0
evidea sipariş iptali

Evidea Sipariş İptali

Evidea sipariş iptali işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili oldukça kolay bir yol vardır. Evidea 2011 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Evle ilgili tamamlayıcı bütün ürünleri bulmanız mümkündür. Üstelik bu ürünleri sadece ev için değil ofisiniz için de tercih edebilirsiniz. Banyo, yatak odası, mutfak ürünleri ile ilgili eşyaları bulabileceğiniz gibi elektrikli aletleri de bulabilirsiniz.

Kişiler evlerin eşya alacakları zaman genellikle canlı canlı görmeyi tercih ederler. Ancak online alışverişin gelişmesiyle Evidea markası da internet üzerinden satışa başlamıştır. Böylelikle alışverişe gitmekten hoşlanmayan ya da alışveriş için vakit bulamayan kişiler kolaylıkla evlerine istedikleri ürünleri alarak ev eksiklerini tamamlayabilmektedir. Evidea markasından alışveriş yapmak için siteye üye olmanız yeterlidir.

evidea ürün iptali

Evidea Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Kocaeli, Konya, Muğla, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde mağazası bulunan Evidea ürünlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Online alışveriş yapmak için siteye üye olmalısınız. Daha sonra ihtiyacınız olan ürünlerden beğendiklerinizi sepete ekleyiniz. Son olarak ödeme işleminizi gerçekleştirerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Evidea sipariş iptali:

  • Evidea sitesine girip hesabınıza giriş yapınız.
  • Site içinde bulunan ‘yardım’ kısmına giriniz.
  • Daha sonra ‘ yeni bildirim’ kısmına tıklayınız.
  • Sipariş iptali yapmak istediğinizi yazabilirsiniz.

Sipariş iptali yapmak istediğinizi söylediğiniz takdirde size gerekli bilgiler verilecektir. Kısa süre içinde talebiniz alınarak şartlar uygunsa sipariş iptaliniz gerçekleştirilecektir.

Müşteri Hizmetleri İle Sipariş İptali

Evidea sitesi üzerinden alışveriş yaptıysanız ve sipariş iptali yapmak istiyorsanız bunun için tercih edebileceğiniz bir yol daha bulunmaktadır. Dilerseniz müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. 0850 532 22 22 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle irtibat kurabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz zaman sipariş iptali yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Müşteri temsilcisiyle görüşme sağladığınız sırada güvenlik açısından sipariş iptaliyle ilgili sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri yanınızda bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Gerekli bilgileri temsilciyle paylaştıktan sonra kontroller sağlanacaktır. Sipariş iptali yapmanızda herhangi bir sakınca yoksa istediğiniz yerine getirilerek siparişiniz iptal edilecektir. Sipariş iptali yapabilmeniz için ürününüzün henüz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır.

Sipariş İptali Evidea

Evidea sitesinden satın aldığınız ürünlerde sipariş iptali yapabileceğiniz süreyi geçtiyseniz iade aşamasını takip etmelisiniz. Ürün iadesi yapmak istiyorsanız ürünü kargoyla gönderebileceğiniz gibi size en yakın olan mağazaya da gidebilirsiniz. Ürün değişikliğini de aynı şekilde kendinize yakın olan bir Evidea mağazasına giderek değişim yapabilirsiniz.

evidea sipariş iptali

Evidea sipariş iptali yapacak olursanız da yukarıda bahsedilen seçeneklerden birisini tercih ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş iptali adımları oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Firma bu konuda sorun çıkarmamaktadır. Tek dikkat edilmesi gereken noktaysa ürünün kargoya verilmeden sipariş iptali yapılması gerektiğidir. Müşteri hizmetleri 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ancak pazar günü müşteri hizmetleri kapalıdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir