© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sipariş iptali
 4. »
 5. Flo Sipariş İptali

Flo Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
801 0
flo sipariş iptali

Slo Sipariş İptali

Flo sipariş iptali işlemi için nasıl bir yol izleneceği alışveriş yapan kişilerin merak ettiği bir konudur. Firmanın mağazacılık faaliyetlerinin başlaması 2001 yılını bulmuştur. Ancak firma oldukça köklüdür. Flo mağazalarına Türkiye’nin birçok yerinde ulaşmak mümkündür. Bunun yanı sıra Türkiye dışında da Azerbaycan, Suudi Arabistan, Kazakistan, Fas, Irak, Gürcistan gibi ülkelerde de hizmet vermektedir.

Online alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte Flo markası da online satışa başlamıştır. Türkiye’nin birçok yerinde mağazalara ulaşmak çok kolay olsa dahi online alışveriş kişiler için her zaman kolaylıktır. Hem daha kolay alışveriş yapılabiliyor hem de ulaşım gibi sorunlar yaşanmıyor. Üstelik tüm modelleri bir arada bulmanız da mümkün oluyor.

 

sipariş iptali flo

Flo Sipariş İptali Adımları

Flo mağazalarında birçok kişi aradığı ürünü bulabilmektedir. Spor ayakkabı, bot, çizme, terlik, babet, topuklu ayakkabı, klasik ayakkabı gibi ürünlerin çeşitlerini bulmak mümkündür. Hem kadın hem erkek hem de çocuklar için birbirinden güzel çeşitler bulunuyor. Bu yüzden birçok kişinin tercihi haline geliyor. Ancak kimi zaman kişiler siparişlerini iptal etmek isteyebiliyor. Böyle bir durumdaysa oldukça kolay bir yol izlenerek işlemler tamamlanabilmektedir. Flo sipariş iptali adımları:

 • Web sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘hesabım’ kısmına giriniz.
 • ‘Siparişlerim’ kısmından iptal etmek istediğiniz ürünü bulunuz.
 • Siparişinizin yanında ‘siparişi iptal et’ butonuna tıklayınız.
 • Sipariş verirken üye olmadıysanız ana sayfa üzerinden ‘sipariş takibi’ kısmına giriniz.
 • Sipariş sırasında size gönderilen mailde bulunan bilgiler sayesinde siparişinizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Aynı şekilde ‘siparişi iptal et’ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Bu yolları izlediğiniz halde herhangi bir problemle karşılaşırsanız firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Kargodaki Sipariş İptal Edilebilir mi?

Online alışverişlerin birçok güzelliği vardır. Kişiler bulundukları yerden birçok ürüne göz atabiliyor. Dilediği ürünü favorilere ekleyip bekletebiliyor ya da hemen sepetine ekleyerek ödeme işlemlerini gerçekleştiriyor ve satın alıyor. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonraysa yanlış ürün seçimi, beden konusunda yanlışlık gibi çeşitli nedenlerden dolayı sipariş iptali yapmak gerekebiliyor.

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız fazla zaman geçmeden bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Ürününüz kargoya verildikten sonra sipariş iptali işleminin yapılması mümkün olmamaktadır. Ürünün faturası kesildiği için ve yola çıktığı için bu işlem gerçekleştirilememektedir.

Ödeme İadesi

Flo mağazalarından online olarak yapılan alışverişlerde ödeme seçenekleri de online şeklindedir. Alışveriş yaparken gerekli kart bilgileri girilerek ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden sipariş iptali yapıldığı zaman ya da ürün iadesi yapılacağı zaman kişiler ödemelerini nasıl alacaklarını merak etmektedir.

flo sipariş iptali

Flo sipariş iptali yaptıktan kısa süre sonra ödemeniz bankanıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak da 3-4 gün içinde hesabınıza geçmiş olacaktır. 50-500 TL arasında yapılan alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunuyor. Eğer bu seçeneği tercih ettiyseniz herhangi bir ödeme iadesi söz konusu olmayacaktır. Bu yüzden sipariş iptali yaptıktan sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir