© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Randevu İptali
  4. »
  5. Bezmialem Randevu İptali

Bezmialem Randevu İptali

admin admin - - 6 dk okuma süresi
583 0
Bezmialem Randevu İptali 2021

Bezmialem Randevu İptali 

Rutin sağlık kontrollerimiz, sağlık sorunlarımızın tedavisi için mutlaka bir hastane randevusu almak durumunda kalıyoruz. Randevu alma konusunda memnuniyeti göz ardı etmeyen hastanelerden biri Bezmialem Vakıf Üniversitesi’dir. Randevu sisteminin gelişmişliği bir hastanenin en önemli konularından biridir. Randevuların ve sonuç sisteminin aksaklık yaşanmadan gitmesi Bezmialem Hastanesi’nde işlerin daha kolay yürümesi hastaların mağduriyet yaşamaması için gayet pratik sisteme sahiptir. Özellikle yığılmaların ve kalabalıkların olmaması gereken bir dönemi yaşadığımız son zamanlarda düzenli bir randevu sistemi olan hastanelerden biri de Bezmialem diyebiliriz.

Randevu Nasıl Alınır?

Randevu almadan önce hangi polikliniklerin olduğunu görebileceğiniz gibi önemli detaylar bu işi daha kolay hale getirmektedir. Burada sağlık kontrollerinizi yaptıracağınız hemen hemen her branşın bulunması yoğun bir randevu sistemini de beraberinde getirmektedir. Doğru bölümü de seçerseniz randevu işleminizi sorunsuz gerçekleştirmiş olursunuz. Randevu işleminizi gerçekleştirdiğinizde size gelecek SMS ile randevunuz doğrulanmış olmaktadır.

Verilen randevu kodu sayesinde randevu sorgulama yapmanız mümkün olmaktadır. İsterseniz online olarak randevu sorgulama yapamadığınız takdirde çağrı merkezini arayarak randevunuzu sorgulayabilirsiniz. Bezmialem randevu nasıl alınır diye merak ediyorsanız yazımızda detaylıca anlatıyoruz. Randevu almadan önce detayı bilirseniz, mağduriyet yaşamadan randevu alabileceğinizi düşünüyoruz. Böylece yanlış tercih yapmanız da söz konusu olmayacaktır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi güler yüzlü hekim kadrosu ve sağlık personeliyle hasta memnuniyetini ilk sırada tutmakta olan bir kurumdur. Randevu sisteminden ilk aşamada hasta memnuniyetini kazanmak kurum içinde oldukça önem teşkil etmektedir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nden randevu almak için internet ortamını kullanmak oldukça kolaydır.

Hastaneden randevu almak istediğinizde hastanenin internet sitesine girerek, bilgilerinizi doldurmak gereklidir. Randevu günü ve saatinizi, doktorunuzu seçtikten sonra randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. İnternet konusunda yeterli bilgi ve tecrübe sahibi değilseniz çağrı merkezini arayarak gün içinde randevu sistemine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasına internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Randevu konusunda bilgi eksikliği yaşanması durumunda online randevu sorgulama yapmanız işleri daha kolay hale getirecektir.

Bezmialem Randevu İptali 2021

Randevu İptali Nasıl Yapılır? 

Bir hastaneden randevu aldığınızda, randevunuza çeşitli sebeplerden gelemeyecek durumdaysanız bu konuda ne yapabilirsiniz diye araştırdığınızda yazımızın bu bölümü sizi ilgilendirmektedir. Bu konuda sistemi en rahat olan sağlık kuruluşlarından biri olan Bezmialem randevu nasıl iptal edilir diye düşündüğünüzde adım adım burada bulabilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nden aldığınız randevuyu iptal etmek istediğinizde internet sitesinden randevu kısmına ulaşmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yaptığınızda ‘randevu bilgisi sil’ kısmını tıklamanız ve kaydı silmeyi onaylamanız yeterli olacaktır. Online randevu iptali esnasında tüm randevularını karşınıza çıkacak ve iptal hakkınız görünecektir.

Bunun dışında çağrı merkezine ulaşarak yine randevu iptalinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Çağrı merkezi çalışanlarına randevunuzu iptal ettirmek istediğinizi söylediğinizde size güvenlik için belli sorulara yöneltirler ve doğru cevapladığınızda iptal talebiniz kabul edilmektedir.

Sizin yerinize başka bir hastayla ilgilenilmesi açısından özellikle kurumun randevu iptali üzerinde önemle durması, bu konuda hastaların da daha dikkatli olmasını gerektirmektedir. Aslında en kısa ve pratik anlatımıyla söylemek istersek randevu alır gibi iptal yaptığımızda, özellikle online sistemde hiç sorun yaşamadan işlemeleri tamamlamamız söz konusu olmaktadır.

 Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilir? 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi randevu sistemi hastaların daha kolay şekilde sağlık hizmetlerine ulaşması için oluşturulmuştur. Hastalar yoğun bir randevu sisteminde boşluk bulduklarında sağlık kontrollerini yaptırmaktadır. Randevu günü ve saatinde orada olamayacaksanız diğer hastaların hakkına da riayet ederek iptal işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bezmialem randevu iptali hakkında önceden bilgi sahibi olmanız için yazımızı okumanız faydalı olacaktır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nden randevu aldığınızda ancak gidemeyecek durumda olduğunuzda randevunuzdan 45 dakika önce hastaneden olmanız, yaşanabilecek gecikmelerin önüne geçmek için tavsiye edilmektedir. Aksi halde herhangi bir gecikmeden randevu iptali söz konusu olabilmektedir. Randevu saatini 1 saat geciktirdiğinizde de randevu iptaliniz söz konusu olmaktadır. Hastane kuralları randevu kayıt haklarının kaybedilmesi durumlarını açıkça belirtmiştir. Daha erken bir tarihe ve saate randevu bulduysanız, bir önceki randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

Bezmialem Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilemez? 

Bezmialem randevu alma ve iptal etme konusunda hastaların sistemi tam kavraması önemli bir noktadır. Buradan randevu aldığınızda randevu gününde ve saatinde orada bulunduğunuz, kimliğinizi de yanınızda bulundurduğunuzda herhangi bir iptal durumu söz konusu olmaz.

Kimlik belgeniz yanınızda olmadığı sürece muayene olma hakkınız kaybolmaktadır. Çağrı merkezi ya da online sistem dışında iptal durumu söz konusu değildir. Bu hastaneden alacağınız randevu, iletişim bilgilerinizle hastane tarafından iptal edilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir