© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. CK Boğaziçi Elektrik Abonelik İptali

CK Boğaziçi Elektrik Abonelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1084 0
CK Boğaziçi Elektrik Abonelik İptali

CK Boğaziçi Elektrik Abonelik İptali

 

CK Boğaziçi abonelik iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Elektrik insan hayatının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Ülkenin birçok yerinde elektrik aboneliği veren farklı elektrik firmaları bulunmaktadır. Bunlardan birisi ise CK Boğaziçi Elektrik’tir. CK Boğaziçi Elektrik, İstanbul’un farklı ilçelerine hizmet vermektedir.

Yeni bir eve taşınıldığı zaman ya da iş yeri açıldığı zaman ilk yapılan işlemlerden birisi şüphesiz elektrik aboneliği açtırmaktır. Aksi halde elektrik kullanımı sağlanamamaktadır. Ancak bir meskende elektrik aboneliği bulunur iken başka birinin aynı mesken üzerinden elektrik aboneliği açtırması mümkün değildir. Bu yüzden yaşanılan yerden ayrılır iken elektrik aboneliğinin iptal edilmesi gerekmektedir. Bu işlemde gerekli evraklar ile kolaybir şekilde tamamlanabilmektedir.

CK Boğaziçi Elektrik Aboneliği İçin Gerekli Evraklar

 

Tüm resmi işlerde gerekli olduğu gibi elektrik abonelik iptali için de gerekli olan bazı evraklar bulunmaktadır. Ev aboneliği iptali için gerekli olan evraklar:

 • Hesap numarası ya da sayaç numarası
 • C kimlik belgesi
 • DASK numarası
 • Kira sözleşmesi ya da tapu

İş yeri abonelik iptali için gerekli belgeler:

 • C kimlik belgesi
 • Hesap numarası ya da sayaç numarası
 • Vergi levhası
 • İmza sirküleri
 • Ticaret sicil numarası
 • Sanayi için sanayi sicil numarası
 • Tarım sulama için, ilçe tarım müdürlüklerinden alınan sulama belgesi- yeraltı suyu kullanma izin belgesi

CK Boğaziçi Elektrik Abonelik İptali

CK Boğaziçi Elektrik Abonelik İptali Nerede Yapılır?

 

CK Boğaziçi elektrik  iptali yapmak isteyen kişiler eğer bu işlemi ilk kez yapacak ise nasıl yapacakları hakkında bilgi sahibi olmak adına çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman abonelik iptali işlemi oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. İptal işlemleri sırasında herhangi bir problem çıkmaması adına evrakların eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir.

CK Boğaziçi elektrik firmasının abonelik verdiği herhangi bir şubeye giderek elektrik abonelik iptali yapılabilir. Gerekli evraklar ile gidildiği takdirde dilekçe verilerek kısa süre içinde abonelik iptali işlemi gerçekleştirilecektir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken durum ise abonelik iptali için kişinin bizzat gitmesi gerekmektedir. Aksi halde abonelik iptali işlemleri gerçekleştirilemeyecektir.

CK Boğaziçi Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

 

CK Boğaziçi aboneliği iptali için farklı yollar bulunmaktadır. Dilerseniz CK Boğaziçi elektrik aboneliği veren yerlerden birine giderek bizzat abonelik iptali başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden abonelik numarası ve T.C kimlik numarası istenecektir. Bu işlemi de kişinin kendisi yapması gerekmektedir.

CK Boğaziçi elektrik abonelik iptali için bir diğer yol ise online işlemlerdir. Online işlemler bölümü aracılığı ile sözleşme iptali yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için ise daha önceden aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Bahsedilen abonelik iptali yollarından herhangi birini tercih ederek kısa süre içinde elektrik abonelik iptali işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir