© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Coinbase Hesap Silme

Coinbase Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1148 0
Coinbase Hesap Silme

Coinbase Hesap Silme

Coinbase hesap silme işlemi için izlenebilecek birkaç yol bulunmaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen yatırım seçeneklerinden birisi şüphesiz Bitcoin’dir. Bitcoin için birçok farklı site ve uygulama bulunuyor. Bunlardan birisi ise Coinbase şirketidir. Bu şirketin çok fazla tercih edilme sebeplerinden birisi güvenilirlik konusunda kendisini kanıtlamış olmasıdır.

Coinbase üzerinden Bitcoin ya da Etherum ürünleri ile yatırım yapmak istiyorsanız öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oldukça kolay bir şekilde oluşturulabilmektedir. Kişiler bu platformu bir süre kullandıktan sonra çeşitli sebeplere bağlı olarak üyeliklerini iptal etmek isteyebiliyor. Bu durumda da izleyebilecekleri 2 farklı yol bulunmaktadır. Tercihe göre dilediğiniz yol ile üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Posta ile Coinbase Hesap Silme Adımları

Coinbase hesap silme seçenekleri arasında tercih edebileceğiniz yollardan birisi posta yoludur. Posta yolu ile kolay bir şekilde hesabınızı silebilirsiniz. Hesap silme işleminde posta yolunu tercih edecekseniz kayıtlı olduğunuz mail üzerinden işlem yapmaya özen gösteriniz. Aksi halde üyelik iptali işleminiz gerçekleşmeyebilir. Mail ile hesap silme adımları:

 

 • Coinbase sitesine üye olurken kullandığınız mail adresinize giriş yapınız
 • Daha sonra yeni bir ileti oluştur seçeneğine tıklayınız
 • Alıcı kısmına ‘[email protected]mail adresini yazınız
 • Konu kısmına hesabınızı silmek istediğinizi yazınız
 • Mailinizde hesabınızı silmek istediğinizi belirtiniz.
 • Dilerseniz neden silmek istediğinizi de açıklama kısmına ekleyebilirsiniz.

Bahsedilen adımları sırasıyla takip ederek hesap silme için gerekli işlemi tamamlayabilirsiniz. Kısa bir süre içinde hesabınız silinmiş olacaktır.

coinbase hesap iptali

Web Sitesi Üzerinden Coinbase Hesap Silme Adımları

Coinbase hesap kapatma işlemi için yapılabilecek olan bir diğer seçenek ise web sitesi üzerinden yapılacak olan adımlardır. Web sitesi üzerinden hesap silme işlemi de posta yoluyla olduğu gibi kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Web sitesi üzerinden hesap silme adımları:

 • Web sitesi üzerinden Coinbase hesabınıza giriniz
 • Sağ üst kısımda kullanıcı adınızı bulunuyor bu kısma tıklayınız
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada ayarlar kısmına giriniz
 • Daha sonra ise ‘hesabı kapat’ seçeneğine tıklayınız
 • Şifrenizi girerek yeniden hesabı kapat seçeneğine tıklayınız
 • Hesabınızın Bitcoin cüzdanınız ile birlikte silineceğini onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Coinbase Hesap Silme

Coinbase Hesap İptali Dikkat Edilmesi Gerekenler

Coinbase hesabınızı silmek düşündüğünüzden daha kolay olmaktadır. Üstelik kullanıcılara kolaylık olması için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Ancak mail yolu ile hesap iptali yapmak istiyorsanız kayıtlı olan mail adresinizi kullanmayı unutmayınız. Üyelik iptali yaparken Bitcoin cüzdanınızın da silineceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu durumları göz önünde bulundurarak kolay bir şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

Coinbase üzerinden yeniden yatırım yapmak için yeni hesap oluşturmanız gerekecektir. Coinbase hesap silme işleminin geri dönüşü olmamaktadır. Bu yüzden hesabınızı silmeden önce kesin bir şekilde kararınızı vermenizde fayda olacaktır. Web sitesi üzerinden hesabınızı silmek işleminizi daha hızlandıracaktır. Daha kısa süre içinde hesabınızı silme işlemini tamamlamanız mümkün olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir